Dabar populiaru
Publikuota: 2020 liepos 1d. 19:59

Ketvirtadienio horoskopas – liepos 2 d.

Iškyla gamtoje su šeima
123RF.com nuotr. / Iškyla gamtoje su šeima

Šiandien astrologiškai gana svarbi diena, kadangi griežtasis laiko valdovas Saturnas iki gruodžio 12 d. grįžta į savo namus – Ožiaragį, tad teks išbaigti ankstesnius darbus, prisiminti neišpildytus įsipareigojimus, peržiūrėti savo tikslus.

Lyginant su vakar diena, nuotaikos keisis ir dėl to, kad anksti ryte Mėnulis iš Skorpiono Zodiako ženklo pereis į ugninį Šaulio ženklą. Čia jo santykis su Saule Vėžio ženkle nėra harmoningas, reikalaujantis ištvermės, bus nelengva suvaldyti kylančias emocijas, todėl, jeigu tik turite galimybių, nesiimkite itin sunkių, didelės įtampos reikalaujančių darbų.

Nors rytas bus aktyvus, palankus sportuoti, imtis fizinės veiklos, iniciatyvos, tačiau pasistenkite daugiau dirbti galva, nepasiduoti emocijoms. Diena labai tinkama ir poilsiui, pabūti gamtoje. Apie pietus gali kilti įtampų bendraujant, nesusikalbėjimo – išlikite tolerantiškais, geranoriškais, dosniais.

Šią aktyvią dieną nurimti padės ramūs rusvi, gelsvi, ypatingai įvairūs augalijos žalumos atspalviai aprangoje, puoškitės amazonitu, taip pat tiktų valgyti švelnų pienišką maistą, pasistenkite išvengti mėsos produktų.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Mėnulis Šaulyje jus šiandien puikiai palaiko, būsite džiugūs, iniciatyvūs, aktyvūs, puikus laikas filosofiniams pokalbiams, trauks pasaulio toliai. Emocijų ir emocingų pokalbių netruks, pasistenkite būti labiau tolerantiški ir jautresni kitokiai pasaulėžiūrai, religiniams jausmams. Nusiteikite, kad gali tekti skubiai imtis finansinių reikalų sprendimo, įsigyti technikos.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Įdomus, aktyvus, emocingas, daug ką keisti iš pagrindų reikalaujantis laikotarpis tęsiasi, tačiau šiandien daugiausia jūsų emocijų pareikalaus profesiniai, darbo reikalai, galite pasijausti skausmingai, jaustis nesuprasti dėl atlygio už darbą, tarsi iš jūsų bus reikalaujama per daug, tarsi kėsinamasi į jūsų saugumą, paliestos giluminės baimės. Suvokite jas ir problema spręsis.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Jūsų geranoriškas nusiteikimas maloniai pabendrauti šiandien po pietų gali kelti įtampų bendraujant su partnere (-iu), galite pasijausti nemaloniai dėl savo įvaizdžio, kils vertybinių klausimų. Pasistenkite pažiūrėti viską iš aukščiau, filosofiškai, o gal tiesiog su bičiuliais ar draugais atlikite gerą darbą, imkitės veiklos ir problemos neliks.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Jūsų siekis keisti pasaulį ir visuomenę gali būti nemaloniai slopinamas skausmingų, nemalonių darbo ir profesinių klausimų, kuriuos teks skubiai spręsti. Nors jautriai reaguosite, tačiau pasistenkite išlikti geranoriški bendradarbių atžvilgiu, šis konfliktas padės jums sumažinti jūsų vidines su bendravimu susijusias baimes, išlikti tolerantiškais, o tai palankiai atsilieps ir jūsų sveikatai.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Mėnulis Šaulyje sukels gerų emocijų, kūrybingumo ir polėkio jausmą, būsite dosnūs meile artimam žmogui ir vaikams. Gal tai kiek prieštaraus jūsų siekiui gerai sutarti su draugais ir bičiuliais, tačiau tai išsprendžiama per bendras sporto varžybas, bendrus įdomius renginius, o geriausia – bendras keliones. Pasistenkite, kad jūsų baimės nesukeltų konfliktų.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Nors būsite nusiteikę geranoriškai namiškių atžvilgiu, darbo ir namų reikalus, ypatingai šiandien po pietų bus nelengva suderinti, o dar draugai ir visuomeniniai įsipareigojimai, kuriems norėsite skirti dėmesio. Teks imtis jums neįprastų ir net ekstremalių būdų suvaldyti emocijas, gal net aktyvios fizinės veiklos, tačiau tai pasiteisins. Būkite atsargūs spręsdami finansinius reikalus.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Tikėtina, kad šiandien norėsite imtis ryšių su užsieniu, tolimesnių kelionių ar mokslo reikalų, tačiau bendrauti šiais klausimais gali būti nelengva, kils nemažai įtampos – pasitelkite vaikų, kitų namiškių, partnerio (-ės) pagalbą, konsultuokitės. Kad ir kaip tai žeistų jūsų profesinius interesus, pavyks viską sėkmingai suderinti.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Uždarbio, pajamų, gerovės užsitikrinimo klausimai šiandien neduos jums ramybės, teks nemažai padirbėti, imtis nuobodžios, bet būtinos fizinės veiklos. Pasistenkite nesukelti darbo aplinkoje konflikto dėl pasaulėžiūros, filosofinių ar religinių klausimų. Tiesa, šiandien būsite tolerantiškai nusiteikę.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Šiandien jūsų diena – būsite džiugūs, aktyvūs, geranoriški ir dosnūs meilės, emocijų aktyvumo, trauksite visų dėmesį. Gal tai nelabai patiks jūsų partneriui (-ei), tačiau jūsų malonus bendravimo būdas, tolerancija ir smulkmenų nesureikšminimas užglaistys visus konfliktus. Praleiskite vakarą aktyviai, tiktų net ir sporto varžybos, įtraukite vaikus, tik pasistenkite nepersitempti.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Norėsite užsidaryti namuose, pabūti vieni, imtis susitvarkyti namus, išmesti tai, kas jus trikdo, kas susiję su nemaloniais prisiminimais, galbūt net ir ankstesne partneryste, gadina dabartinius santykius. Rasite netikėtų būdų parodyti dėmesio partneriui (-ei), nuraminti įtampas, vakare pasijausite geriau.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Būsite itin aktyviai nusiteikę, bendrausite, atsiras ryšiai, gali tekti daugiau pavažinėti, pajudėti, imtis visuomeninių ir draugų reikalų, galimos ir romantinės pažintys. Vis dėlto kasdienybės rutina, būtini darbai ar sveikatos klausimai gali jus šiandien nemaloniai trikdyti, tačiau sulauksite netikėtos pagalbos iš namiškių, artimųjų, pasinaudokite praktine liaudies išmintimi.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Visa galva ir jausmais būsite pasinėrę į darbo bei profesinių tikslų įgyvendinimą, palankus laikas pagalvoti apie uždarbio klausimus, tik neperspauskite ir nepradėkite iš anksto išlaidauti, nors atrodys, kad žlunga jūsų kūrybiniai ar laisvalaikio planai. Ieškokite netradicinių kelių, susitikite su žmonėmis iš jums netikėtų sričių ir sprendimus pavyks rasti.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (jos paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis
Skanumėlis

Šiuolaikiškos studijos

Video

00:53
01:26
00:26

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką