Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugsėjo 16d. 20:31

Ketvirtadienio horoskopas – rugsėjo 17 d.

Katė
123RF.com nuotr. / Katė

Šią dieną galima daug ką keisti, bent jau artimiausiam mėnesiui, mat 14 val. stos jaunatis. Iki pat vakaro Mėnulis, susijungęs su Saule, keliaus darbščiu, skrupulingu ir rūpestingu Mergelės Zodiako ženklu, tad pati jaunatis atneš tendencijas, susijusias su konkrečiu, praktišku darbu, aplinkos, dokumentų, informacijos tvarkymu, įsisavinimu, sveikatos reikalais.

Pagalvokite, pajauskite, kas šiose srityse jums svarbiausia, ką norėtumėte nuveikti ir, stojus jaunačiai, tiesiog svajokite, apgalvokite tai, ko ir kaip norėtumėte bent jau artimiausią mėnesį.

Iki jaunaties diena bus gana taikinga, rami, puiki taikytis, pabaigti darbus, susitvarkyti, tiesiog nurimti. Po pietų tęskite tai, ką esate pradėję, naujiems darbams dar ne laikas, juolab nuo 14 val. 42 min. iki 21 val. 56 min., kuomet Mėnulis pereis į Svarstyklių ženklą, tęsis vadinamasis neefektyvaus Mėnulio metas, tad verta skirti daugiau laiko poilsiui, pabuvimui su savimi ir pamąstymui apie ateitį – tai, kam skirsite daugiau dėmesio, turės tendenciją išsipildyti, augti.

Jaunatį pasitikite apsivilkę baltos, ugninių ar purpuro spalvų rūbus, naujas mintis generuoti padės piropas. Valgykite pyragus, blynus su prieskoniais, medumi. Diena palanki ir pradėti valomąsias dietas.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Nors vakarykštės darbingos tendencijos tęsis, tačiau šiandien įvyks jaunatis, todėl pasistenkite iki pietų tiesiog pabaigti tai, ką veikėte pastaruoju metu, imtis apibendrinimų, o po pietų daugiau laiko skirkite pozityviems apmąstymams ir svajonėms, pagalvokite apie tai, ką prasmingo norėtumėte nuveikti artimiausiu metu tiek namuose, tiek profesinėje veikloje. Būkite dėmesingesni tiems, su kuo bendrausite ir susilaikykite nuo išlaidų ar finansinių sprendimų.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Jūsų labai praktiškos idėjos sulaukia pripažinimo – pasidžiaukite tuo, kas nuveikta, padarykite išvadas, o po pietų daugiau laiko ir dėmesio skirkite mintims apie tai, ką norėtumėte nuveikti artimiausiu metu. Tinkamas laikas ir poilsiui, netgi pagalvoti apie kelionę, tik pasistenkite susirinkti visą reikalingą informaciją, įvertinti visas aplinkybes.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Jūsų tikslai ir siekiai sunkiai derinsis su tuo, ko reikia namiškiams bei finansinėmis galimybėmis – šiandien verta pabūti daugiau materialistais ir imtis praktinių reikalų: sutvarkyti tai, kas turi būti sutvarkyta, pasidžiaugti nuveiktais darbais, o nuo pietų pagalvoti apie tai, ką norėtumėte ir galėtumėte geriausio artimiausiu laiku konkretaus nuveikti šeimos, artimųjų, o tuo pačiu ir savo buities ir būties pagerinimui. Būkite atsargesni su savo ar vaikų laisvalaikio idėjomis.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Šiandien teks visą dėmesį skirti žemiškiems ir paprastiems reikalams – tiek savo, tiek artimųjų ar kitų žmonių interesams ir poreikiams. Būkite itin atidūs artimiesiems. Rytą pasistenkite sutvarkyti tai, kas turi būti nuveikta, pasidžiaukite tuo, ką turite, esamais ryšiais ir santykiais, o stojus jaunačiai pagalvokite, ką norėtumėte artimiems žmonėms suteikti geriausio, už ką reikėtų padėkoti tėvams, namiškiams.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Ko gero, šiandien daugiausi jūsų dėmesio pareikalaus konkretūs, praktiški reikalai. Iki pietų tiesiog tvarkykitės, susiskaičiuokite finansus, pabaikite ką pradėję, o stojus jaunačiai daugiau dėmesio skirkite mintims apie tai, ką naudingo ir reikalingo savo ir artimųjų gerovei bei sveikatai galėtumėte nuveikti artimiausiu metu, kaip naudingiau panaudoti tai, ką turite.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Esate stiprūs ir pilni energijos – jūsų poveikis vaikams, mylimam žmogui šiomis dienomis gana svarbus, tad pasistenkite būti kuo jautresniais, nuoširdesniais. Rytą skirkite pabaigti tai, ką pradėję, apibendrinti tai, kas įvyko pastaruoju metu, o nuo jaunaties momento pagalvokite apie tai, kas jus galėtų artimiausiu metu labiausiai džiugintų, ką galėtumėte padovanoti vaikams, mylimam žmogui.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Laikotarpis jums gana sudėtingas, mat esate linkę daugiau užsidaryti, atsitraukti nuo aktyvios veiklos. Užtat verta pasigilinti į tai, kas jums svarbiausia – prisiminkite svarbiausias pamokas, o stojus jaunačiai pajauskite, pasvajokite apie, tai, ko jums iš tiesų labiausiai reikia, ką būtino sau turėtumėte nuveikti artimiausią mėnesį.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Svarbi diena, kuomet galite daug ką pakeisti savo gyvenime – rytą tiesiog prisiminkite, apibendrinkite, susitvarkykite tai, ką per pastarąjį mėnesį patyrėte, sužinojote, o stojus jaunačiai skirkite kuo daugiau laiko svajonėms ir apmąstymams – apie tai, ką norėtumėte ir galėtumėte geriausio suteikti kitiems, ką dėl to galėtumėte padaryti, išmokti.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Tikėtina, kad daug nuveikėte pastaruoju metu ir sulaukėte įvertinimo – pasidžiaukite nuveiktais darbais, pabaikite ką pradėję, o stojus jaunačiai pagalvokite apie savo profesinius tikslus, ko norėtumėte pasiekti, ką dėl to galėtumėte geriausio padaryti. Ir būkite diplomatiškesni galvodami ir kalbėdami apie finansinius reikalus – visus sprendimus atidėkite kitam laikui.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Pastaruoju metu daug nuveikėte įgyvendindami tai, kas jums rūpi, išsiaiškinote daug svarbių dalykų – pasidžiaukite tuo, o stojus jaunačiai skirkite daugiau laiko ir dėmesio pasvajoti apie tai, kaip norėtumėte atrodyti, kaip jaustis, kokias savybes norėtumėte ugdyti, pagalvoti, ką dėl to galėtumėte nuveikti, ko išmokti. Vis dėlto darbus bus būtina atlikti ir būkite diplomatiškesni su tais, nuo kurių priklauso jūsų karjera.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Tikėtina, kad pastaruoju metu jūsų gyvenime įvyko daug rimtų pokyčių rytą skirkite daugiau laiko apibendrinimui, apmąstymui apie tai, kas įvyko, kokia viso to prasmė, o stojus jaunačiai leiskite sau panirti į save, pajausti giliausius savo poreikius ir jau visai racionaliai pagalvoti apie tai, ką reikėtų artimiausiu metu konkretaus nuveikti, kad gyvenimas įgytų daugiau prasmės.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Sudėtingos dienos, kuomet tenka derinti svajas, idealus su gana konkrečiais aplinkinių reikalavimais, tačiau jums pavyko daug ko pasiekti – padėkokite tiems, su kurių pagalba tai įvyko, o stojus jaunačiai pagalvokite, pasvajokite, ką dar naudingo visuomenei ir kitiems norėtumėte ir galėtumėte nuveikti. Tik susilaikykite nuo finansinių klausimų sprendimo ar diskusijų apie tai.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (jos paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos
Interviu
Interviu

Video

22:08
17:24
00:38

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką