Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gruodžio 25d. 21:00

Ketvirtadienio horoskopas – gruodžio 26 d.

Kalėdų dovana
123RF.com nuotr. / Kalėdų dovana

Ketvirtadienį įvyks paskutinysis šių metų užtemimas – susilaikykite nuo asmeninių iniciatyvų, daugiau laiko skirkite apmąstymams. Stipriausiai Saulės užtemimas paveiks kardinalųjį kryžių: Avinus, Vėžius, Svarstykles ir Ožiaragius.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Nepaisant šventinių nuotaikų, mintys apie dalykinius rūpesčius neleis Avinams ramiai džiaugtis gyvenimu. Šiandien sulauksite reikiamos paramos – pagalbos ranką išties žmogus, kuriam kadaise patys padarėte paslaugą. Nepradėkite atsakingų darbų ar svarbių projektų – vėliau teks perdaryti, klaidoms taisyti sugaišite daug laiko ir jėgų. Vakare atsiras daugiau energijos.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Tai diena, reikalaujanti koncentracijos ir kruopščiai suplanuotos dienotvarkės. Laukia daugybę įvairiausių reikalų, tad nebus kada tinginiauti. Verčiau imtis užduočių, kurias galite greitai pabaigti – šią dieną nereikėtų kurti pernelyg grandiozinių planų. Palankus metas finansiniams klausimams spręsti, apgalvotoms investicijoms. Antroje dienos pusėje tikėtina prastesnė savijauta – skirkite laiko kokybiškam poilsiui.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Šiandien viskas kris jums iš rankų. Kad ir ko imtumėtės, susidursite su mažesniais ar didesniais trukdžiais. Ketvirtadienį pasiteisins nestandartinis mąstymas, originalūs problemų sprendimo būdai – nebijokite išsiskirti iš minios. Bičiuliai ir draugai bus puikūs pagalbininkai – drąsiai kreipkitės į juos patarimo. Pirmoje dienos pusėje galima finansinė sėkmė, palanku tvarkyti piniginius reikalus.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Šiandien daugiau nerimo kels piniginiai klausimai, finansinė situacija gali atrodyti labai neaiški ir nestabili. Pirmoje dienos pusėje daug komunikuosite, tačiau vargu ar tai bus malonus bendravimas. Ketvirtadienį reikės skubėti ir verstis per galvą, kad viską suspėtumėte. Tikėtini trukdžiai, įvairūs vėlavimai, problemos, susijusios su transporto priemonėmis. Vakare sulauksite puikių naujienų, maloniai nustebins artimas žmogus.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Po pietų prasidės itin nepalankus ir painus metas, tad visus svarbiausius darbus pasistenkite atlikti pirmoje dienos pusėje. Verta apsilankyti seminare, mokymose ar kitame šviečiamojo pobūdžio renginyje – sužinosite daug naudingos informacijos. Antroje dienos pusėje smarkiai išaugs vagysčių, apgavysčių, intrigų, apkalbų tikimybė – elkitės itin sąmoningai.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Šiandien Mergelės Zodiako ženklo atstovams pavyks rasti bendrą kalbą net su labiausiai užsispyrusiais žmonėmis. Puikiai jausite, ką ir kada pasakyti, kad laimėtumėte aplinkinių palankumą. Ketvirtadienį galima tikėtis įdomių pažinčių ir smagių nuotykių. Vakare aplinkybės keisis, nuotaikos vis labiau niauksis. Būsite linkę priekaištauti ir kabinėtis dėl smulkmenų.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Ketvirtadienį aistros rims, mažės įtampa, tapsite racionalesni ir praktiškesni, sieksite užsibrėžtų tikslų. Šiandien nesinorės švaistyti laiko veltui. Skirkite pakankamai dėmesio savo savijautai – tausokite nervų sistemą, kokybiškai pailsėkite. Palanku peržiūrėti mitybos racioną, šią dieną puikiai jausite, kas netinka jūsų organizmui. Švarinkite namus, imkitės ilgai atidėliotų buities darbų.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Išlikite aktyvūs, bendraukite su reikiamais žmonėmis, skleiskite savo idėjas – ketvirtadienį būsite pastebėti ir tinkamai įvertinti. Pirmąją dienos pusę daugiau laiko teks praleisti kelyje lankant bičiulius, gimines ar tvarkant praktinius reikalus. Tai palankus metas reklamai, prezentacijoms. Itin seksis prekybininkams, rašytojams, žurnalistams, Skorpionams, užsiimantiems kūrybine veikla.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Šiandien gali išsispręsti ilgą laiką ramybės nedavusi situacija. Originalumas ir nestandartinis mąstymas bus puikiai įvertinti. Ketvirtadienį galite sulaukti įdomių pasiūlymų, galbūt susijusių su užsieniu, asmeniniu tobulėjimu. Pirmoji dienos pusė daug tinkamesnė socialinei veiklai – lengvai pavyks susitarti su aplinkiniais. Vakare prasidės įtemptas metas, daugiau laiko skirkite kokybiškam poilsiui, venkite painių situacijų.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Atsargiai vertinkite itin azartiškas nuotaikas – toli gražu ne visos rizikos pasiteisins taip, kaip norėtumėte, tai ypač pasakytina apie pirmąją dienos pusę. Ketvirtadienį reikės tvarkyti finansinius reikalus, galite susidurti su piniginėmis problemomis. Palankus laikas verslininkams, teisininkams. Tausokite nervų sistemą – stresas gali lemti sveikatos sutrikimus.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Ketvirtadienį skirkite daugiau laiko ateičiai planuoti, vizualizacijoms, leiskite sau pasvajoti. Šiandien nereikėtų pradėti nieko naujo ar pernelyg svarbaus – tam dar ne laikas. Gebėsite kūrybiškai spręsti visus iškilusius nesusipratimus, kils ne viena originali idėja, aplankys puikios įžvalgos. Nebijokite išbandyti naujų, dar nepramintų kelių – tai gali padėti greičiau ateiti į tikslą.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Pasistenkite nebūti tokie kritiški kitų atžvilgiu, juk ir patys nesate tobuli. Noras priekaištauti ir priminti senas skriaudas gali sukelti ne vieną konfliktinę situaciją. Tinkamas metas tolesnėms kelionėms planuoti, bus palaikomas visapusiškas tobulėjimas. Ketvirtadienį mažiau kliaukitės kitais, vargu ar šią dieną duoti pažadai bus išpildyti. Gali imti klibėti seni susitarimai.

Horoskopą sudarė astrologė Viktorija Greviškienė („Astrologija ir gyvenimas“).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką