Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2018 08 22, 22:30

Ketvirtadienio horoskopas – rugpjūčio 23 d.

Astrologinė prognozė ketvirtadieniui.
Moteris ragauja keksiuko
Moteris ragauja keksiuko / Vida Press nuotr.
Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Ketvirtadienį seksis darbštiems žmonėms, tiems, kurie sugeba prisiimti atsakomybę ir vykdyti savo įsipareigojimus. Tačiau neverta tikėtis daug nuotykių ir romantikos šią dieną. Šiuo metu rekomenduojama susitelkti ties kasdienėmis užduotimis ir buitinių klausimų sprendimu. Nepamirškite pasirūpinti ir savo sveikata – fiziniai persitempimai ir netinkama mityba gali itin neigiamai atsiliepti jūsų savijautai.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Jaučio zodiako ženklo atstovų laukia dar viena įtempta diena. Šiandien įsiplieskę konfliktai bus audringi ir sekinantys, jie gali užsitęsti iki pat savaitės galo. Itin komplikuoti santykiai bus su vadovais, autoritetais. Nepatartinos tolesnės kelionės, strigs reikalai, susiję su užsieniu. Tikėtini juridiniai reikalai, problemos su teisėsauga. Šiuo metu jūsų oponentai bus stipresni, užims geresnę poziciją, tad reikia elgtis labai išmintingai.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Gali užklupti prasta nuotaika, niūrios mintys, stigti energijos. Ketvirtadienį pasaulį piešite pilkesnėmis spalvomis, o visos situacijos atrodys blogiau, nei yra iš tiesų. Dirgli vidinė būsena gali skatinti norą ginčytis, kabinėtis prie kolegų ir šeimos narių. Venkite bet kokių impulsyvių poelgių, šiandien verčiau nepradėti jokių esminių pokyčių. Tačiau laukia džiugios naujienos, susijusios su namais, artimiausiais žmonėmis.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Vėžio zodiako ženklo atstovai šiandien bus labai ryžtingi ir nuožmūs. Negalėsite nustygti vietoje, norėsis veiksmo, permainų, reformų. Šiandien palanku spręsti finansinius klausimus, ieškoti naujų uždarbio galimybių. Galite sulaukti įvairių premijų, dovanų, kitokių įvertinimų. Visas mintis ir veiksmus nukreipkite į dalykinę veiklą ir profesinį augimą – ketvirtadienį tam itin palankus laikas.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Staiga gali pasikeisti gyvenimo aplinkybės. Iš naujo teks susidėlioti prioritetus. Tai finansiškai sėkminga diena, tad drąsiai tvarkykite piniginius reikalus. Palanku investuoti į tai, kas palengvins jūsų buitį, padarys jūsų aplinką gražesnę. Geras laikas profesiniam tobulėjimui, kvalifikacijos kėlimui. Svarbu bus pakankamai dėmesio skirti savo sveikatai – nenumokite ranka į organizmo siunčiamus signalus.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Tai išskirtinė diena Mergelės zodiako ženklo atstovams – Saulė pereina į jų ženklą. Galima tikėtis daug dėmesio ir pripažinimo. Šiandien nebijokite būti ryškūs ir savo reikmes iškelti į pirmą vietą. Norėsis puoštis ir džiaugtis gyvenimu, sulauksite daug komplimentų, ne kartą teks atsidurti dėmesio centre. Tiesa, netrūks ir kasdienių, buitinių reikalų, tačiau energijos užteks viskam, kibsite į darbus su entuziazmu.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Ketvirtadienį gali būti atskleistos nemalonios paslaptys apie jums artimus žmones. Tik nuo jūsų priklausys, ką darysite su šia informacija – kelsite konfliktus ir dramas ar pamėginsite suprasti. Sudėtingi įvykiai ir įtemptos pastarųjų dienų aplinkybės daugelį Svarstyklių zodiako ženklo atstovų privers pažvelgti į savo vidų, ieškoti tikėjimo, dvasiškai tobulėti. Atsiribokite nuo išorinio šurmulio – šiandien vienatvė ir tyla jums padės atgauti vidinę harmoniją.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Šiandien nuolatiniai draugų skambučiai ir vizitai pridarys daugiau bėdos nei naudos. Svajingos nuotaikos, noras bendrauti ir džiaugtis gyvenimu trukdys susikaupti, tačiau pasistenkite visas jėgas sutelkti į dalykinę veiklą. Susidarykite griežtą dienotvarkę ir nuosekliai ja vadovaukitės – tuomet diena bus išties produktyvi. Gali realizuotis dideli planai, sulauksite įdomių pasiūlymų. Gera diena pažinčių ratui plėsti, dalyvauti kolektyvinėje veikloje.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Šaulių laukia smagios naujienos ir malonūs pokyčiai karjeros srityje. Seksis šiuo metu ieškantiems darbo, pristatantiems savo projektus ar bandantiems sudaryti svarbius sandėrius. Tačiau galimi finansiniai nuostoliai, netikėtos išlaidos. Ketvirtadienį gali tekti ginti savo interesus, kovoti dėl geresnių sąlygų. Antroje dienos pusėje galimos romantinio pobūdžio pažintys, palanku puoselėti artimus ryšius.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Šiandien Ožiaragiai jausis situacijos šeimininkais – didžiąją dienos dalį taip ir bus. Viską, kas svarbiausia, pasistenkite atlikti iki pietų. Itin palankus metas tolesnėms kelionėms, kontaktams su užsieniu vystyti. Jei šiuo metu turite juridinių problemų – reikalai pasikreips jūsų naudai, galima tikėtis pergalės teisme. Puikus laikas svarbiems dalykiniams susitikimams, rimtiems pokalbiams su autoritetais.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Šiandien pasiteisins stambios investicijos, palanku kreiptis paskolų. Seksis dirbantiems didelėse korporacijose, bankuose, draudimo bendrovėse, taip pat gera diena psichiatrams, psichologams. Šią dieną gali pasiteisinti net sudėtingiausi sumanymai, būsite apsaugoti nuo negandų. Laikotarpis ypač palankus asmeninei transformacijai, saviugdai, dvasiniam tobulėjimui.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Galimybių gausa ir toliau lydės Žuvų zodiako ženklo atstovus. Tačiau ketvirtadienį neskubėkite rinktis ir ką nors keisti, viską gerai apgalvokite. Nesunkiai gausite tai, ko norite, tačiau sunkiau bus susivokti savyje. Tai puikus metas romantiškiems santykiams puoselėti, sulauksite ne vieno komplimento, kvietimo į pasimatymą. Šiandien reikia rodyti iniciatyvą, būti matomiems, socialiai aktyviems.

Horoskopą sudarė astrologė Viktorija Greviškienė („Astrologija ir gyvenimas“).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką