Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota: 2021 gegužės 12d. 20:09

Ketvirtadienio horoskopas – gegužės 13 d.

Britų trumpaplaukis katinas
123RF.com nuotr. / Britų trumpaplaukis katinas

Jaunas Mėnulis po truputį įgyja jėgos, tačiau šiandien darbus dar reikėtų pradėti labai atsargiai, vengti skubotų, ilgalaikes pasekmes galinčių turėti sprendimų. Ramiau ir atsargiau žiūrėkite į finansinius pasiūlymus, norus kažką radikaliai pakeisti, bus labai svarbu prisiminti svarbiausias vertybes, bendraujant – taip pat. O bendravimo, skambučių informacijos tvarkymo bus išties daug, gali kilti jausmas, kad visi tarsi prabudę iš ilgo miego ir nori staiga sutvarkyti visus reikalus.

Bendraukite, dalykitės informacija, geras laikas mokytis ir mokyti, organizuoti veiklą, prekiauti, mat Mėnulis keliauja per su šiomis sritimis siejamu Dvynių zodiako ženklu, kuriame jungsis ir su maloniu bendravimus siejama Venera, ir su šio ženklo valdovu Merkurijumi.

Tiesa, realiai fizinei veiklai laikas nėra pats tinkamiausias, tačiau vertėtų ieškoti naujų, galbūt net radikalių būdų, kaip ją gerinti, ką galima būtų nuveikti, o svarbiausia – imtis ir asmeniškai, pasirūpinant tiek asmenine, namų, artimųjų, tiek ir šalies ar net visos Žemės aplinka, žmonių gerove, sveikata.

Aplinkoje gali kilti kažkokio susierzinimo, desperacijos, net agresijos, tačiau visi supranta laimę skirtingai, tad žvelkite į viską iš šios perspektyvos.

Stiprybės suteiks juodos su raudona ar skaisčios geltonai žalios spalvos drabužiai arba jų detalės, tamsiai raudonas jaspis.

Diena tinkama tiek pasninkui, tiek apskritai susilaikyti nuo maisto, pradėti sveikatinimosi kursą. Maistas turėtų būti paprastas – duona, pieno produktai, riešutai.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Gera diena bendravimui, įvairiausios informacijos, dokumentų tvarkymui, taip pat ir mokymuisi bei mokymui, nedidelėms iškyloms, kelionėms, komandiruotei. Puikus laikas pagalvoti apie savo idėjas, siekius, tačiau jos visų pirma turėtų sietis su kitais žmonėmis, jų poreikiais, aplinka, pasauliu. Antraip aplinka gali skaudžiai parodyti asmeninėmis ambicijomis paremtos veiklos beprasmiškumą.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Ambicijų gali būti daug, tačiau šiomis dienomis vertėtų be didelių triukšmų planuoti savo veiklą, apgalvoti visas finansines galimybes, skaičiuoti resursus, tvarkyti reikalingą dokumentaciją, mokytis, ruošti medžiagą ir pan. Idėjų ir galimybių yra daug, todėl klokite pagrindus, o laikas parodys, kas ir kur buvo teisus. Susilaikykite nuo ginčų, santykių aiškinimosi, atsargiau vairuokite.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Nors Mėnulis keliauja jūsų ženklu, skatindamas jus aktyviai reikštis, rodyti iniciatyvą, daugiau bendrauti ir norėti kuo geriau pasirodyti, tačiau viduje vargu ar jaučiatės taip drąsiai, gali būti prisikaupę įvairių baimių, todėl yra pavojaus pridaryti klaidų. Susilaikykite nuo aktyvesnės veiklos, rimtesnių sprendimų, venkite santykių aiškinimosi, ypatingai dėl piniginių reikalų.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Ambicijų turite daug, ypač noro iš esmės pakeisti pasaulį ar bent savo vietą jame, tačiau prieš tai būtina pabaigti tai, dėl ko esate įsipareigoję, atlikti savo pareigas, įrodyti, kad esate verti siekti daugiau. Gali atrodyti, kad aplinkiniai per mažai jus supranta, tačiau šiandien ir rytoj apskritai verčiau pabūkite ramiai, atsiriboję nuo didesnio šurmulio ir pasigilinkite į savo sielos poreikius.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Geras laikas pagalvoti apie tai, ką norėtumėte pasauliui duoti daugiau nei tik jūsų profesinė veikla ar asmeninė karjera. Aptarkite savo siekius su kolegomis, draugais, bičiuliais, tinkamas laikas kurti bendrus projektus, pagalvoti apie visuomeninę, gal net politinę veiklą, savanorystę. Vis dėlto prieš tai išsiaiškinkite visas galimybes, apribojimus, pasitarkite su specialistais, antrąja puse.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Esate visiškai panirę į profesinę veiklą ir jums sekasi – imkitės tvarkyti visus įmanomus reikalus, dokumentus, informaciją, pradėkite mokymosi ar mokymo, profesinio tobulėjimo ciklą. Tai kelia jums daug teigiamų emocijų, tačiau pasistenkite jas ir išsaugoti, venkite imtis daugiau veiklos nei pakeliate, pasaugokite savo resursus, juolab svarbu rasti dėmesio ir antrajai savo pusei.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Geras laikas pasvajoti apie platesnius pasaulius, šiek tie atsitraukti nuo kasdienybės ir kažkur išvykti, pasidomėti pasaulio įdomybėmis ar naujienomis, paskaityti akiratį plečiančios informacijos, pabendrauti su įkvepiančiais žmonėmis. Tai padės ramiau žiūrėti į jums keliamus priekaištus ar pretenzijas iš darbdavio pusės – juk jūs žinote, kad padarėte viską geriausiai, kaip galėjote.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Šiandien ir rytoj emocijos veršis per kraštus, geras laikas parodyti savo jausmus mylimam žmogui, artimiesiems, kitiems svarbiems asmenims ir tokioje nuotaikoje imtis planuoti savo veiklą bent jau artimiausiam mėnesiui į priekį. Būsite itin kūrybingai nusiteikę, tačiau atsargiau vertinkite savo kūrybines ambicijas – yra rizikos jas pervertinti ar nuvertinti, pasiduoti iliuzijoms.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Nuostabus laikas parodyti dėmesį antrajai pusei, surengti malonią bendrą iškylą ar bent pakviesti vakarienės, taip pat ir įvairioms deryboms, konsultacijoms su verslo partneriais, taip pat ir konsultuoti kitus, ieškoti naujų bendros veiklos galimybių. Tiesa, būkite sąžiningi prieš save ir kitus, nes yra rizikos pervertinti savo tiek fizines, tiek ir finansines galimybes, sveikatos būklę.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Puikus darbingas laikas, kuomet savo darbais esate linkę parodyti dėmesį artimiesiems, greta esantiems. Geras laikas tikrintis sveikatą, konsultuotis dėl jos reikalų, taip pat ir įvairiai konkrečiai veiklai, ypač jeigu ji susijusi su informacija, žinių perdavimu, tvarkymu – užteks ir kantrybės, ir išmanymo, ir prasmės tame pamatymo. Tik pasistenkite švelniau bendrauti su artimaisiais.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Džiugios kūrybingos dienos, kuomet esate linkę dalytis savo atradimais, pasaulio matymu ir meile su kitais. Puikus laikas susiorganizuoti kad ir mažą šeimos šventę ar iškylą su mylimu žmogumi, vaikais, pasikviesti draugų ar tiesiog bendraminčių ir pakeliauti po įdomias vietas, apsilankyti muziejuje, pažaisti žaidimus ar imtis bendros kūrybinės veiklos

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Šiomis dienomis esate linkę pasaulį matyti labai idealistiškai, todėl yra rizikos apsigauti ar pakliūti į melagingos informacijos pinkles, tačiau viska kita yra puiku, ypač jeigu galėsite daugiau laiko praleisti namuose, su artimaisiais ar bent mintimis grįžti į vaikystės laikus, prisiminti tėvus, giminę, tradicijas, pagalvoti apie šeimos ateitį, galimybes. Būkite itin atsargūs išlaidaudami, venkite azarto.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Video

05:21
01:30
01:44

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką