Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gruodžio 13d. 00:11

Ketvirtadienio horoskopas – gruodžio 13 d.

Imbieriniai sausainiai
123RF.com nuotr. / Imbieriniai sausainiai

Astrologinė prognozė ketvirtadieniui.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Pirmoji dienos pusė bus daug aktyvesnė ir produktyvesnė, visus svarbiausius darbus ir susitikimus suspėkite iki pietų. Vėliau padaugės miglotų situacijų, įvairių nesusipratimų, trukdžių. Bus didesnė konfliktų tikimybė, sunkiai seksis susitarti su artimos aplinkos žmonėmis. Tai itin nepalankus laikas kanceliarinei veiklai, tikėtina, kad įsivels apmaudžios klaidos. Būkite atidūs kelyje, gali kilti problemų, susijusių su transporto priemonėmis.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Šiandien kils daug puikių idėjų, kaip spręsti esamas problemas. Sulauksite palaikymo iš žmonių, iš kurių to nesitikėjote. Iki pietų reikės nemažai nuveikti, netrūks nei darbinių reikalų, nei buitinių rūpesčių, tačiau jėgų užteks viskam. Antroje dienos pusėje gali staiga keistis planai, sulauksite nemalonių žinių, susijusių su profesine sfera. Galimi konfliktai su bičiuliais. Vakarą leiskite kuo ramiau, tai gana pavojingas metas.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Dvynių zodiako ženklo atstovai bus itin išsiblaškę ir nekonkretūs, tai ypač pasakytina apie antrąją dienos pusę. Tačiau jums seksis, lengvai gebėsite išsisukti net iš kebliausių situacijų. Ketvirtadienį verčiau nepradėti nieko nauja. Vargu ar pasiteisins bandymai susitarti, įtikinti reikiamus žmones. Didesnė klaidų ir avarijų tikimybė – elkitės itin sąmoningai. Saugokite savo gerą vardą, šią dieną bus lengva susigadinti reputaciją.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Pirmoje dienos pusėje galima šiokia tokia įtampa, bet vėliau reikalai taisysis, ims sektis. Tiesa, tikėtini sveikatos sutrikimai, galimos problemos, susijusios su kraujotaka, nervų sistema, kepenimis. Palanku pradėti sveikatinimosi, grūdinimosi procedūras. Šiandien tikėtini kvietimai į renginius, prezentacijas, romantinius pasimatymus. Palanku plėtoti kontaktą su užsieniu.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Tikėtina, kad įvyks svarbūs susitarimai, reikės daug bendrauti su darbo aplinkos žmonėmis. Bus lengva plėtoti socialinius ryšius, plėsti pažinčių ratą, tai ypač pasakytina apie pirmąją dienos pusę. Vėliau reikės susikoncentruoti ties finansiniais reikalais, susidursite su būtinybe priimti sprendimą. Ketvirtadienį kils daugybė puikių sumanymų, kuriuos jau netrukus galėsite įgyvendinti. Vakare laukia nemalonios žinios – pasistenkite į viską žvelgti filosofiškai.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Didžiąją dalį dienos viskas tekės įprasta vaga. Tai palankus laikas kūrybinėms idėjoms įgyvendinti, tvarkyti anksčiau atidėtus reikalus. Palankiausia ir produktyviausia bus pirmoji dienos pusė. Vėliau padaugės klaidų, bus sunkiau susitarti su reikiamais žmonėmis. Vakare tikėtini didesni konfliktai su šeimos nariais, staiga gali užgriūti buitinės problemos. Būkite atsargūs kelyje – tai avaringas laikas.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Ketvirtadienį nesivelkite į jokias intrigas, galite ilgam susigadinti savo reputaciją ir santykius su kolegomis, giminėmis. Pirmąją dienos pusę puikiai eisis kūrybinė veikla, nestigs originalių sumanymų ir palaikymo. Vėliau teks spręsti praktinius klausimus, galima prastesnė savijauta, didesnis nuovargis. Venkite konfliktinių situacijų, šiuo metu net menkiausias ginčas gali peraugti į audringą skandalą.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Skorpionų laukia smagūs nuotykiai ir intriguojančios pažintys. Būsite itin žavingi, bus sunku atsispirti jūsų kerams. Tai geras laikas keliauti, mokytis ko nors nauja ar kitaip plėsti akiratį. Tiesa, kelyje laukia daugiau nesusipratimų – elkitės itin atsakingai būdami prie vairo. Vakaras bus itin romantiškas, netrūks nei flirto, nei nuoširdaus dėmesio. Tikėtinos dovanos, malonios staigmenos.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Ketvirtadienį patys būsite savo didžiausi priešai – jūsų užsispyrimas ir nelankstumas gali sukelti rimtų ginčų su jums svarbiais žmonėmis. Pirmoje dienos pusėje gali pajudėti anksčiau strigę reikalai, tai tinkamas laikas ilgalaikiams sandoriams vykdyti. Skirkite laiko atsinaujinti, atsikratykite nereikalingų daiktų, susitvarkykite namus, darbo vietą. Vakare daugiau dėmesio pareikalaus šeimyniniai reikalai.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Pirmąją dienos pusę viskas eisis kaip sviestu patepta. Atrodys, kad problemos sprendžiasi pačios savaime. Neužmikite ant laurų, nepamirškite, kad nepakeičiamų nėra – jau popiet tikėtinos apmaudžios klaidos ir nesusipratimai. Gali neįvykti arba nutrūkti anksčiau įvykę susitarimai. Šiuo metu reikia itin atidžiai tikrinti visą ateinančią ir išeinančią informaciją. Daugiau painiavos ir nesusipratimų laukia tarptautinių santykių srityje.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Šiandien būsite linkę ryžtingai ginti savo teises ir poziciją. Seksis įrodyti savo tiesą, tačiau venkite pernelyg drastiškų pasisakymų, gerbkite kitus. Ketvirtadienį lengviau pasieksite norimų rezultatų darbinėje veikloje, gali atsirasti naujų uždarbio šaltinių. Venkite neapgalvoto išlaidavimo, antroje dienos pusėje kils pagunda gyventi ne pagal kišenę, galite įsigyti jums visiškai nereikalingų daiktų.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Neleiskite, kad šiokie tokie nesklandumai išmuštų jus iš vėžių. Diena prasidės vangiai, situacija atrodys gana miglota, gali trūkti motyvacijos. Iki pat pietų teks plaukti pasroviui, daugiau prisitaikyti. Antroje dienos pusėje tikėtinas stipresnis konfliktas su darbo aplinkos žmonėmis, kitais autoritetais. Šiuo metu bus sunku vadovautis logika ir racionaliu protu, emocijos ims viršų. Svarbesnius sprendimus atidėkite iki penktadienio.

Horoskopą sudarė astrologė Viktorija Greviškienė („Astrologija ir gyvenimas“).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Video

01:09
01:21
04:05

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką