Net 700 filmų žiūrėkite nemokamai. ŽMONĖS Cinema
Išbandyti
Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Ketvirtadienio horoskopas – sausio 2 d.

Šiandien daug kas priklausys nuo asmeninės iniciatyvos, valios pastangų. Ketvirtadienis puikiai tinka susitarimų tvirtinimui, svarbios dokumentacijos tvarkymui.
Pyrago gabalėlis
Pyrago gabalėlis / 123RF.com nuotr.
Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Tai dinamiška ir aktyvi diena. Avinai norės pirmauti – negąsdins nei konkurencija, nei sudėtingos užduotys. Tai palankus metas profesinei realizacijai.

Šiandien sulauksite stipraus palaikymo iš kolegų ir bičiulių, puikiai eisis komandinė veikla. Gebėsite motyvuoti aplinkinius, apjungti visus bendram tikslui. Ypač seksis vadovams, politikams, rinkodaros specialistams, teisininkams.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Jaučio zodiako ženklo atstovų laukia įtempta diena – nedžiugins nei fizinė, nei psichologinė savijauta. Ketvirtadienį bus sunku suvaldyti pyktį, keistas baimes, destruktyvios mintys ir depresyvios nuotaikos ims viršų.

Išeitis yra – susitelkite į savo vidų, daugiau laiko skirkite apmąstymams ir savianalizei. Palankus laikas kreiptis pagalbos, jungtis į terapines grupes.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Visos mintys suksis apie darbus, ilgalaikius projektus. Ketvirtadienį Dvynių zodiako ženklo atstovai bus nepaprastai aktyvūs, norėsis kuo greičiau pasiekti savo tikslų.

Ne viskas eisis taip sklandžiai, kaip tikėjotės – prireiks daugiau laiko ir pastangų sumanymams realizuoti. Palanku planuoti svarbius dalykinius susitikimus, spręsti profesinius reikalus. Venkite asmeniškumų darbo aplinkoje.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Šiandien Vėžio zodiako ženklo atstovai bus aktyvūs ir veržlūs. Palankus laikas pradėti sportuoti, ieškoti naujų, aktyvių pomėgių. Bus sunku kontroliuoti savo emocijas, tad galimos konfliktinės situacijos.

Vakare daugiau dėmesio teks skirti buičiai, reikalams, susijusiems su gyvenamąja vieta. Šeimos nariai, giminės, bičiuliai gali kreiptis su prašymais padėti.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Šią dieną nestokosite energijos ir azarto, visos mintys bus nukreiptos į finansinius reiklaus. Nebijosite rizikuoti, gali kilti noras leistis į avantiūras, ieškoti greito praturtėjimo būdų.

Ketvirtadienį verčiau ramiai tęsti pradėtus darbus, imtis to, kas gerai žinoma ir saugu. Palankus metas Liūtams, siekiantiems sportinių aukštumų. Puikiai seksis apginti savo poziciją, išsikovoti geresnes sąlygas.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Tai sėkminga diena – nešvaistykite laiko veltui! Imkitės atsakingų darbų, spręskite ramiai gyventi neduodančias problemas, nusimatykite ateities tikslus. Palankus laikas savo veiklos reklamai, tolimoms kelionėms planuoti, kvalifikacijos kėlimui.

Ketvirtadienį reikėtų vengti kardinalių permainų, drastiškų pareiškimų. Tinkamas metas susitarimų tvirtinimui.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Ketvirtadienį norėsis daugiau nei gebėsite įgyvendinti. Labiausiai rūpės profesiniai pasiekimai ir dalykiniai santykiai. Tai palankus metas susitarimams tvirtinti.

Antroje dienos pusėje bus sunkiau išreikšti savo valią, galite susidurti su psichologiniu spaudimu, manipuliacijomis. Susilaikykite nuo neapgalvotų piniginių investicijų – skuboti sprendimai lems apmaudžias klaidas.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Vargins slogi vidinė būsena, bet aplinkybės dėliosis jums dėkinga linkme. Šią dieną sulauksite aplinkinių palaikymo, puikių patarimų, tačiau bus sunku priimti siūlomą pagalbą.

Tinkamas metas tolimoms kelionėms, juridiniams reikalams tvarkyti. Ketvirtadienį netikėtai galite atsidurti išskirtinėje kompanijoje, tikėtini kvietimai pasižmonėti, dalyvauti renginiuose.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Šiandien galite sulaukti pasiūlymų keliauti, dalyvauti stambiame projekte. Tai daug žadanti, tačiau paini diena. Apsvarstykite visas galimybės, bet neskubėkite priimti galutinių sprendimų. Ketvirtadienį reikės daug bendrauti, tartis, derėtis.

Puikiai atsiskleis jūsų komunikaciniai gebėjimai, aplinkiniai bus nusiteikę geranoriškai jūsų atžvilgiu. Gali pasiteisinti rizikingi sumanymai, sėkmė lydės Šaulius, dirbančius prekybos srityje.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Dienos pradžioje galimi asmeniniai rūpesčiai, įvairūs negalavimai. Ketvirtadienį bus sunku įsivažiuoti į darbus. Tačiau dienai įsibėgėjus, tapsite vis aktyvesni, ambicingesni. Šiandien daug lems jūsų asmeninė iniciatyva ir valios pastangos.

Skirkite laiko įvaizdžio tobulinimui – pirmas įspūdis bus labai svarbus. Bet kurioje situacijoje išlikite profesionalūs, venkite piktnaudžiauti valdžia – tai atsisuks prieš jus.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Ketvirtadienį Vandeniams puikiai seksis susitarti, įtikinti kitus. Tačiau reikėtų vengti dalyti pažadus į kairę ir į dešinę – šiandien norėsis visiems įtikti, todėl būsite linkę pervertinti savo galimybes.

Netrūks dalykinio bendravimo, daugiau laiko teks praleisti kelyje. Tai tinkamas metas susitarimų tvirtinimui, tačiau visos sutartys bei kiti svarbūs dokumentai turi būti tikrinami po kelis kartus.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Dėl kitų žmonių nekonkretumo gali susijaukti kai kurie ilgai puoselėti planai – nesileiskite išmušami iš vėžių. Ketvirtadienį prireiks tvarkyti finansinius reikalus, galimos neplanuotos išlaidos.

Atsispirkite pagundai gyventi ne pagal savo kišenę, verčiau daugiau dėmesio skirkite praktinių klausimų sprendimui. Šią dieną užsimezgusios pažintys bei įvykę susitarimai žadės ilgalaikes perspektyvas.

Horoskopą sudarė astrologė Viktorija Greviškienė („Astrologija ir gyvenimas“).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
IKEA tvarumo ir klimato ataskaitose – išradimai iš Lietuvos
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius