Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gruodžio 4d. 21:50

Ketvirtadienio horoskopas – gruodžio 5 d.

Siuvinėjimas
123RF.com nuotr. / Siuvinėjimas

Diena palanki socializacijai, finansiniams reikalams tvarkyti. Objektyviai vertinkite esamą situaciją – ketvirtadienį jūsų norai gali prasilenkti su turimomis galimybėmis.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Nesivelkite į dvigubus žaidimus, pasistenkite išlikti nešališki, objektyviai vertinkite situacijas ir žmones – šiandien bus lengva susigadinti savo reputaciją. Ketvirtadienį dalykiniai rūpesčiai okupuos visas mintis, didesni pavojai gali tykoti masinio susibūrimo vietose. Bus sunku leistis į kompromisus, lengvai neteksite kantrybės. Svarbesnius susitikimus bei reikšmingus pokalbius verčiau atidėti kitai dienai.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Ketvirtadienis tinkamas rimtiems reikalams ir atsakingiems sprendimams priimti. Jaučio zodiako ženklo atstovai jausis užtikrinti savo jėgomis. Tai puikus metas kolektyvinei veiklai – gebėsite motyvuoti aplinkinius, lengvai apjungsite visus bendram tikslui. Šią dieną turėsite progą pademonstruoti geriausias savo savybes reikiamų žmonių akyse. Palanku keliauti, tikėtina finansinė sėkmė.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Neskubinkite įvykių ir neprisiimkite daugiau darbų nei galite pavežti – šiandien trūks kantrybės ir atidumo. Nuotaikų svyravimai gali lemti šokinėjimą nuo darbo prie darbo, konfliktines situacijas. Tikėtinos rimtesnės problemos darbo aplinkoje – galimi nesutarimai su autoritetais. Ketvirtadienį reikėtų itin atidžiai rinktis žodžius. Vakare rinkitės ramų poilsį.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Ketvirtadienis sėkminga diena. Svarbiausia bus nusimatyti konkrečius tikslus ir aktyviai jų siekti. Jei aiškiai žinosite, ko norite, jums pavyks tai pasiekti. Elkitės taip, kaip jums liepia širdis, ir neprašausite, mažiau sukite galvą, ką apie tai pagalvos kiti. Šiandien turėsite ne vieną progą pademonstruoti geriausias savo savybes bei suspindėti reikiamų žmonių akyse. Nešvaistykite laiko veltui!

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Pasistenkite neskirstyti gyvenimo į juodą ir baltą – pamatykite pustonius. Kategoriški pasisakymai bei aklas savo tiesos gynimas atstums žmones. Pinigai bus skaudi tema, trūkumo baimė skatins godumą, grubumą. Ketvirtadienį tikėtini staigūs pokyčiai dienotvarkėje – būsite priversti nukrypti nuo savo planų ir prisitaikyti prie esamų aplinkybių.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Šiandien galite susidurti su apgaule ir intrigomis. Pernelyg neatviraukite apie savo ateities planus, ypač su mažiau pažįstamais žmonėmis. Negalima pasikliauti vien žodžiais ir gražiais pažadais – tikrinkite faktus. Ketvirtadienį bus sunku motyvuoti save aktyviems veiksmams, dažniau norėsis atsiriboti, bėgti nuo rūpesčių. Ieškokite protingo balanso tarp darbo ir poilsio.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Jeigu norite, kad ši diena būtų produktyvi – nesimėtykite, susikoncentruokite ties svarbiausiais tikslais, o ne tokius svarbius reikalus atidėkite vėlesniam laikui. Ketvirtadienį bus daug bendravimo, naujų pažinčių, netrūks ir romantiškų akimirkų. Šiandien išgirsite intriguojančių naujienų, gali atsiskleisti ilgai nuo jūsų slėptos paslaptys. Venkite intrigų ir paskalų – tai nesibaigs geruoju.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Daugiau laiko skirkite vaikams, mylimiems žmonėms. Jei būsite geranoriški – šiandien pavyks užglaistyti visus anksčiau kilusius nesusipratimus, rasti visiems priimtiną kompromisą. Ypač seksis tiems Skorpiono zodiako ženklo atstovams, kurie užsiima kūrybine, konsultacine veikla, dirba grožio srityje. Antroje dienos pusėje tikėtinos dovanos, malonūs siurprizai.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Ketvirtadienį seksis tvarkyti reikalus, susijusius su nekilnojamuoju turtu. Fortūna šypsosis ir profesinėje sferoje. Tinka tvirtinti svarbius susitarimus, galimi pelningi sandoriai. Darbo aplinkoje galimi šiokie tokie nesusipratimai – susikoncentruokite ties atliekamomis užduotimis, atidžiai tikrinkite visas detales. Vakare pavyks išspręsti šeimynines problemas – šiandien lengvai rasite visiems priimtiną sprendimą.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Ožiaragiai, skubėkite įgyvendinti savo sumanymus! Šiandien sėkmė lydės dalykinėje veikloje, lengvai susitarsite su reikiamais žmonėmis. Šiuo metu sudarytos sutartys bei įvykę žodiniai susitarimai bus patikimi, turės ilgalaikes perspektyvas. Palanki diena viešiems pasisakymams, prezentacijoms, reikiamų pažinčių mezgimui. Fortūna šypsosis ir asmeninių santykių fronte.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Šiandien Vandenio zodiako ženklo atstovai gali prisivirti košės per didelį norą maištauti nusistovėjusiai tvarkai. Bus sunku paklusti ir nusileisti, norėsis daryti taip, kaip jums atrodo geriausia. Ketvirtadienį galimi stipresni konfliktai su autoritetais, valdžios atstovais. Pasistenkite nebūti tokie kategoriški, venkite skubotų veiksmų ir neapgalvotų žodžių.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Atrodys, kad jūsų galimybės neribotos, jog viską galite padaryti patys vieni, tačiau jau dienos pradžioje susidursite su kliūtimis ir išbandymais. Šiandien palankiausia plaukti pasroviui, protingai išnaudojant kelyje pasitaikančias galimybes. Meilės fronte vis labiau ryškės nepasitenkinimas. Nuoširdžiai pasikalbėkite su jums svarbiu žmogumi, neslėpkite savo jausmų.

Horoskopą sudarė astrologė Viktorija Greviškienė („Astrologija ir gyvenimas“).

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

00:52
08:29
03:24

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką