Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 liepos 28d. 19:53

Ketvirtadienio astrologinė apžvalga – liepos 29 d.

Katinas
123RF.com nuotr. / Katinas
Šiandien ir ryt tęsis aktyvumo laikotarpis, tinkamas imtis įvairios veiklos, mat Mėnulis keliauja su iniciatyvumu, aktyvumu, ryškumu, kovingumu ir fizine veikla siejamu Avino Zodiako ženklu, puikiai sutardamas su kai kuriomis kitomis planetomis. Tad vertėtų tiesiog veikti pasirinkta kryptimi ar jums svarbioje srityje.

Tiesa, šis laikas palankesnis grįžti prie to, kas reikalauja peržiūros, atnaujinimo, ieškoti klaidų, galvoti apie jau įdiegtų inovacijų tobulinimą.

Vertėtų prisiminti ankstesnius įdirbius, patirtis, mokslo tyrimus ar kitų šalių patirtį ir ieškoti būdų ją pritaikyti. Gera diena ir veiklos planavimui, platesnio jos konteksto pamatymui ir aiškesnio savo pozicijos vaizdo susidarymo.

Bus labai svarbu itin atsakingai dirbti su jus pasiekiančia informacija, dokumentais, ypatingai jei tai susiję su jūsų atsakomybe – tai padės apsisaugoti tiek nuo savo, tiek ir kitų klaidų. Venkite tuščių plepalų, laiko švaistymo smulkmenoms.

Energijos perteklių verta išlieti daugiau judant, sportuojant – bus sunku išvengti noro atsikvėpti kur nors gamtoje ar bent surengti šokių vakarėlį. Geras laikas teatralams, artistams, pramogų organizatoriams, tad naudokitės proga pasidžiaugti gyvenimu – tyrai, kaip vaikai.

Gerą nuotaiką palaikyti padės ryškios, ypač auksinė geltona, geltonai oranžinė kartu su balta spalvos, Saulės akmuo (aventiurininis lauko špatas), papuošalai iš baltojo aukso. Maistui tiks įvairios sėklos, riešutai, grūdai, kepiniai, pyragai su jais. Venkite mėsos.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Esate įvykių centre – aktyvi ir tuo pačiu produktyvi diena, kuomet galima vienu ypu aprėpti daug veiklos, suderinti darbą ir poilsį, susitikimus su draugais ir naujų idėjų generavimą. Verta imtis to, apie ką jau seniai svajojote, atsiduokite kūrybai, tačiau pasistenkite suderinti tai su realybe, pasirūpinti ir buitimi, paieškoti, atlikti kasdienes pareigas.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Šiandien venkite intensyvesnio bendravimo ar išorinės veiklos – tai ramesnių apmąstymų, apibendrinimų ir planų kūrimo laikas, kuomet pasiteisina susikaupimas vienumoje, profesinių ir asmeninių tikslų išgryninimas ir nuoseklus darbas pasirinkta kryptimi. Geras laikas ir biudžeto peržvalgai, tik likite objektyvūs vertindami norus bei galimybes.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Turite ką pasakyti, pasiūlyti kitiems ir daug kas yra išties perspektyvu, tad imkitės veikti – puikus laikas vadybininkams, prekybininkams, mokytojams, transporto srities darbuotojams. Pamatykite ir tai, kas dar stringa, ką reikėtų tobulinti, atkreipkite dėmesį į naujų technologijų taikymą veikloje – pats laikas apsibrėžti, kas jums svarbiausia ir veikti kryptingai, kuo profesionaliau.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Jei ir esate bedarbis, šiomis dienomis pasaulis būtinai pasiūlys jums galimybių užsidirbti ar bent pamatyti savo profesinę perspektyvą, išsigryninti savo tikslus ir siekius, pajausti, o gal tiesiog pasitvirtinti savo pašaukimą, pasitikrinti, ar tikrai tuo keliu eini, o galbūt širdis sako, kad kažką reikia keisti? Imkitės to, kas svarbiausia.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Šiandien ir rytoj jums svarbios ir atsakingos dienos, kuomet verta burti žmones, inicijuoti projektus, arba grįžti prie jau pradėtos veiklos atnaujinimo, tobulinimo. Sėkmingas laikas deryboms, susitikimams, teisinių klausimų sprendimui, tačiau gali trikdyti finansinė reikalo pusė, gali tekti įdėti daugiau pastangų galimybių įvertinimui, nei tikėjotės.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Pastarosios dienos emociškai gali būti sunkokos, tačiau tai ir emocinio proveržio laikas, kuomet suteikiama galimybė išmokti geriau valdyti savo impulsus, emocijas, ieškoti darnos tarp norų, poreikių ir veiksmo. Jau rytoj galėsite visai smagiai pajausti save sustiprėjusiais, o šiandien likite stebėtojais ir ramiai grįžkite prie darbų.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Nors išoriškai daug kas atrodo gerai, esate mieli ir žavūs, puikiai priimami kitų žmonių, turite palaikančių draugų ir veiklos, santykiai su antrąja puse taip pat džiugina, tačiau vis tiek galite jausti vidinio pasitenkinimo savimi trūkumą, jausmą, kad tai, kaip ir su kuo bendraujate, kaip su savimi elgiatės yra toli nuo tobulumo. Ar tikrai taip? Verta pasigilinti į tai čia ir dabar.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Abi besibaigiančios darbo savaitės dienos jums turėtų būti itin sėkmingos profesine prasme. Drąsiai imkitės veiklos, atkreipkite dėmesį į gaunamus pasiūlymus, tačiau venkite skubos pasirašinėdami sutartis, būtinai gerai išsiaiškinkite aplinkybes, venkite skubos, prisiminkite jau sukauptą patirtį, itin dėmesingais būkite finansiniams reikalams – būkite sąžiningi visų pirma sau, reiklūs ir kitiems.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Esate sėkmės nešami, pilni žavesio ir užkrečiamos energijos, tad verta imtis aktyvesnės veiklos – vargu ar jus žavės profesiniai reikalai ar ankstesni įsipareigojimai, tačiau visa ta veikla, kuri jums yra tarsi hobis, įtraukia savo idėjomis, kurias žūt būt norite realizuoti. Išties eis kaip per sviestą, tik susilaikykite nuo skubotų pažadų, pasilikite laiko sprendimui pagrįsti. Verta keliauti, sportuoti.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Planetų padėtis skatina jus imtis jau įsisenėjusių, tačiau itin svarbių su šeimos finansais, nekilnojamuoju turtu, galbūt ir paskolomis bei palikimu susijusių klausimų – gali tekti patiems įdėti daug pastangų, tačiau verta. Galima drąsiai kreiptis į atsakingus asmenis, svarbu ramiai, argumentuotai, oriai išdėstykite savo argumentus. Venkite bet kokio bandymo išsisukti, pagražinti situaciją, tikrinkite dokumentus.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Panašu, kad grįžta pasitikėjimas savo jėgomis ir darbais, tačiau atkreipkite dėmesį į tai, ką sako jums artimi žmones, klientų ar parnerių pastabas. Puikus laikas įtvirtinti ir tobulinti savo pasiekimus, veiklos plėtojimui, tačiau verta įdėti pastangų įvertinant turimus resursus, rasti laiko buhalteriniams dalykams, bet svarbiausia prisiminti meilę parodyti ir pasidžiaugti gyvenimu.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Palanku imtis finansinių reikalų sprendimo, tikėtina galimybė uždirbti ar bent jau gauti atlygio už ankstesnius darbus. Norėsite paišlaidauti, verta įsigyti buičiai pagerinti, pagražinti, namų ar darbo vietos atnaujinimui reikalingų priemonių ar paslaugų, tik venkite skubotų, vien emocijomis nulemtų pirkinių – leiskite sau dienelę pagalvoti, įvertinkite alternatyvas, pasidomėkite kokybe.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (jos paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mano kiemas

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

00:55
01:32
00:56

Esports namai

Grožio programa 360°

URBAN˙/

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką