Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 20d. 21:45

Ketvirtadienio horoskopas – sausio 21 d.

Kruasanas
123RF.com nuotr. / Kruasanas

Mėnulis šiandien visą dieną keliaus pakankamai romiu, darbščiu ir patogų bei gražų gyvenimą mėgstančiu Jaučio Zodiako ženklu, tad palankus laikas imtis žemiškų reikalų. Antra vertus, šiame ženkle labai arti viena kitos stovi pačios aktyviausios ir ūmiausios planetos – kovingasis Marsas su laisvuoju Uranu, tad jos vers mus lipti iš vadinamosios komforto zonos ir galvoti, kaip gyventi prisitaikius prie nuolat kintančių aplinkybių.

Nepasitenkinimo tuo, kas verčia keistis, bus daug, Mėnulis tai dar labiau išryškins, daug emocijų gali kelti tai, kad mažokai lieka galimybių pasimėgauti mažais žmogiškais malonumais – maloniai pabendrauti, pasėdėti kavinėje, pasipuošti ir t. t., tenka atsisakyti ir to, kas tik tenkino mūsų tuštybę.

Puikus laikas atsirinkti, kas iš tiesų svarbu, o kas tik antraeilės smulkmenos, kokia veikla perspektyvi, o į ką geriau nepažvelgti. Itin tinkamas laikas imtis mokytis naujų dalykų, kelti kvalifikaciją, įsisavinti naujas technologijas. Rytas dar gali būti kiek sunkesnis, tačiau jau nuo pietų galima bus daugiau atsipalaiduoti, pasidžiaugti gyvenimu, tik vėlgi – svarbu saikas.

Šiandien labiausiai džiugins baltos, auksinės, geltonos spalvų drabužiai, pasipuoškite auksu, serdoliku.

Maistas turėtų būti daugiau augalinis, ypač tiks kruopos, duonos gaminiai, vaisiais, sėklos ir riešutai, sultys su minkštimu.

Avinas

nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Pagundų įsigyti kažką netikėto, tačiau gyvenimą gražesniu ir patogesniu darančiu, šiandien bus, tačiau išlaidos gali mažai pasiteisinti, tikėtina, kad anksčiau ar vėliau sukels problemų. Todėl šiandien daugiau dėmesio skirkite mokslams ir mokymuisi, naujų idėjų generavimui ir bendravimui su jus įkvepiančiais žmonėmis.

Jautis

nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Šiandien jausitės labai stiprūs ir pasitikintys savimi, būsite linkę imtis iniciatyvos ir daug nuveikti – minčių ir idėjų daug, tačiau kaip tai įgyvendinti? Įprasti veikimo būdai praradę prasmę, o naujų įsisavinimas ir dar suderinimas su senomis taisyklėmis taps jums tikru iššūkiu – venkite tiesioginių konfrontacijų, verčiau ieškokite būdų taikytis – išradingumo šiandien daug, tik laikykitės įstatymų.

Dvyniai

nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Šiandien suvaldyti minčių srautą jums bus gana sunku – esate pilni idėjų kaip galima būtų pagerinti gyvenimą, ką naujo nuveikti šiomis aplinkybėmis, tačiau esate gerokai persitempę nuo informacijos srauto ir bandymo derintis prie naujų aplinkybių. Tad vertėtų kuo labiau atsiriboti nuo išorinio pasaulio šurmulio ir kuo ramiau darbuotis vienumoje, daugiau patylėti.

Vėžys

nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Kad ir kaip būtų sudėtinga ir spaustų visokie reikalai, šiandien jūsų gebėjimas parodyti dėmesį kitam, pasakyti gerą žodį laiku ir vietoje bus išties visas duris atveriantis. Naujų projektų ir idėjų labai daug, tačiau finansinė jų pusė reikalaus daug pastangų – jūsų gebėjimas mąstyti šiandien ypatingas, tad pasitelkę ankstesnę patirtį ir intuiciją turite progos rasti puikius sprendimus.

Liūtas

nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Šiandien visa galva būsite pasinėrę į karjeros ir profesinius reikalus – teks skubiai spręsti tiek naujas, tiek jau įsisenėjusias problemas, tad nusiteikite, kad teks daug bendrauti, ieškoti reikalingų žmonių, pasitelkti teisininkus ar kitus specialistus – bus svarbu žinoti, ko siekiate, ko norite, aiškiai formuluoti mintis ir ieškoti naujų sprendimų – šiandien tam itin palanki diena.

Mergelė

nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Atvira širdis, džiugumas ir noras sukurti malonią atmosferą šiandien padės jums nudirbti jus užgriuvusius darbus – ryšiai su užsieniu, mokslo naujovės, didelis informacijos ir naujų idėjų srautas reikalaus maksimalios proto įtampos, tačiau juk daug ką galima padaryti lengviau, pasitelkus išradingumą ir lengvumą.

Svarstyklės

nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Aktyvus, jus radikaliai keistis ir ieškoti gyvenime visai naujų, netradicinių būdų realizuoti save laikotarpis šiandien gali prasiveržti galingu emocijų srautu – ar tikrai užsiimate tuo, ko norite, ar tikrai jums trūksta resursų savirealizacijai, o gal tiesiog bijote prarasti komfortišką gyvenimą? Domėkitės, skaitykite, bendraukite ir rasite jus pačius nustebinsiančių sprendimų.

Skorpionas

nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Puiki diena bendravimui visokiausiais būdais – kad ir kokie rūpesčiai jus spaustų, rašykite, skambinkite ar tiesiog kalbėkite ir rasite sprendimus bei išeitis iš visų problemų. Puikus laikas daugiau pabendrauti su namiškiais ir giminaičiais, pasidomėti tradicijomis, šeimos istorija, grįžti į savo vaikystę – rasite puikių idėjų kaip susikurti didesnę gerovę, rasti resursų savo idėjų įgyvendinimui.

Šaulys

nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Darbų ir rūpesčių šiandien bus itin daug, būsite linkę pasirūpinti viskuo ir visais greta esančiais, gali kilti sveikatos problemų – jūsų optimizmas, dosnumas ir geranoriškumas šiandien padės atverti visų širdis ir sutvarkyti visus reikalus. Bus būtina kuo daugiau bendrauti, teirautis informacijos, kažko naujo išmokti – kad ir kokia didelė jūsų patirtis, šiandien jums bus svarbi pagalba ir patarimai.

Ožiaragis

nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Jūsų gebėjimas atjausti, bendrauti, parodyti dėmesį kitiems šiandien bus sunkiai pervertinamas ir padės išspręsti visas jums kylančias skubias, finansiškai gana jautrias problemas. Teks gerokai pasukti galvą, kad galėtumėte aiškiai parodyti, kad tai, ką jūs darote, yra reikalinga, kaip galės būti pritaikyta, ar apsimokės – bus itin svarbu tikslumas, išsiaiškinti kuo daugiau detalių ir atrinkti tai, kas svarbiausia.

Vandenis

nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Itin intensyvus savo patirtimis ir suvokimais laikas, būtent šiandien turėsite progos atrasti ir pamatyti tas veiklas ir kryptis gyvenime, kurios jums neštų daugiausia pasitenkinimo, leistų realizuoti save ir džiugintų kitus – bendraukite, klausinėkite ir pasakokite, išdrįskite atsiverti. Bus svarbu aiškiai formuluoti ir pagrįsti mintis, kad ir kokios idealistinės jos būtų.

Žuvys

nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Šiandien bus itin svarbu kuo daugiau dėmesio parodyti savo draugams, bičiuliams, toms temoms, kurios svarbios ne tiek jums, kiek visiems – kalbėkite, pasakokite, ieškokite sprendimų. Tai padės tiek jums aiškiau suvokti savo poreikius, pamatyti viduje tūnančias baimes ar jums trukdančius įpročius ir imti veikti kitaip. Venkite intrigų ar kaltinimų, verčiau nuoširdžiai pasikalbėkite.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką