Dabar populiaru
Publikuota: 2021 liepos 21d. 20:30

Ketvirtadienio horoskopas – liepos 22 d.

Vasariški žiedai Vytauto Šauklio kadruose
Vytauto Šauklio nuotr. / Vasariški žiedai Vytauto Šauklio kadruose
Ketvirtadienis jau daug kuo skirsis nuo vakarykštės dienos. Visų pirma tuo, kad Mėnulis naktį pereis į stabilųjį, konservatyvųjį ir griežtąjį Ožiaragio Zodiako ženklą, tad artimiausias dvi dienas bus svarbus profesionalumas, pagarba ir atitinkamas elgesys su vyresniais ir socialinėje hierarchijoje aukščiau stovinčiaisiais. Dienos puikiai tinkamos imtis statybos, inžinerinių darbų, planuoti, strateguoti veiklą.

Ne mažiau svarbu ir tai, kad 15 val. 45 min. Saulė pereis į savo namus – orųjį, dosnųjį ir tuo pačiu džiugų, su kūryba, meile, vaikais ir laisvalaikiu siejamą Liūto ženklą – prasideda vasaros apogėjus, tikrasis poilsio, atsipalaidavimo ir atostogų laikas. Net ir gamta nustoja bujojusi, pradeda dosniai brandinti vaisius.

Dar vienas svarbus pokytis – naktį įvyksiantis Veneros perėjimas iš Liūto į Mergelės ženklą. Šiame ženkle Venera jaučiasi blogiausiai, mat atsipalaidavimą, grožį ir gerovę keičia tvarka, švara, rūpestis kitais ir sveikata. Mažėja romantikos, daugėja išskaičiavimo. Ir tai tęsis iki rugpjūčio 18 d. Geras laikas susitvarkyti, pasipuošti namus, darbo aplinką, pasirūpinti sveika kūno išvaizda, augalais aplinkoje. Kuomet tiek daug pasikeitimų, vertėtų imtis tik to, kas jau pradėta, tęsiama arba turi būti pabaigta – užteks ir kantrybės, ir gebėjimo matyti tikslus bei jų siekti, taip pat taisyti klaidas. Pasiruoškite rytdienos darbams ir venkite to, ko apskritai norėtumėte atsisakyti.

Aktyvumą palaikyti padės rubininė, raudona, pieniškai rožinė aprangos spalvos, puoškitės rubinu, kitais raudonais korundais, rubelitu. Maistas turėtų būti kuo paprastesnis, daugiau gerkite nei valgykite, atsisakykite mėsos. Tinka valgyti duonos, valgiai gali būti ir aštresni, ypatingai tiks paskaninti juos svogūnais, česnaku, aitriaisiais pipirais.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Šiandien ir rytoj verta imtis profesinių reikalų ir nuoširdžiai pasidarbuoti – laikas itin tinkamas su kolegomis aptarti būsimus planus, strateguoti veiklą, grįžti prie jau vykdytų darbų, taisyti klaidas. Tiesa, planuodami pasistenkite laikytis aukso viduriuko, turimą informaciją ir situaciją vertinkite atsargiai. Palanki diena savo jausmus mylimam žmogui įrodyti darbais. Ir pasirūpinkite sveikata.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Sėkminga diena, jeigu turite naujų idėjų ir ieškote jų įgyvendinimo galimybių. Tai gali būti tiek verslo plėtra, tiek laisvalaikio, kelionių, savišvietos ar mokslo reikalai. Svajokite, planuokite, bendraukite, susitikite su jums įdomiais asmenimis. Prasideda jums palankus metas atostogoms, šiltiems jausmams parodyti, tačiau artimiausiu metu susilaikykite nuo pirkinių, didesnių išlaidų.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Turite porą dienų, per kurias vertėtų visai rimtai kibti į jums aktualius nekilnojamojo turto, būsto ar šeimos draudimo, remontų reikalus, tik būkite garbingi ir venkite ta dingstimi gudrauti, bandyti išsisukti nuo pareigų, taip pat išlikite dėmesingi ir profesionalūs darbe. Gautas pastabas ar kylančias problemas priimkite kaip teisėtą uždarbį ir pasistenkite klaidas ištaisyti.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Aktyvi veikla ar noras pasirodyti, intensyvios kalbos šiandien gali jus varginti, tačiau verta būtų pasikalbėti su jūsų asmeniniu sielos vedliu, Mokytoju ar kitu įkvepiančiu žmogumi, pabūti ten, kur galite atsitiesti ar bent jau išpažinti savo tikras ar tariamas nuodėmes, pasistengti ištaisyti klaidas ar kitiems sukeltą skausmą bei rūpesčius. Parodykite nuoširdų dėmesį antrajai pusei.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Prasideda sėkmingas metas pagaliau susitvarkyti finansus, turimus išteklius, pagalvoti apie tai, kaip galėtumėte grąžinti skolas, o jeigu teks papildomai susimokėti už anksčiau padarytas klaidas, tai tik į gera – anksčiau ar vėliau tai turėjo įvykti. Jums itin darbingas metas, kuomet galima nuveikti daug konkrečių darbų, susitvarkyti namų ir darbo aplinką, taip pat vertėtų pasirūpinti savo ir artimųjų sveikata.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Keistas laikas – nuo šiandien prasideda mėnuo prieš gimtadienį, tad reikėtų daugiau laiko ir dėmesio skirti vidiniam darbui, apsivalymui, susikaupimui, metų peržiūrai. Venerai įėjus į jūsų ženklą, turėtumėte jaustis pasaulyje itin gerai – bendraudami su aplinkiniais, puoselėdami savo išvaizdą ir sveikatą. Tiesa, artimiausiomis dienomis gali kilti įvairių problemų darbe – pasistenkite ištaisyti klaidas.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Namai šiandien ir rytoj bus ta vieta, kur norėsite būti ir džiaugtis jais, puoselėti juos, taip pat surengti mažą šventę artimiesiems ar bent prisiminti tėvus, vaikystę, aplankyti jums sentimentų keliančias vietas. Tiesa, artimiausiu metu jausmus parodyti aplinkiniams gali būti sunkoka – galite jaustis mažai suprasti, tačiau tai geras metas pasirūpinti savimi, savo sielos ir kūno poreikiais.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Šiomis dienomis būkite atidesni darbo užduotims, bendraudami tiek profesiniais reikalais, tiek su draugais ar aplinkiniais: padarytos klaidos gali priversti jus raudonuoti, tačiau pasistenkite jas ištaisyti ir suvaldykite bereikalingą savigraužą. Tinkamas laikas tvarkyti dokumentus, korespondenciją, tačiau būkite itin atidūs spręsdami verslo, ilgalaikių finansinių įsipareigojimų klausimus.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Pagundų paišlaidauti ir noro pasirodyti šiomis dienomis gali kilti gana daug – pasistenkite susivaldyti ir elgtis saikingiau. Verčiau kibkite į darbus – turite progos pagaliau nuveikti šį tą naudinga, būsite itin išradingi. Gyvenimas gali priversti pamatyti tas savo klaidas, kurios gadino tiek bendravimą su artimaisiais, tiek trukdė darbui – gera proga jas ištaisyti.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Esate itin stiprūs – prasidėjo jūsų galimybių išsiskleidimo metas, kuomet pasaulis palaiko tai, kas jums svarbu. Tiesa, gali tekti spręsti užsilikusias finansines ar netinkamos komunikacijos, informacijos sukeltas problemas, tačiau pasistenkite garbingai ištaisyti klaidas ir pagalvoti apie atostogų, kelionių planus, tik būtinai suderinkite juos su antrąja puse.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Šioks toks atoslūgio metas, kuomet verta atsitraukti nuo aktyvios veiklos ir rasti galimybių ramiai apsvarstyti tai, kas pastaruoju metu vyko, ką nuveikėte ir kaip norėtumėte, kad vyktų toliau. Būkite itin atsargūs bendraudami su mylimu žmogumi, vaikais, norėdami parodyti, išsakyti savo jausmus – pajauskite, pagalvokite, ar tai geriausias būdas, ar liksite suprasti?

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Susitikimai su draugais, noras būti matomais ir mylimais šiomis dienomis bus jums itin svarbus, tačiau pasistenkite, kad ir antroji pusė, jums brangūs žmonės būtų informuoti apie jūsų planus – raskite jiems suprantamų ir priimtinų būdų tai padaryti, antraip gali kilti painiavos, tekti raudonuoti. Akibrokštai iš artimųjų pusės taip pat rodytų ankstesnes jūsų klaidas – verta jas ištaisyti.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką