Dabar populiaru
Publikuota: 2020 birželio 3d. 20:18

Ketvirtadienio horoskopas – birželio 4 d.

Bijūnai
123RF.com nuotr. / Bijūnai

Įtampa prieš rytdienos pilnatį ir užtemimą augs toliau, tačiau ši diena bus nevienprasmiška. Pirma dienos pusė bus gana sėkminga, palanki priimti svarbius ilgalaikius, gyvenimo tėkmę pakeisiančius sprendimus. Į pavakarę, nuo 14 val. 36 min. iki 20 val. 17 min., kol Mėnulis pereis iš Skorpiono Zodiako ženklo į Šaulio ženklą, tęsis vadinamasis neefektyvaus Mėnulio laikotarpis, kuomet neverta imtis rimtesnių darbų, įsigyti vertingų dalykų.

Į pavakarę, nuo 14 val. 36 min. iki 20 val. 17 min., kol Mėnulis pereis iš Skorpiono Zodiako ženklo į Šaulio ženklą, tęsis vadinamasis neefektyvaus Mėnulio laikotarpis, kuomet neverta imtis rimtesnių darbų, įsigyti vertingų dalykų.

Per šį laikotarpį įvyks vienas astrologiškai svarbus įvykis, darysiantis įtakos kiekvienam mūsų – vadinamųjų karminių mazgų Rachu ir Ketu ašis iš Vėžio-Ožiaragio pereis į Dvynių-Šaulio ašį.

Iki 2022 m. sausio 18 d. taps itin svarbu gebėjimas bendrauti, užmegzti ryšius, išmokti įvairių paprastų kasdienių įgūdžių, naudotis komunikacijos priemonėmis. Perduoti, imtis taikyti aukštojo mokslo žinias, kitų šalių patirtį, tačiau ne filosofavimui ar naujų teorijų kūrimui, pompastikai, nebus palankus laikas ir religinėms organizacijoms – visuomenėje vyraus paprastumo, aiškumo poreikis.

Šiandien bus labai svarbu išlaikyti rimtį, dirbti atsakingai, nedaugžodžiaujant, laikantis priimtų normų ir taisyklių. Atitinkamai palanku dėvėti solidžių tamsių, ypač indigo, tamsiai mėlynos spalvų drabužius, puoštis tamsiai mėlynais akmenimis, ypač griežtuoju tamsiai mėlynu safyru. Maistas taip pat turėtų būti saikingas, kuo mažiau apdorotas.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Šiandien nedaugžodžiaukite, nesiekite savęs parodyti ar reikšti pretenzijų, tačiau nuoširdžiai dirbkite – turėsite progos atrasti pakankamai resursų savo veiklai. Vakaras jums bus kiek lengvesnis, atsivers platesni horizontai, daugiau džiugumo, tinkamas laikas įgyvendinti seniai duotą pažadą ar įsipareigojimą draugams, bičiuliams, bendruomenei.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Šiandien skirkite daugiau dėmesio žmonėms, su kuriais jus sieja susitarimai – palanki diena peržiūrėti ir spręsti rimtus, jums svarbus santykių, galbūt teisinius su partneryste susijusius klausimus, rasti jūsų tikslų įgyvendinimui ir plėtrai svarbių ryšių. Ir toliau liks svarbus bendravimas, aiškus savo poreikių įvardinimas ir veiksmų numatymas.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Veiklos sunkumai darbe, versle tęsis, tačiau šiandien itin tinkama diena pasirūpinti – ne tik žodžiais, bet ir veiksmais, savo artimiausia aplinka, darbo sąlygomis, jų higiena, bendradarbių poreikiais, savo sveikata. Pergalvokite, peržiūrėkite savo galimybes, turimus išteklius, apskritai vertybes – tai suteiks jums ilgalaikės naudos.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Šios dienos verčia jus ir toliau ne tik žvelgti į savo baimes, bet ir jas nugalėti. Palanki diena peržiūrėti ilgalaikes jus sekinančias santykių problemas, sutartis – bus nesunku pajausti, ką reikėtų keisti iš esmės, o tuo pačiu rasti būdų atsikratyti bendravimo, santykių baimių.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Įtampų tarp noro būti naudingu ne tik artimiesiems, bet ir pasauliui, visuomenei bei ribotų ir neapibrėžtų resursų ir toliau netrūksta. Tačiau šiandien tinkama diena susikaupti, prisiminti tėvų, senelių patirtį, peržiūrėti savo darbo sąlygas ir santykius, pergalvoti kasdienę veiklą, pamatyti jūsų sveikatai stiprinti būtinas priemones – tai neabejotinai padės jums susibalansuoti.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Šiandien – jūsų galimybės rasti itin gilaus bendravimo su pasauliu būdus, pajausti, kaip geriausiai galėtumėte save išreikšti, kaip bendrauti su vaikais, padėti jiems spręsti įsisenėjusias problemas, galbūt pasikonsultuoti su psichologu, pasigilinti į santykių problemas. Bus svarbu veikti jautriai, neskubant ir neskubinant įvykių. Tiesa, ir toliau bus nelengva santykių, įsipareigojimų klausimus suderinti su darbo reikalais.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Šiandien turite gerą progą rasti jūsų gerovę galinčių pagerinti šaltinių, tačiau teks naujai pažiūrėti į paveldėtus, vaikystėje įgytus įpročius, tradicijas, nustatytas santykio su vaikais, kūryba ribas. Kūrybingumas, atsipalaidavimas, pasirūpinimas kūno gerove, gražia darbo aplinka, pagerins savijautą, išlengvins šių dienų nešamas įtampas.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Turite gerą progą peržiūrėti bendravimo su pasauliu būdus, iš šeimos, tėvų namų atsineštus ribojančius įpročius. Išlaisvintas kūrybingumas, intuicija, takumas kartu su ryžtu, siekiu veikti iš esmės, vidine stiprybe leis susiderinti su daug energijos reikalaujančiais pokyčiais, perimti naujus bendravimo, santykių modelius.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Gilus savo esaties, esminių poreikių pajautimas šiandien gali jums padėti peržiūrėti savo vertybes, padėti spręsti gilias emocines, psichologines šeimos problemas ir tuo pačiu iš naujo įvertinti, peržiūrėti pajamų, žinių šaltinius, susiklosčiusius ryšius su aplinka, bendravimo modelius. Įtampa tarp turimų įsipareigojimų ir šeimos rūpesčių liks, tačiau nauji bendravimo būdai ilgam išlaisvins. Vakare lengviau atsikvėpsite, sulauksite atliepimo, bus džiugiau bendrauti.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Savo tapatybės ir pajamas ribojančios, daug nuoseklaus darbo reikalaujančios vertybių paieškos šiandien bus įvertintos, palaikomos bičiulių. Dėl jūsų atsidavimo bendriems poreikiams, visuomeninių įsipareigojimų vykdymui atsiras naujų bendravimo būdų. Turėsite galimybę parodyti savo veiklą, užsitikrinti pajamų stabilumą.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Laikas, kuomet atsisukti į save, peržvelgti ir aiškiai suvokti savo tapatybę ir vaidmenį bus lengviau. Galite įgyvendinti tai, ko iš tiesų siekiate gyvenime, – bus nesunku rasti reikalingų pajamų šaltinių. Tik štai įtampa tarp jūsų kūrybinių, laisvalaikio siekių, vaikų ar mylimųjų poreikių ir pajamų išliks.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Nors santykiai su namiškiais, fizines jėgas išsunkianti kova su iš ten atsineštais kompleksais jus ir toliau vargins, tačiau šiandien turite galimybę pamatyti savo situaciją iš plačios filosofinės perspektyvos ir tuo pačiu peržiūrėti savo vaidmenį visuomenėje, su tuo susijusias baimes ir apsiribojimus – ar verta kovoti, gal užtektų priimti?

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (jos paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

00:14
00:57
01:32

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką