Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 18d. 23:00

Ketvirtadienio horoskopas – rugsėjo 19 d.

Moliūgas
Vida Press nuotr. / Moliūgas

Ketvirtadienis – sėkmingiausia šios savaitės diena. Seksis ryžtingiems, atkakliai savo tikslų siekiantiems žmonėms. Avinams, Jaučiams, Mergelėms, Skorpionams ir Ožiaragiams Fortūna šypsosis plačiausiai.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Ketvirtadienis – sėkmingiausia šios savaitės diena. Tvarkykite praktinius reikalus, spręskite finansinius klausimus. Tai palankus metas didesnėms investicijoms vykdyti, ypač susijusioms su nekilnojamuoju turtu. Šiandien gauti pasiūlymai bus itin perspektyvūs, žadės naujas profesines galimybes – būtinai jais pasinaudokite. Drąsa ir tikėjimas savo jėgomis skatins ryžtingai transformuoti tai, kas trukdo siekti savo svajonių, tikslų.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Šiandien Jaučio zodiako ženklo atstovai nuolat atsidurs tinkamoje vietoje, tinkamu metu. Ketvirtadienį jums nepaprastai seksis, be vargo realizuosite turimus sumanymus. Tiesa, bus viena sąlyga – privalote išlikti aktyvūs, ryžtingi. Fortūna šypsosis tiek profesinėje sferoje, tiek asmeniniame gyvenime. Neužsisklęskite nuo žmonių, šią dieną pavyks suderinti darbą su malonumu.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Šiandien Dvynių zodiako ženklo atstovai daug galvos apie artimiausią aplinką ir apskritai savo vietą po Saule. Norėsis ieškoti prasmės, kils nemažai klausimų. Ketvirtadienį netrūks svarbių įžvalgų, pavyks išspręsti nesutarimus tiek savo viduje, tiek aplinkoje. Seksis tvarkant finansinius reikalus, palanku investuoti į gyvenamąją vietą, gerinti buitį. Vakare laukia mylimų žmonių staigmenos.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Ketvirtadienį būsite pastebėti ir įvertinti – reikiami žmonės atkreips dėmesį į jūsų pastangas ir gabumus. Išlikite socialiai aktyvūs, nesišalinkite žmonių. Šiandien keblius klausimus jums gali padėti išspręsti turimos pažintys. Nepriimkite kitų gerumo kaip savaime suprantamo dalyko, būtinai padėkokite už nuoširdžią pagalbą, atsilyginkite tuo pačiu.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Liūto zodiako ženklo atstovų laukia dar viena šauni diena, žadanti daug įspūdingų nuotykių! Šiandien lengvai pavyks suderinti darbą su malonumu, galimi svarbūs susitarimai neformalioje aplinkoje. Tai palankus metas finansiniams reikalams tvarkyti, tartis dėl geresnių sąlygų. Šiuo metu atėję pasiūlymai bus naudingi ir perspektyvūs. Jei turėjote sveikatos problemų, situacija gerės.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Ketvirtadienį turėsite progą įtvirtinti savo autoritetą – tai itin sėkmingas laikas! Neužmikite ant laurų, atkakliai judėkite savo svajonių link. Darbštumas ir gebėjimas ilgai eiti užsibrėžto tikslo link, atneš jums nuostabių rezultatų. Garsiau suskambės meilės tema, šią dieną gali užsimegzti perspektyvios romantinio pobūdžio pažintys – išlikite socialiai aktyvūs.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Svarstyklių zodiako ženklo atstovai gali sulaukti perspektyvių profesinio pobūdžio pasiūlymų – nepražiopsokite palankių progų. Šiandien labiausiai kenks dvejonės, negebėjimas apsispręsti – pasitarkite su patikimu žmogumi, nenustumkite svarbių sprendimų į šalį. Ketvirtadienį gali įvykti neoficialūs susitarimai, lemsiantys jūsų karjeros augimą ir finansines perspektyvas.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Tai sėkmingiausia šios savaitės diena – imkitės svarbiausių darbų, planuokite reikšmingus susitikimus, tvirtinkite susitarimus. Ketvirtadienį nesinorės švaistyti laiko veltui – griebsite jautį už ragų! Jūsų ryžtas, drąsa ir tikėjimas savimi it magnetas trauks aplinkinius, galite sulaukti itin dosnių pasiūlymų bendradarbiauti. Fortūna plačiai šypsosis ir asmeniniame gyvenime.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Nesistenkite nudirbti visų darbų vienu metu – tik pabaigę vieną užduotį iki galo, pradėkite kitą. Ketvirtadienį palanku imtis paktinių darbų, reikalaujančių ištvermės ir ryžto. Neieškokite lengvesnių kelių, sąžiningai vykdykite prisiimtus įsipareigojimus – tik taip sulauksite norimo rezultato. Tai tinkamas metas deryboms, svarbiems susitikimams planuoti.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Šiandien Ožiaragio zodiako ženklo atstovai jausis nepaprastai galingi, užtikrinti savimi. Turėsite progą įtvirtinti savo autoritetą – aplinkiniams taps itin svarbi jūsų nuomonė, bus pripažinta jūsų kompetencija. Derybose dėl geresnių sąlygų ar didesnio atlygio jus lydės sėkmė. Kevirtadienį Fortūna plačiai šypsosis profesionaliems atletams, karininkams, gaisrininkams, policijos pareigūnams. Tai tinkamas metas pradėti sportuoti, reikia propaguoti aktyvų gyvenimo būdą.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Šiandien daug kas priklausys nuo jūsų pačių motyvacijos – nebus nei itin trukdančių, nei pernelyg palaikančių veiksnių. Nemažai dėmesio reikės skirti namų reikalams, artimiems žmonėms. Palanku stiprinti tarpusavio santykius, keliauti, pramogauti su visa šeima. Ketvirtadienį netrūks originalių įžvalgų, tai puikus metas kūrybinių profesijų atstovams.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Nukreipkite jėgas tinkama linkme ir viskas bus gerai. Ketvirtadienį labai svarbu užsibrėžti konkrečius tikslus ir nuosekliai jų siekti – tuomet niekas nepajėgs išmušti jūsų iš vėžių. Tai gali būti išties produktyvi diena, ypač seksis tarpininkaujant, derantis dėl geresnių sąlygų. Atkreipkite dėmesį į šią dieną užsimezgusias pažintis, atėjusius pasiūlymus – tai bus perspektyvu.

Horoskopą sudarė astrologė Viktorija Greviškienė („Astrologija ir gyvenimas“).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką