Dabar populiaru
Publikuota: 2018 sausio 3d. 23:00

Ketvirtadienio horoskopas – sausio 4 d.

Keksiukas su širdelėmis
„Fotolia“ nuotr. / Keksiukas su širdelėmis

Darbo savaitė skuba į pabaigą. Harmoningas, o gal kupinas iššūkių mūsų laukia ketvirtadienis?

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Dauguma šio ženklo atstovų šiandien taps tikrais svajotojais ir idealistais, tad kitiems bus sunku Avinams įtikti. Norėsis, kad visos gyvenimo sferos būtų tobulai sutvarkytos, o nuo sunkių darbų bus bandoma išsisukti visais įmanomais būdais. Protingiausia būtų sudėlioti dienotvarkę taip, kad galėtumėte užsiimti džiaugsmo teikiančia veikla.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Įtrauks buitis, namų bei šeimos reikalai, tad sau laiko galite neturėti visai. Visgi šiandien reikėtų mokėti nuoširdžiai pasirūpinti kitais ir paaukoti bent dalį savo asmeninių norų dėl kitų žmonių gerovės. Vakare gausite aktualios informacijos, kuri leis išspręsti jau seniai jus kamuojančią problemą bei suvokti tos problemos atsiradimo priežastį.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Laukia daug skambučių, laiškų, susitikimų ir judesio, tad pasiruoškite intensyviai praleisti dieną. Tai metas, kuomet bendravimo dėka galite pajudėti į priekį jums aktualiuose darbuose, tad noriai komunikuokite su pasauliu ir šis atneš situacijų, kuriose išgirsite reikiamus patarimus iš reikiamų žmonių. Puikus metas naujų mokslų pradžiai.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Gali kilti poreikis ieškoti būdų sutvarkyti savo materialinę gerovę. Būsite darbingai nusiteikę, tad diena nusimato produktyvi ir tuo pat metu kupina ramybės. Svarbu nesiimti kelių darbų iš karto ir veikti be skubėjimo - tai leis išvengti streso, klaidų ir atlikti visus darbus taip, kad jums norisi. Vakare ateis suvokimai apie vidinius talentus, kurių dar iki šiol nepanaudojote.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Tai gali būti išties dinamiška, tačiau sėkminga diena, kurios metu įvykiai rutuliosis tarsi savaime, o jums tereikės nebijoti priimti to, ką siūlo gyvenimas. Imkitės didelių darbų, pademonstruokite pasauliui geriausias savo savybes ir pasitikėdami savimi eikite į priekį. Tai jūsų sėkmės metas, todėl nesimėtykite dėl smulkmenų ir jauskite savo vertę.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Tai viena iš tų dienų, kuomet vienoje situacijoje karaliaujate, o kitoje patiriate nesėkmę. Išties nevienareikšmiškas metas, tačiau daug lems jūsų reakcija, gebėjimas valdyti emocijas. Nuotaikos gali nuolat svyruoti, tad aplinkiniams gali būti sunku su jumis susikalbėti. Venkite triukšmingų susibūrimų ar nebūtinų kontaktų bei atsirinkite darbus.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Dienos fonas atneš nemažai netikėtumų, tad panašu, kad turėsite perdėlioti planus, nes daug kas nepriklausys nuo jūsų. Jei atmesite visus savo norus ir savo pačių nustatytas taisykles bei pasiduosite improvizacijai, tuomet įvykiai pasisuks žymiai geriau nei patys galėjote įsivaizduoti. Neatmeskite draugų pasiūlymų susitikti bei įsiklausykite į jų patarimus.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Iš daugelio bus reikalaujama profesionalumo ir disciplinos, todėl darbo metu susitelkite tik į darbą ir neleiskite, kad pašaliniai dalykai jus blaškytų. Tai puiki proga įrodyti viršininkui bei kolegoms, jog esate puikus savo srities specialistas. Meilės reikalams gali neužtekti pakankamai laiko, o kai kuriems ir noro, tad dėmesį protinga būtų sutelkti tik darbą.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Trauks tolimos kelionės, domins galimybės išplėsti savo pasaulėžiūrą, susipažinti su naujais žmonėmis bei ištrūkti iš kasdienybės rato. Tai veiksmo ir nuotykių diena, todėl suplanuokite dieną taip, kad galėtumėte kuo daugiau nuveikti ir išmokti. Puikus metas veiklai, kuri leis atsiskleisti, pademonstruoti savo asmenybę ir net įgauti populiarumo.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Šis metas pavojingas žmonėms, turintiems polinkį į valdingumą, agresiją, pavydą. Šiandien šios savybės gali būti sunkiai kontroliuojamos ir dėl to jūsų santykiuose gali atsirasti didelė ilgalaikė įtampa. Taigi, bendravimo metu stebėkite savo emocijas ir neleiskite joms prasiveržti ne vietoje ir ne laiku. Palanki diena spręsti kreditų, palikimo klausimus.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Likimas tarsi juoksis iš tų, kurie bandys viską pasiekti savarankiškai ir nenorės prisiderinti prie kitų. Sunkiai pavyks pajudėti į priekį veikiant vienumoje, tad siekite bendradarbiavimo ir mokėkite suderinti savo asmeninius norus su kitų žmonių siekiais, tuomet atsivers netikėtos galimybės, kurios ilgainiui pasirodys geresnės nei jūsų pačių kurti planai.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Stebėkite kūno signalus, kadangi jie nurodys galimas sveikatos problemas, kurias laikas spręsti. Lengvi negalavimai šiuo metu gali lengvai peraugti į rimtesnes ligas. Meilei ši diena nėra itin palanki, tačiau puikiai pavyks atlikti sunkius, monotoniškus darbus ir pastebėti kiekvieną smulkią detalę. Būkite darbštūs ir dienos pabaigoje galėsite džiaugtis rezultatais.

Horoskopą sudarė astrologė Lana Kutkytė (sadhanacentras.lt)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką