Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gegužės 2d. 08:00

Gegužės mėnesio horoskopas

Naminiai vaisiniai ledai
Vida Press nuotr. / Naminiai vaisiniai ledai

Skaitykite astrologės Viktorijos Greviškienės sudarytą mėnesio horoskopą.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Septyneri pastarieji metai nebuvo lengvi Avinams. Karingasis Uranas, būdamas šiame zodiako ženkle, krėtė piktas išdaigas ir nedavė jiems ramiai gyventi. Gera žinia – būtinos permainos įvykdytos! Revoliucijų bei netekčių laikas asmeniniame gyvenime baigėsi. Viskas po truputį stos į savo vietas.

Mėnesio viduryje Avino zodiako ženklo atstovai, ko gero, pajaus didžiulį įkvėpimą. Šiuo metu gali kilti daugybę puikių idėjų. Asmeninis gyvenimas stabilizuojasi, tačiau pokyčiai prasideda finansiniuose reikaluose. Šį mėnesį didelis dėmesys bus skirtas piniginiams klausimams. Jei situacija buvo stabili, staiga ji gali pasikeisti, ir atvirkščiai, jei buvo problemų, tikėtina, jog jos netikėtai išsispręs.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Pokyčiai, pokyčiai ir dar kartą pokyčiai. Tai žodis, kuris ne juokais gali išgąsdinti Jaučio zodiako ženklo atstovus. Ką gi, reikės sukaupti drąsą ir stačia galva nerti į permainas. Uranas, reformų ir revoliucijų planeta, gegužės mėnesį įžengia į jūsų zodiako ženklą. Jis neleis gyvenimui tekėti įprasta vaga.

Šį mėnesį pasileis ateinančių septynerių metų programa. Labai aiškiai galėsite pajausti, kur vyks esminės permainos jūsų gyvenime. Labai svarbi bus šio mėnesio jaunatis, kuri įvyks gegužės 15 dieną. Tai laikas, kai jums bus duota žalia šviesa, kuomet rekomenduojama pradėti svarbiausius šių metų pokyčius.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Įdomus mėnuo laukia Dvynių zodiako ženklo atstovų. Šį mėnesį pastebėsite, jog tiesiog stebuklingai galite nuspėti įvykius bei prognozuoti ateities perspektyvas. Intuicija bus stulbinančiai gera, svarbu bus ja pasikliauti priimant svarbiausius mėnesio sprendimus.

Labai tikėtina, jog aplankys pranašiški sapnai, ims labiau dominti dvasinės praktikos, mistika, ezoterika. Tiesa, kai kurie šio zodiako ženklo atstovai gali susidurti su nemiga ar neramiu miegu. Apskritai, gegužės mėnesį tikėtina daug malonių siurprizų, komforto ir dėmesio. Vieniši Dvyniai turės daugybę progų užmegzti romantinius santykius. Tačiau, šio menėsio romanai, ko gero, bus trumpalaikiai.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Tikėtina, jog šį mėnesį pagaliau stabilizuosis profesiniai reikalai. Darbo aplinkoje taps pastebimai mažiau įtampų ir streso. Sulauksite vis daugiau palaikymo iš kolegų ir vadovų. Tik nepagalvokite, kad naujų dalykų ir patirčių laikas jūsų gyvenime baigėsi. Taip tikrai nėra. Tačiau ateinančios permainos bus daug malonesnės ir ne tokios šokiruojančios. Tai daugiau primins naujas galimybes, kuriomis reikės pasinaudoti.

Labai tikėtina, jog į gyvenimą ateis daug įdomių žmonių, o naujai užmegzti santykiai peraugs į stiprias draugystes. Šį mėnesį Vėžiams seksis grupinė veikla. Geras laikas jungtis prie įvairių kolektyvų, bendruomenių.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Gegužė bus gana įtempta Liūto zodiako ženklo atstovams. Didžiausios reformos bei netektys tikėtinos profesinėje sferoje. Daugelis jau mėnesio pradžioje pradės jausti augančią įtampą ir bręstančius konfliktus darbinėje aplinkoje. Atkreipkite dėmesį į šiuos ženklus - tai ateinančių septynių metų programos anonsas.

Staiga galite sugalvoti, kad laikas keisti darbo vietą ar net profesiją. Norėsis daugiau laisvės, daugiau polėkio. Sunku bus laikytis nustatytų taisyklių bei laiku atlikti prisiimtus įsipareigojimus. Didžiausias pavojus, jog į permainas eisite drastiškai, visko gerai neapgalvoję. Tai gali itin pakenkti jūsų reputacijai.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Šį mėnesį Mergelėms seksis. Atrodys, jog atsidaro visos reikiamos durys, atsiranda reikiami žmonės bei aplinkybės dėliojasi taip, kad pasiektumėte savo tikslus pačiu lengviausiu būdu. Šiuo metu daugelis Mergelės zodiako ženklo atstovų pajaus savo tikrąjį pašaukimą. Tai pasidarys itin svarbu.

Nebeužteks tiesiog daug dirbti, rūpintis kitais. Visur norėsis matyti prasmę, ateities perspektyvas. Labai tikėtina, jog pradėsite svarstyti apie gyvenimo, mokslo ar darbo svetur galimybes. Jei tik nuspręsite, kad jums to reikia – viskas dėliosis palankia linkme. Gegužės mėnuo tinkamas tvarkyti juridinius klausimus.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Geriausios naujienos Svarstyklių zodiako ženklo atstovams tai, jog gegužės mėnesį pradės stabilizuotis jų asmeniniai santykiai. Ginčai rims, konfliktai spręsis. Tačiau ryšiai, kurie jau nebėra perspektyvūs, greičiausiai nutrūks.

Didžiausi pokyčiai šį mėnesį laukia tų Svarstyklių, kurios turi bendrą biudžetą ar bendrą verslą. Čia reikalai bus itin nepastovūs, labai tikėtinos staigios permainos. Galimi paveldėjimai, draudimo išmokos, paskolų gavimas ar kitaip netikėtai pas jus atėję pinigai. Gegužę trauks viskas, kas yra tabu, kas slepiasi už paslapties šydo. Tai laikotarpis, kai didesnė traumų, operacijų tikimybė.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Svarbus mėnuo laukia Skorpiono zodiako ženklo atstovų. Gegužę prasidės permainos, galbūt net sukrėtimai santykių temoje. Šiuo metu į gyvenimą gali ateiti žmonės, kurie skatins staigius pokyčius ir revoliucijas jūsų gyvenime. Jie atliks nelengvą, bet svarbų vaidmenį – pažadins jus iš letargo miego ir paskatins imtis būtinų pokyčių savo santykiuose.

Vieniši Skorpionai netikėtai visus gali nustebinti naujais santykiais, tuo tarpu, atrodytų, stabilios sąjungos gali pradėti braškėti per visus šonus. Būsite linkę priimti drastiškus sprendimus šį mėnesį.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Gegužę Šaulius itin domins naujausios technologijos, inovatyvūs ir pažangūs procesai. Norėsis tobulinti savo darbo metodus, atsisakyti to, kas jau nebeproduktyvu. Šiuo metu labai tikėtina darbų kaita, naujo darbo paieškos. Mažų mažiausiai norėsis atnaujinti savo darbo aplinką, įnešti bent šiokių tokių pokyčių į savo darbinę rutiną.

Mėnesiui įsibėgėjus daugiau problemų gali kelti sveikata. Galimi staigūs uždegiminiai procesai, ūmus susirgimai. Paūmės problemos, susijusios su skydliauke, gerkle, inkstais. Labiausiai seksis tiems Šauliams, kurie gebės mąstyti nestandartiškai, nebijos originalių sprendimų, tai ypač pasakytina apie darbo temą.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Gegužę bus sunku atpažinti darboholikus Ožiaragius. Ko gero, darbai, bent jau trumpam, nueis į antrą planą. Didžiausios revoliucijos tikėtinos meilės fronte. Galimi netikėti ir gilūs jausmai. Norėsis mėgautis gyvenimu, reikės romantikos, linksmybių, ieškosite saviraiškos būdų.

Tai gali būti kiek pavojingesnis laikas tiems Ožiaragiams, kurie lengvai pasiduoda azartui. Bus dienų, kai norėsis viską statyti ant kortos ir surizikuoti. Nors jums ir seksis, netampykite likimo už ūsų. Tikėtina, jog daugiau dėmesio reikės skirti vaikams. Tačiau ne visuomet bus lengva su jais susikalbėti. Kūryba bei pramogos padės surasti bendrą kalbą su mažaisiais.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Šį mėnesį Vandenio zodiako ženklo atstovams norėsis daugiau saugumo ir nuspėjamumo. Daugelis pagaliau išdrįs atsigręžti į savo vidinį pasaulį ir pamatyti kokie jausmai ir emocijos slepiasi jame. Staigios permainos tikėtinos namuose bei šeimyniniuose santykiuose. Labai tikėtinas giminės pagausėjimas, kraustymasis ar naujo būsto įsigijimas.

Jei jau kurį laiką santykiai su tėvais ar kitais giminaičiais buvo komplikuoti, tikėtina, jog šį mėnesį situacija ims gerėti. Daugelis šio ženklo atstovų pastebės, kad iš pagrindų keičiasi jų esminės vertybės. Gyvenime daugiau džiaugsmo pradės teikti paprasti, žemiški dalykai.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Gegužę Žuvų zodiako ženklo atstovai mokysis daug naujų dalykų. Tikėtini įvairaus pobūdžio seminarai, mokymai, kurių metu ne tik įgausite naujų žinių, bet ir įgysite naujų įgūdžių, kuriuos puikiai pritaikysite darbe bei kasdienybėje.

Galimos staigios, neplanuotos komandiruotės, kai reikės išvykti tuoj pat. Tiesa, greičiausiai tai tebus kitas miestas, tolimesnių kelionių šį mėnesį, regis, nenusimato. Bet kokiu atveju daug laiko teks praleisti kelyje, todėl nuolat reikės būti budriems. Šį mėnesį bus daug naujų pažinčių bei naujų aplinkybių jūsų kasdieniame gyvenime.

Horoskopą sudarė astrologė Viktorija Greviškienė („Astrologija ir gyvenimas“).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Aktualu

Sigitas Puodžiukas atostogaudamas sugebėjo laimėti atranką centre, kuriam pats vadovauja

Verslas

Ikimokyklinio ugdymo mokytojams, kultūros darbuotojams algos didės klimato kaitos sąskaita

24sek

Nesaldus pergalės jausmas: ko trūko Šarui ir „Ryto“ problemų kratinys

Buvau geras Gyvenimas

„Vaikų linijoje“ savanoriaujanti Salomėja: sunkiausia susilaikyti nuo patarimų

Vardai

Julija Janus: „Kokia yra graži moteris XXI amžiuje? Ji tikrai atrodo kitaip nei Juozo modeliai“

Aktualu

ES teismas: Didžioji Britanija turi teisę vienašališkai stabdyti „Brexit“

Pasaulis kišenėje

Romos Kalėdų eglę sunku atpažinti – iš nupešioto ančiuko virto pasakiška žaliaskare

Kultūra

Vyriausybės kultūros ir meno premijas rekomenduojama skirti 12-ai kūrėjų

15min tema Aktualu

Naujo kalėjimo prie Šiaulių kol kas nebus: administracijos pastatas kyla, bet pritrūko kalinių

Gazas

Žemėlapis: stebėkite lietuvių Dakaro automobilių kelionę laivu į Pietų Ameriką

Aktualu

Liutauras Degėsys: Iš „Mitinge nepasakytos kalbos“

Nejaukūs vaizdai iš kadaise apleistų namų Šiaurės Airijoje

Interviu 24sek

25 taškus Kaune įmetęs „Ryto“ puolėjas: „Prieš tai krepšinis manęs nedžiugino“

Vardai

„Mis Pasaulis“ konkursą pirmą kartą laimėjo Meksika: tarp lyderių – ir baltarusė

Patikrinta 15min Verslas

Tiesa ar melas? A.Zuokas: šilumos kaina Vilniuje padidėjo 20 proc. pasibaigus nuomos sutarčiai

Aktualu

Prie mokytojų streiko jungiasi dar 27 ugdymo įstaigos

Vardai

Jolitos Vaitkutės namuose sutvisko eglutė... iš 24 kg silkių: vėliau jų neišmetė – skyrė kilniam tikslui

Gyvenimas

9 psichologiniai klausimai, kurie jums padės „perskaityti“ kitą žmogų

Pasaulis kišenėje

Kaip atrodo pats brangiausias viešbučio numeris JAV

Verslas

Eurostatas: užimtumo lygio padidėjimas Lietuvoje – vienas didžiausių ES

Naujienos

Aktualu

Sigitas Puodžiukas atostogaudamas sugebėjo laimėti atranką centre, kuriam pats vadovauja

Verslas

Ikimokyklinio ugdymo mokytojams, kultūros darbuotojams algos didės klimato kaitos sąskaita

24sek

Nesaldus pergalės jausmas: ko trūko Šarui ir „Ryto“ problemų kratinys

Buvau geras Gyvenimas

„Vaikų linijoje“ savanoriaujanti Salomėja: sunkiausia susilaikyti nuo patarimų

Vardai

Julija Janus: „Kokia yra graži moteris XXI amžiuje? Ji tikrai atrodo kitaip nei Juozo modeliai“

Aktualu

ES teismas: Didžioji Britanija turi teisę vienašališkai stabdyti „Brexit“

Pasaulis kišenėje

Romos Kalėdų eglę sunku atpažinti – iš nupešioto ančiuko virto pasakiška žaliaskare

Kultūra

Vyriausybės kultūros ir meno premijas rekomenduojama skirti 12-ai kūrėjų

15min tema Aktualu

Naujo kalėjimo prie Šiaulių kol kas nebus: administracijos pastatas kyla, bet pritrūko kalinių

Gazas

Žemėlapis: stebėkite lietuvių Dakaro automobilių kelionę laivu į Pietų Ameriką

Aktualu

Liutauras Degėsys: Iš „Mitinge nepasakytos kalbos“

Nejaukūs vaizdai iš kadaise apleistų namų Šiaurės Airijoje

Interviu 24sek

25 taškus Kaune įmetęs „Ryto“ puolėjas: „Prieš tai krepšinis manęs nedžiugino“

Vardai

„Mis Pasaulis“ konkursą pirmą kartą laimėjo Meksika: tarp lyderių – ir baltarusė

Patikrinta 15min Verslas

Tiesa ar melas? A.Zuokas: šilumos kaina Vilniuje padidėjo 20 proc. pasibaigus nuomos sutarčiai

Aktualu

Prie mokytojų streiko jungiasi dar 27 ugdymo įstaigos

Vardai

Jolitos Vaitkutės namuose sutvisko eglutė... iš 24 kg silkių: vėliau jų neišmetė – skyrė kilniam tikslui

Aktualu

Kanadoje suimta „Huawei“ finansų vadovė prašo dėl silpnos sveikatos paleisti už užstatą

Gyvenimas

9 psichologiniai klausimai, kurie jums padės „perskaityti“ kitą žmogų

Pasaulis kišenėje

Kaip atrodo pats brangiausias viešbučio numeris JAV

Vardai

Ypatingos

07:15
07:03

Gera keliauti kartu

Kviečiame anties

Šiemet buvau geras

Maistas

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką