Dabar populiaru
Publikuota: 2020 lapkričio 25d. 19:51

Ketvirtadienio horoskopas – lapkričio 26 d.

Arbata
123RF.com nuotr. / Arbata

Mėnulis šiandien dar vis keliaus su karingumu, aktyvumu, ryškumu ir iniciatyvumu siejamu Avino Zodiako ženklu. Norėsis veikti, dirbti ir užsidirbti, o Saulė Šaulio ženkle ragins keliauti, džiaugtis pasauliu, tačiau, kaip žinia, aplinkybės – kitos.

Deja, tačiau Mėnulio ir Marso santykis su su valstybės valdymu, visuomeniniais procesais siejamomis planetomis bus įtemptas, nepasitenkinimas apribojimais, blogėjančia finansine situacija vėl aštrėja, juolab situaciją sudėtingesne daro artėjantis užtemimų laikotarpis.

Šiuo laikotarpiu verta peržiūrėti savo profesinės veiklos resursus, pagalvoti apie tai, kaip reikėtų atnaujinti, papildyti savo veiklą, kad ji atlieptų laikmečio reikalavimus, svarbiausias vertybes, tačiau vengiant didelių išlaidų, ilgalaikių investicijų, juolab paskolų – domėkitės naujienomis, ieškokite reikalingos informacijos, reikalingų žmonių. Imkitės svarbiausių darbų, problemas spręskite čia ir dabar.

Dieną sklandžiau išgyventi padės ryškių, ypač auksinės geltonos, geltonai oranžinės kartu su balta spalvų drabužiai, papuošalai iš baltojo aukso su Saulės akmeniu (aventiurininiu lauko špatu). Maiste turėtų būti daugiau sėklų, riešutų, aliejaus, vertėtų atsisakyti mėsos ir žuvies.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Šiandien bus svarbus filosofiškas požiūris į gyvenimą ir gebėjimas profesinius iššūkius paversti galimybėmis. Kad ir kaip sudėtinga bus įtikti vadovybei, kils problemų susitarti su pavaldiniais, finansinių problemų – ieškokite kitokio požiūrio, užsienio šalių patirties ar mokslo naujovių, pergalvokite savo veiklos galimybes.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Pasistenkite gerokai padirbėti su savo baimėmis ir vengti nesąžiningos, pogrindinės veiklos, kad ir kaip būtų sunku save nugalėti. Bus svarbu suprasti, pajausti, kas jums svarbu, kur link krypsta reikalai ir rinktis tiesos, atvirumo ir sąžiningumo kelią, tartis, kalbėtis, ieškoti būdų gauti naudos iš sudėtingos situacijos.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Aktyvi diena, kuomet teks sutelkti jėgas, ieškoti draugų, bendraminčių ar visuomeninių organizacijų pagalbos ir gana skubiai ieškoti kaip suktis iš gana grėsminga tampančios finansinės padėties. Verta pasikalbėti su darbdaviu, pasikonsultuoti su specialistais ir labiau pasitikėti tuo, ką siūlo sutuoktinis.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Pasistenkite šiandien kuo ramiau reaguoti į darbe kylančias problemas ir konfliktus, venkite kritikuoti vadovybę, pasistenkite viską, ką darote atlikti kuo profesionaliau, antra vertus, venkite aklai pasitikėti partneriais – kalbėkite, gilinkitės, aiškinkitės situaciją ir iš tiesų nuoširdžiai pasidarbuokite.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Jūsų norai, idėjos, siekiai geri, tačiau galimybės veikti gana ribotos – teks pasitelkti visą savo optimizmą, kūrybingumą, ieškoti artimųjų pagalbos siekiant suktis iš situacijos. Galimybių turite daug, patirties taip pat, tad belieka labiau pasitikėti savimi ir kitais, ieškoti naujų ir paprastų būdų savo veiklai plėtoti.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Daug emocijų šiandien reikalaus noras suderinti savo kūrybinius, laisvalaikio, poilsio interesus su profesine veikla ir savo galimybėmis. Skirkite daugiau dėmesio sveikatai, energijos atstatymui, ieškokite balanso tarp maksimalaus energijos atidavimo ir poilsio – prašykite artimųjų, partnerio pagalbos, venkite blaškymosi.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Kad ir kaip norėsite save atiduoti kitiems, ypatingai šeimos nariams, namiškiams, supratimo galite sulaukti mažai – venkite spaudimo ar itin kovingai reaguoti į tai, kas vyksta. Šiuo metu verta ieškoti būdų spręsti konfliktus imantis konkrečios ir praktiškos veiklos – ieškokite informacijos, reikalingų žmonių ar galimybių. Ir jokių finansinių avantiūrų.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Puikus laikas kūrybai, saviraiškai, tačiau darbai jus sprogdina, juolab galimi ryšių, technikos sutrikimai. Pasistenkite mažiau lieti emocijas ar plėšytis persitempus – verčiau paieškokite informacijos, kuri padėtų jūsų problemas išspręsti efektyviau, o gal vertėtų pasikalbėti su užsakovais ar klientais, pasiūlyti savo variantus ir galite nustebti, kad sprendimų yra.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Šiandien bus svarbu susilaikyti nuo per didelio entuziazmo ar netgi azarto ir labai blaiviai pasižiūrėti į šiandieninį savo aistros objektą, ypatingai jeigu jis reikalauja išskirtinių išlaidų ar kelia rimtus vertybinius klausimus. Vargu ar pavyks slapukavimas, verčiau pasigilinkite į savo vidų, raskite gilesnes kylančių problemų priežastis.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Pasistenkite mažiau kelti reikalavimų namiškiams ir sau namuose, juolab tai gali kelti grėsmę ir jūsų sveikatai – būkite itin atsargūs kur nors važiuodami su artimaisiais, imdamiesi kažkokios praktinės veiklos su aštriais prietaisais, buitine technika, venkite skubos ar įsikarščiavimo, labiau pasitikėkite kitų parama ar pagalba.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Veiklos šiandien jums nusimato daug, ypatingai skubių, čia ir dabar spręstinų klausimų – bus itin svarbu susikaupti ir išlaikyti sąmoningumą, vengti skubos, agresijos, sąmoningai vairuokite, judėkite, bendraukite, venkite save kaltinti dėl to, kas vyksta ar įvyko – karščiuodamiesi galite tik dar labiau pabloginti situaciją.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Grįžta seni finansiniai klausimai, kuriuos gali tekti spręsti čia ir dabar – venkite skubos, juolab pasiduoti spaudimui – net jeigu tai ir sena istorija ar buvote kažką pažadėję, bus svarbu išsiaiškinti aplinkybes, paieškoti naujų galimybių, pagalvoti, ar apskritai verta imtis to, kas siūloma. Venkite skolinti ar skolintis.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (jos paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką