Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 13d. 22:09

Ketvirtadienio horoskopas – lapkričio 14 d.

Moteris
123RF.com nuotr. / Moteris

Ketvirtadienis gali būti itin painus ir apgaulingas. Šiandien reikia remtis faktais ir logika, nuojautos gali jus apgauti. Fortūna plačiausiai šypsosis Avinams, taip pat palanki diena Liūtams, Dvyniams, Skorpionams. Keblesnis metas Jaučiams, Vėžiams, Svarstyklėms, Žuvims.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Šiandien būsite kupini jėgų ir entuziazmo, grįš jums būdingas ryžtas, iniciatyvumas. Tiek darbe, tiek namuose situacija įgaus šiokį tokį pagreitį. Ketvirtadienį puikiai sutarsite su aplinkiniais, lengvai gausite tai, ko norite. Tiesa, nereikėtų skubėti pradėti naujų projektų, verčiau tęsti ar pabaigti anksčiau pradėtus darbus. Vakare tikėtinos malonios pažintys.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Tai sudėtingiausia šios savaitės diena, Jaučio zodiako ženklo atstovams vertėtų pasisaugoti. Šiandien galite nusivilti artimais žmonėmis, bus sunku tikėti savo jėgomis. Ketvirtadienį verčiau susilaikyti nuo svarbių sprendimų priėmimo – didelė tikimybė suklysti, pasirinkti neteisingai. Daugiau laiko skirkite savianalizei, dvasiniam tobulėjimui, stiprinkite savivertę.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Pakilios nuotaikos lydės visą dieną, ypač seksis Dvynių zodiako ženklo atstovams, užsiimantiems kūrybine veikla, taip pat gydytojams, teisininkams, prekybininkams. Šiandien gali realizuotis didžiausios jūsų svajonės – vizualizuokite tai, ką norite pritraukti į savo gyvenimą. Tai puikus metas socialinei veiklai, gali užsimegzti naudingos pažintys, ateiti įdomūs pasiūlymai.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Ketvirtadienis – sudėtinga, paini diena. Neskubėkite veikti. Jei turite galimybę, atsiribokite nuo svarbių sprendimų priėmimo. Šiandien situacija gali atrodyti daug geriau nei yra iš tikrųjų – būsite linkę idealizuoti žmones, matysite pasaulį pro rožinį filtrą. Smarkiai išaugs klaidų, apgaulių, nusivylimų tikimybė. Daugiau laiko skirkite dvasiniam, asmeniniam tobulėjimui. Vakare rinkitės ramų poilsį saugioje aplinkoje.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Šiandien Liūtai jausis energingi, kurs ambicingus planus, turės plačius užmojus. Atsiskleis jūsų turimi gabumai, žavėsite aplinkinius puikia iškalba, tikėjimu savo jėgomis. Viską, kas svarbiausia ir sudėtingiausia, reikėtų planuoti pirmoje dienos pusėje – tai daug palankesnis metas. Vakare galimi šiokie tokie nesusipratimai, painiava asmeniniuose santykiuose.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Mergelės zodiako ženklo atstovus gali netikėtai aplankyti sėkmė. Šiandien maloniai stebins bičiuliai, kolegos bei artimi žmonės. Išlikite geranoriški ir atviri. Aklas savo nuomonės gynimas neduos nieko gera, o sąmoninga diskusija ir gebėjimas toleruoti kito nuomonę, atvirkščiai, leis užglaistyti net didžiausius nesutarimus. Vakaras kiek įtemptas, venkite painių situacijų.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Šiandien galite būti apgauti ir išduoti. Aklas tikėjimas ir naivus požiūris lems didesnius nusivylimus. Diena netinkama naujiems projektams pradėti, verčiau atsiriboti nuo atsakingų darbų, svarbių sprendimų priėmimo. Ypač atsargiai vertinkite šią dieną užsimezgusias romantinio pobūdžio pažintis, gautus pasiūlymus – vargu, ar tai bus perspektyvu.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Daugybė reikalų ir buities rūpesčių neleis atsikvėpti, o nuolatiniai aplinkinių prašymai padėti trukdys susikaupti. Venkite viską daryti apgraibomis, skirkite pakankamai dėmesio atliekamų darbų kokybei. Bet kokioje situacija išlikite profesionalais, venkite leistis į asmeniškumas, prisiminti senas skriaudas. Tai puikus metas Skorpionams, ieškantiems naujų profesinių perspektyvų, norintiems sustiprinti savo autoritetą.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Ketvirtadienį gali užsimegzti įspūdingos pažintys, galinčios teigiamai paveikti jūsų profesines perspektyvas. Atkreipkite dėmesį į šią dieną atėjusius pasiūlymus, išgirstą informaciją – tai bus itin naudinga. Šiandien reikia aktyviai veikti, nebesidairyti atgal, drąsiai eiti į priekį. Išsikelkite sau naujus tikslus, kurkite ateities planus – puikiai jausite tinkamą kryptį.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Regis, Ožiaragiams pagaliau pavyks pakilti iš emocinės duobės, sklaidysis melancholiškos nuotaikos. Šiandien reikės tvarkyti piniginius reikalus, organizuoti bendrą biudžetą, atlikti tam tikras korekcijas. Tai netinkamas metas didesnėms investicijoms – galite įsigyti tai, kas jums visiškai nereikalinga. Mažiau klausykitės aplinkinių patarimų, ypač priimdami finansinius sprendimus. Vadovaukitės savo galva.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Ketvirtadienį galite susidurti su bandymais išvilioti pinigus ar kaip kitaip jus apgauti. Netinka skolinti pinigus – vargu, ar skolos bus grąžintos. Šiandien viskas, kas atrodys per gerai, kad būtų tiesa, taip ir bus. Tai puikus metas kūrybinei veiklai, talentų puoselėjimui. Vakare norėsis atsigręžti į savo vidų, dažniau mąstysite apie praeitį, anksčiau priimtus sprendimus.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Žuvų zodiako ženklo atstovų laukia paini ir apgaulinga diena. Galite tapti piktų kėslų turinčių asmenų aukomis, o ir patys būsite linkę žaisti psichologinius žaidimus. Tiek vienu, tiek kitu atveju nepavyks išvengti nusivylimų. Ketvirtadienį gali atsiskleisti nemalonios paslaptys, susijusios su jums svarbiais žmonėmis. Iškils pavojus ir jūsų pačių reputacijai – venkite bet kokių avantiūrų, rizikų.

Horoskopą sudarė astrologė Viktorija Greviškienė („Astrologija ir gyvenimas“).

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

10:22
03:13
00:52

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką