Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 27d. 20:42

Ketvirtadienio horoskopas – sausio 28 d.

Daugiabučio kiemas žiemą
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Daugiabučio kiemas žiemą

Pakylėtas pilnaties metas, kuomet emocijų labai daug. Gerai, kad Mėnulis paryčiais pereis į artistišką, džiugų, dosnų ir tuo pačiu orų Liūto Zodiako ženklą, atnešiantį daug pozityvo, tačiau tylių dramų gali panorėti gražioji žemiškos meilės planeta Venera, kuri vakarop jungsis su jausmus ir poreikius iki transformuojančių dydžių perkeičiančiu Plutonu – tad šiandien galima tiek rasti meilę, tiek ir gerokai suklysti.

Diena galbūt bus mažiau darbinga, labiau norėsis pasirodyti, pasidžiaugti, tačiau bus itin svarbu išlaikyti saiką, nes jūsų lūkesčiai gali būti nuvilti – bus svarbu pamatyti tą vietą, kur jums „suskaudo“, pasistengti suprasti aplinkybes ir rasti būdą suderinti interesus. Būkite saikingi išlaidaudami, ieškodami projektų finansavimo, apskritai kalbėdami apie finansines jums rūpimo reikalo puses, tačiau drąsiai ieškokite sprendimų savo idėjos įgyvendinimui – jie gali būti mažai tikėtini, tačiau labai realūs. Tai gana praktiškų sprendimų diena, o vakaras tinkamas švęsti, atsipalaiduoti, pasidžiaugti mylimu žmogumi, vaikais ar tiesiog savo bei kitų kūryba.

Aistras apvaldyti padės minkštos, ramios žalsvai gelsvos spalvos, puoškitės amazonitu, bronzos, žalvario dirbiniais. Maistui labiausiai tiks įvairūs šviežio pieno gaminiai su kruopomis, duona, medumi, riešutai, sėklos, atsisakykite bet kokios mėsos.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Sėkminga ir gana džiugi diena, kuomet būsite maloniai nustebinti džiugių draugų ar kolegų naujienų. Turėtų gana gerai sektis tartis ir susitarti, taip pat ir su antrąja puse, bus įvertintas jūsų jumoro jausmas bei artistiniai gebėjimai. Tiesa, veiklos ir iššūkių užteks, tad skubėti ar priiminėti rimtus sprendimus vis dėlto reikėtų tik gerai viską paskaičiavus ir apsvarsčius.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Kad ir kaip sudėtingai juda jūsų profesiniai reikalai, reikalaujantys daug dėmesio ir duodantys kol kas mažokai rezultatų, šiandien vertėtų šiek tiek atsitraukti, pažvelgti į viską iš kiek kitos perspektyvos, galbūt pasitarti su artimaisiais, tėvais, pažvelgti į viską kiek lengviau ir jums pavyks pasiekti kai kurių vidinių kompromisų, rasti vertų dėmesio sprendimų, svarbu laikykitės įstatymų.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Džiugi ir aktyvi diena, kuomet būsite linkę dalintis naujienomis su visais, o ir patys sulauksite daug laiškų ir skambučių. Galiausiai pavyks sutarti su draugais ar bendraminčiais dėl bendrų idėjų ar projektų įgyvendinimo – nors kompromisas gali būti kiek skausmingas, tačiau padėsiantis jums kiek atsipalaiduoti ir mažiau jaudintis dėl veiklos ribojimų.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Diena itin tinkama tartis ir sutarti dėl uždarbio, būsimų pajamų ar finansinių sprendimų – galbūt tai bus šiek tiek mažesnės sumos nei tikėjotės, tačiau tikrai vertos kompromisų, išlaisvinsiančios jūsų resursus kitiems darbams. Tiesa, susilaikykite nuo noro ta proga paišlaidauti ir įsigyti kažką prabangaus – dar kartą pagalvokite, ar tai tikrai jums svarbu?

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Pagaliau šiokia tokia atgaiva po sunkesnio laikotarpio, kuomet sulaukėte taip trūkstamo dėmesio ir jūs – tiesa, tas dėmesys daugiau dėl įvairių profesinių reikalų ar būtinybės spręsti asmenines problemas, tačiau jūsų filosofinis požiūris į pasaulį, gebėjimas pamatyti problemas nauju žvilgsniu ir rasti kitokius, nei tikėtasi, sprendimus gerokai palengvins jums gyvenimą.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Būtų gerai, jeigu porai dienų pasitrauktumėte į šiokį tokį užnugarį ir pasirūpintumėte tiek savo, tiek artimųjų sveikata. Iššūkis gali būti gana didelis, tačiau jūsų gebėjimas rasti naujus sprendimus, pažiūrėti į problemą iš kitos pusės padės suderinti tiek darbą, tiek asmeninius reikalus. Optimizmas, džiugumas, atvira širdis šiandien bus itin svarbūs.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Puiki diena pasidalinti tuo, kas jus džiugina ar vargina, su draugais ir bendraminčiais – sulauksite draugų dėmesio, o ir patys būsite linkę daugiau bendrauti su kitais, ieškoti išeičių iš susiklosčiusių situacijų, konsultuotis ir derinti tiek asmeninius, tiek ir kitų reikalus. Puiki diena parodyti jausmus antrajai pusei, sutarti dėl bendrų reikalų su verslo partneriais. Tiesa, nusiteikite kompromisui.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Po trumpo atokvėpio grįžta darbai – šiandien vertėtų imtis profesinių iššūkių, kuriuos turėtumėte gana sėkmingai įveikti – tiesiog imkitės darbo. Šiandien, kaip niekada, verta prisiminti ir pasisemti įkvėpimo iš vaikystės, tradicijų, tėvų namų ar giminės istorijos – daugiau bendraukite su namiškiais, artimaisiais ir pasistenkite būti itin diplomatiški santykiuose su antrąja puse, verslo partneriais.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Gana džiugi, nors ir įtempta diena – jūsų smagus, įkvepiantis ir kūrybingas bendravimas, platus pasaulio matymas, tolerancija ir orumas padės jums rasti gana įdomių ir vertų dėmesio idėjų, tartis ir susitarti dėl jus kamuojančių rūpesčių. Puikus laikas ir maloniam atokvėpiui su mylimu žmogumi, smagiai iškylai ar tiesiog pasivaikščiojimui gamtoje.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Gana sėkminga ir džiugi diena, kuomet pavyks išspręsti ilgokai jus kamavusį finansinį reikalą – sulauksite artimųjų ar giminių palaikymo, o gal ir mažai tikėto palikimo. Tiesa, tai gali būti ir gana skausmingas kompromisinis sprendimas, tačiau be jokios abejonės padėsiantis išlaisvinti jus nuo pastarųjų dienų įtampos, tik venkite konfliktuoti ar kažko reikalauti.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Diplomatinių išbandymų diena, kuomet jums teks pasitelkti visus savo geriausius gebėjimus bendrauti ir ieškoti kompromisų tiek su antrąja puse, tiek su kitais namiškiais ar artimaisiais bei tais, nuo kurių priklauso jūsų verslo sėkmė. Tad parodykite dėmesį aplinkiniams – šiandien jums pavyks atliepti jų poreikį bendrauti džiugiai ir tuo pačiu pagarbiai.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Nors ir įtempta, tačiau sėkmingų finansinių sprendimų ir sutarimų diena, kuomet bus įvertintas jūsų darbas, sulauksite svarbių jums asmenų ar bent draugų bei bičiulių pritarimo ir palaikymo. Pasistenkite šiandien ir artimiausiomis dienomis nuveikti kuo daugiau, tačiau venkite spaudimo ar skubėjimo, pasaugokite sveikatą, atsargiai vairuokite ir laikykitės taisyklių bei susitarimų.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką