Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugsėjo 30d. 20:30

Ketvirtadienio horoskopas – spalio 1 d.

Rudens gėrybės
123RF.com nuotr. / Rudens gėrybės

Paskutinė diena prieš pilnatį, kai patartina imtis to, kas svarbiausia. Tai turėtų būti jau parengti, apmąstyti, galbūt anksčiau pradėti dalykai, kuriuos jums svarbu atlikti. Geriausiai seksis žemiški, konkretūs, aiškūs darbai, tačiau bus svarbu matyti didesnį, aukštesnį tikslą, dėl kurio jie daromi, atitikti jūsų aukščiausias vertybes.

Tiesa, diena, kaip ir pastarasis laikotarpis, vis tiek bus gana įtempta, nes veiklumą daug kas stabdys, tad pirmūno komplekso venkite. Juolab Mėnulis bus perėjęs į aktyvų, impulsyvų, save parodyti mėgstantį Avino Zodiako ženklą, norėsis veikti greitai, tačiau aplinkybės gali klostytis kitaip, beliks palaukti – mažiau jaudinkitės ir imkitės to, ką galite nuveikti, mažiau pradėkite, o daugiau grįžkite prie pradėtų darbų.

Venkite kurstyti bet kurią akimirką galinčius kilti konfliktus, verčiau ieškokite kitokių veikimo, sprendimo būdų.

Dieną harmonizuoti padės sidabrinės, perlamutrinės, oranžinės atspalvių drabužiai ar jų elementai, citrinas ir hiacintas (gelsvai-oranžinis cirkonas), sidabro papuošalai.

Maiste šiandien turėtų būti kuo daugiau citrusinių, kitų sultingų vaisių, gerkite šviežiai spaustas jų sultis, valgykite cukatas, medaus.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Mėnulis keliaus jūsų ženklu, tad jausitės puikiai, sulauksite dėmesio ir palaikymo, tačiau pasistenkite sutramdyti savo egoizmą, parodyti pakankamai dėmesio ir kitiems, ypač antrajai pusei, antraip santykiai gali ilgam sugesti. Atkreipkite dėmesį į kitų pastabas, veiksmus – bus skaudu, atsiskleis jūsų silpnybės, tačiau turite progos sustiprėti.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Jūsų praktiškumas, darbingumas, noras padaryti pasaulį gražesnį šiandien gali patirti rimtų išbandymų, būsite linkę užsisklęsti, pabėgti, pasitraukti iš žaidimo. Svarbiausia – susilaikykite nuo intrigų, veikimo slapta, nes viskas gali gana greitai išryškėti. Darykite tai, ką galite padaryti geriausio, ir atidėkite tai, kas stringa.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Noro veikti, pasirodyti, polėkio bus daug, tačiau pasistenkite viską daryti kuo ramiau. Diena tinkama susitikti su draugais, visuomeninei veiklai, tačiau pasistenkite visa tai suderinti su mylimo žmogaus, vaikų interesais, imkitės tik to, kas jums svarbiausia, ir susilaikykite nuo radikalių finansinių ar kitų esminių sprendimų, aršių reikalavimų kitiems.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Diena jums turėtų būti itin darbinga, vargu ar pavyks daugiau dėmesio ir laiko skirti namiškiams ar poilsiui namuose – pasistenkite vengti konfliktų, raskite būdų tai kompensuoti. Darbo santykiuose pasistenkite vengti aštresnių pasisakymų, išlaikykite aiškius santykius ir ribas, laikykitės taisyklių ir reikalavimų.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Diena bus ne tiek darbinga, kiek svarbi jūsų pasaulėžiūrai, palanki siekti žinių, gilintis į informaciją, stebėti pasaulį, užmegzti ryšius su naujų jums sričių, ypač mokslo, žiniasklaidos, religinių, turizmo institucijų atstovais. Pasistenkite mažiau rodyti savo išsilavinimą, o daugiau klausyti išmintingų žmonių, semtis idėjų.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Vertybių perkainojimo arba apsaugojimo diena – būsite itin nusiteikę jas ginti, o tai kainuos – jūsų pinigų ir energijos. Susilaikykite tiek nuo išlaidų, tiek nuo rimtesnių finansinių sprendimų, atsargiai vairuokite, venkite konfliktų, mažiau rodykite savo jėgą ir galią, ypač mylimam žmogui ar vaikams. Išnaudokite kiekvieną progą atokvėpiui.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Viena vertus, būsite itin geranoriški kitų, antrosios pusės atžvilgiu, tačiau jausitės tarsi per daug atiduodate, per mažai įvertinti – pasistenkite ramiau reaguoti į kitų elgesį, įsižeidimai tik pagilins problemas, verčiau šiek tiek atsitraukite, išlaukite, susilaikykite nuo aštresnių pareiškimų ir pasaugokite savo bei artimųjų sveikatą.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Pirmoji mėnesio diena atneš jums darbų srautą, galite pasijausti visiškai bejėgiais juos įveikti, tačiau pasistenkite nusiteikti ramiau, susivaldyti nuo ūmių, drastiškų veiksmų ar pareiškimų, venkite skubos – antraip galimos klaidos, gali tekti darbų imtis iš naujo, problemų tik padaugės. Verčiau raskite laiko atokvėpiui, pažiūrėkite į viską, ką darote, šiek tiek platesniu žvilgsniu, prisiminkite ankstesnes patirtis.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Būsite itin džiugiai, energingai nusiteikę – būtų geras laikas surengti šventę ar smagią iškylą, tačiau darbo diena ar kitos aplinkybės vers imtis kitokios veiklos – bus svarbu išlaikyti pusiausvyrą tarp asmeninių pomėgių, interesų ir savo visuomeninių įsipareigojimų, būkite itin atidūs finansiniams reikalams, apribokite išlaidas, venkite konfliktų finansiniu pagrindu.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Šiomis dienomis gali būti itin sunku suderinti profesinius ir asmeninius interesus – būsite gana jautrūs, galite pajausti saugumo trūkumą. Be to, problemos namuose, su tėvais ar giminėmis gali jus gana smarkiai išbalansuoti, pasistenkite išlaikyti profesionalumą, laikytis taisyklių, tačiau venkite ir griežtų pareiškimų ar reikalavimų namiškiams, venkite naujų iniciatyvų.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Bendravimo diena, kai sulauksite išties daug skambučių, pasiūlymų, iniciatyvų, patys taip pat būsite užsidegę veikti, domėtis, keliauti, mokytis. Antra vertus, gali būti sudėtinga suderinti savo norus su gana aukštais reikalavimais kokybei, informacijos kiekiui, pagrindimui, siekiui gelmės, esminių dalykų – teks atskirti grūdus nuo pelų, tik mažiau graužkitės, verčiau atsargiau vairuokite.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Finansiniai reikalai, vertybių atsirinkimo klausimai šiandien pareikalaus daugiausia jūsų dėmesio – norų bus daug, tačiau sveikas protas sakys, kad ne – galite pasijausti itin pažeidžiamais, tačiau susilaikykite nuo aštresnių pareiškimų ar kaltinimų visam pasauliui, draugams ar tiems, kurie, jums atrodo skolingi, verčiau tiesiog ramiai darbuokitės.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (jos paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Video

00:27
05:44
13:33

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką