Dabar populiaru
Publikuota: 2018 kovo 14d. 20:57

Ketvirtadienio horoskopas – kovo 15 d.

Mergina namuose
Vida Press nuotr. / Mergina namuose

Astrologė Viktorija Greviškienė dalijasi savo įžvalgomis.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Svarbiausius darbus, ypač tuos kuriems reikia racionalaus proto ir stiprios koncentracijos, patartina užbaigti iki pietų. Vėliau bus kur kas sunkiau susikaupti ir atlikti svarbias užduotis nepridarant klaidų. Antroje dienos pusėje daugiau laiko skirkite vidiniam pasauliui, sielos reikmėms. Vakare geriausiai jausitės būdami vieni. Atkreipkite dėmesį į sapnus šiąnakt – jie gali būti pranašiški.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Šiandien galite pastebėti, jog santykiai su kolega staiga peraugo į artimesnius, draugiškus. Ketvirtadienį apskritai būsite palaikomi kolektyvo, draugų. Puikus laikas prezentacijoms, viešoms kalboms. Rytas bus labai racionalus, o vakare jau vyraus melancholiškos romantiškos nuotaikos, tad tai, kas svarbiausia pasistenkite atlikti ryte. Vakarą geriausia leisti ramiai, tačiau neužsidarykite namuose šiandien.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Gali būti, jog šiandien realizuosis kažkokios svajonės ar pamatysite ilgai puoselėtų projektų praktinius rezultatus. Ketvirtadienį savo reputaciją kitų akyse galite pakreipti į vieną ar į kitą pusę, viskas priklausys nuo jūsų gebėjimo tesėti duotus pažadus. Vakaras gali susiklostyti gana įdomiai, ko gero, turėsite progą pabendrauti su įtakingais žmonėmis.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Ketvirtadienį Vėžio ženklo atstovai galės pagaliau atsipūsti. Nuotaika bus puiki, darbai eisis sklandžiai. Jausmai ir protas pagaliau ras bendrą kalbą. Nepaisant visai šaunios dienos, geriausia būtų tiesiog tęsti einamuosius darbus, tačiau naujų darbų pradžią atidėti augančiai mėnulio fazei – kitai savaitei. Šiandien puikiai tinka keltis naujus tikslus, labai gerai jausite ateities perspektyvas.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Diena palanki profesinių žinių gilinimui, ypač Liūto ženklo atstovams, kurių veikla susijusi su psichologija, psichiatrija, chirurgija, slaptosiomis tarnybomis, energetika, mokesčiais. Liūtai jausis labai drąsūs, tiesiog nenugalimi ketvirtadienį. Tad jų žodžiai skambės labai įtaigiai. Tai ypač aktualu vadovams, šiandien jūsų personalas jus tikrai išgirs ir supras iš pusės žodžio.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Diena rami, harmoninga ir pakankamai linksma. Ryte dar gali tekti spręsti kažkokius užsilikusius vakarykštės dienos rūpesčius, bet popiet vyraus jau visai kitokios tendencijos. Diena tinkama susitikimams, sutarčių pasirašymui. Šiandien norėsis bendrauti filosofinėmis, religinėmis, politinėmis temomis. Vakare daugiau laiko skirkite savo antrajai pusei, tai puikus laikas stiprinti artimus santykius.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Šiandien net nesistenkite bėgti nuo buities rūpesčių ir monotoniškų darbų, vis tiek nepavyks nuo to pasislėpti. Kita vertus, jei kantriai, ramiai darysite tai, ką privalote, diena gali būti labai produktyvi ir sėkminga. Svarbiausius darbus pasistenkite atlikti iki vidurdienio. Vakaras labai tiks sveikatinimosi ar grožio puoselėjimo procedūroms.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Ketvirtadienį Skorpiono ženklo atstovams norėsis romantikos, prabangos, dėmesio. Būsite nusiteikia optimistiškai ir žaismingai, todėl viskas seksis, visi atrodys geranoriški ir linkę padėti. Net savo pačių nuostabai vietoje kandžių replikų šiandien aplinkiniams dosniai dalinsite komplimentus. Vakarą būtinai leiskite kaip nors ypatingai, išskirtinai.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Šiandien daugiau laiko norėsis leisti su šeima ar būnant namuose. Labai tinkama diena atnaujinti namų aplinką. Apsidairykite ir įsivertinkite, ko trūksta jūsų namuose, kad juose būtų dar jaukiau, saugiau, smagiau... Šiandien puikiai galite tai pajausti. Ketvirtadienis taip pat tinkamas nekilnojamojo turto sandėrių sudarinėjimui – tiek pirkti, tiek parduoti būstą.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Šiandien būkite itin atidūs keliuose. Didesnė avarijų tikimybė per išsiblaškymą, ypač vakare. Pirmą dienos pusę puikiai galite išnaudoti sutarčių sudarymui, dokumentacijos tvarkymui, klientų lankymui. Ketvirtadienis taip pat puikiai tiks įvairiems seminarams, mokymams lankyti, kvalifikacijos kėlimo kursams. Viskas eisis labai sklandžiai, lengva bus įsisavinti informaciją.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Šiandien būsite susitelkę ties finansais. Visur matysite galimybes užsidirbti. Tai gera diena spręsti praktines problemas. Jei reikia kalbėtis dėl atlyginimo kėlimo – darykite tai šiandien iki vidurdienio. Dėl itin didelės koncentracijos į pinigus gali pasireikšti godumas, šykštumas, nejautrumas kitų atžvilgiu, būtinai atkreipkite į tai dėmesį.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Svarbiausius darbus, pokalbius, susitikimus nukelkite į antrą dienos pusę. Po pietų Mėnulis pereina į Žuvų ženklą, tad automatiškai jausitės labiau pastebimi, labiau užtikrinti savimi. Tai labai tinkamas laikas išvaizdai puoselėti, įvaizdžiui keisti. Vakare būtinai susitikite su bendraminčiais, dalinkitės savo įžvalgomis, mokykitės ko nors naujo.

Horoskopą sudarė astrologė Viktorija Greviškienė („Astrologija ir gyvenimas“).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

26:48
01:44
23:52

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką