Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 spalio 20d. 20:33

Ketvirtadienio horoskopas – spalio 21 d.

Poilsis gamtoje
123RF.com nuotr. / Poilsis gamtoje
Ši pilnatis ypatinga savo energijos užtaisu, tad ši diena gali būti gana emociškai sunki, ypač reikaluose, susijusiuose su profesine veikla, jai keliamais vis aukštesniais, tačiau fizines galimybes viršijančiais reikalavimais, apribojimais.

Įtampa didės, o optimizmo mažės, daugės nuovargio ir noro į viską numoti ranka, kažkur pabėgti, pasislėpti, apsimesti „gerais“ ir bandyti manipuliuoti situacija, išsisukinėti arba, priešingai, imtis desperatiškų veiksmų, nors svarbiausi turėtų būti šiek tiek kiti dalykai.

Viena vertus, tai bus dar viena galimybė net ir sunkiausiomis sąlygomis suvaldyti aistras, išlaikyti žmogišką orumą, blaivų protą, aiškiai suvokti tai, ką galime, kur yra mūsų ir tų, kurie kelia reikalavimus ribos ir elgtis atitinkamai.

Rami išmintis, geranoriškumas, tačiau tuo pačiu ir griežtumas bei profesionalumas bus labai greitai įvertinti, kaip ir gebėjimas atsirinkti tarp to, kas yra iš tiesų vertinga, prasminga, o kas, tegu ir viešai garbinami, tačiau trumpalaikiai, daugiau problemų nei naudos teikiantys dalykai. Aiškiai tai deklaruokite.

Mėnulis keliaus praktišku, žemišku, tačiau grožį ir patogumą, materialias vertybes įvertinti skatinančių Jaučio Zodiako ženklu, tad venkite labai sudėtingų užduočių, labiau pasirūpinkite paprastesniais, žemiškesniais dalykais. Dieną reikia tiesiog garbingai išgyventi, o vakare nuotaikos šiek tiek lengvės, tačiau išrišimo, didesnio aiškumo teks palūkėti iki ryto.

Ramiai, geranoriškai nusiteikti padės sodri geltona, ramūs, pasteliniai tonai aprangoje, rodonitas, geltonas agatas, vario dirbiniai. Atsisakykite mėsos, maistui geriausiai tiks patiekalai iš įvairių grūdų su sėklomis, riešutais – tiek kepiniai, tiek ir košės, šiupiniai, troškiniai su ropėmis, burokais, bulvių patiekalai.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Būsite gana žemiškai nusiteikę, gali tekti gana greitai naujai įvertinti tai, ką turite, spręsti materialines, uždarbio problemas. Net jeigu ir paaiškėtų, kad kažkas stringa, keliami nauji reikalavimai, susilaikykite nuo emocingų pareiškimų. Nurimkite, išlaukite, venkite desperatiškų veiksmų, nes artimiausiomis dienomis daug kas keisis, tad pasaugokite savo gerą vardą ir pinigus.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Pasijausite gana tvirtai, nors rūpesčiai ir toliau spaus, tačiau pasitikėjimas savimi jums suteiks daugiau galimybių ramiai įveikti visas kliūtis, rasti originalių sprendimų, kaip susitvarkyti su užgriuvusiais apribojimais ir reikalavimais. Tvarkykite reikalus, susijusius su užsieniu, tačiau būkite itin atsargūs ką pirkdami ar venkite skubos priimdami su išlaidomis susijusius sprendimus.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Jūsų noras ir netgi planai smagiai praleisti laiką artimiausiomis dienomis atsimuš į sunkiai įveikiamą sieną, galite susidurti su gana rimtomis problemomis ir finansiniais apribojimais, tad vertėtų dar bent porą dienų susilaikyti nuo aktyvesnės veiklos ir išlaukti – gali labai greitai paaiškėti, kad tai ir buvo geriausias sprendimas, pasaugojęs nuo rimtesnių problemų. Susilaikykite nuo skundų ar barnių.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Būsite visai smagiai nusiteikę. Kasdienybę turėtų gana maloniai nuskaidrinti draugų dėmesys, kažkokie pasiūlymai ar bent malonūs prisiminimai apie bendrą veiklą. Susilaikykite nuo rimtesnių sprendimų, kol turite kitų įsipareigojimų, derinkite savo sprendimus su atsakingais asmenimis, artimaisiais, ieškokite kompromisų.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Aktyvus, sudėtingas, tačiau ir sėkmingas laikas, kuomet yra didelė tikimybė sulaukti pagalbos ten ir tada, kuomet labiausiai to reikia. Rasite būdų įtikinti atsakingus asmenis tuo, kas jums seniai rūpėjo, pagaliau gauti leidimą veikti, ištaisyti ankstesnių klaidingų sprendimų pasekmes ir judėti tolyn. Atsargiai vertinkite gautus kolegų, bičiulių pasiūlymus – tikrinkite informaciją.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Šiandien pavyks gana susitelkus, tačiau labai produktyviai padirbėti ir pagaliau susikurti sau erdvės tai veiklai, kuria jau senokai troškote užsiimti – rasite ir laiko, ir galimybių resursų, tad veikite drąsiai, tik finansinius reikalus tvarkykite kuo saikingiau, susilaikykite nuo ilgalaikių įsipareigojimų, grąžinkite skolas, imkitės tik tos veiklos, ar pirkinių, kurie būtini, visų pirma, darbui.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Sulauksite gražaus namiškių, artimųjų palaikymo ir galiausiai išjudinsite jau seniai jus varginusius reikalus iš mirties taško, spręsis finansinės problemos, rasite būdų visai kitaip spręsti būsto, nekilnojamojo turto atnaujinimo, draudimo klausimus – veiklos ir rūpesčio gali būti daug, tačiau viską nulems jūsų gebėjimas susitelkti ir atlikti tuos veiksmus, kurie būtini.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Niūrokas, įtemptas laikas, tačiau šiandien turėtumėte gauti gana rimtą artimųjų – namiškių, antrosios pusės, verslo partnerių niuksą ir pagaliau susitelkti ties svarbiausiais darbais. Susilaikykite nuo ilgam įpareigojančių dokumentų, ypatingai finansinių, susijusių su sveikata, uždarbio tvarkymu – dėl informacijos trūkumo bus lengva pridaryti pavojingų klaidų.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Jūsų geranoriškumas šiandien padės jums išvengti painių situacijų, aiškiai pamatyti, su kuo jums pakeliui, atsisakyti iš pirmo žvilgsnio viliojančių, tačiau klampinančių į ydingų santykių ratą, pasiūlymų. Grąžinkite, jei turite skolas ir imkitės tos veiklos, kuri būtina, kuri gali suteikti jums būtinų žinių, įgūdžių, padėsiančių teisinga linkme pakreipti finansinius reikalus.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Kad ir kaip situacija darbe atrodys beviltiškai įstrigusi, tačiau sėkmės pabandykite ieškoti toje srityje, kur jaučiatės gerai. Galiausiai paaiškės, kad turite kuo pasigirti – rasite tiek malonios veiklos, tiek ir seniai žinomų, tačiau pamirštų ir labai aktualių paprastų sprendimų, padėsiančių sutaupyti pakankamai daug lėšų, tuo padėti ir kitiems. Išlaukite iki rytojaus ir gyvenimas lengvės.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Jeigu tik turite galimybių, likite šiomis dienomis namie, pabūkite su artimaisiais, tikriausiai teks apsiprasti su pasikeitusiomis aplinkybėmis, tiesiog iš naujo atrasti namus, šaknis, save tarsi ir toje pačioje, tačiau gerokai pasikeitusioje aplinkoje. Savo idėjų aptarimą, rūpesčius dėl jų įgyvendinimo ateities, atidėkite bent kelioms dienoms, leiskite aplinkybėms šiek tiek labiau išskaidrėti.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Pats metas imtis tų reikalų, kurie, atrodė, sunkiai įveikiami, reikalauja griežtos disciplinos, susitelkimo – verta kreiptis į tuos, kurių labiausiai bijote, išdrįsti parodyti save, prisiimti atsakomybę ir pradėti veikti. Būkite sąžiningais su artimaisiais, grąžinkite skolas, ieškokite būdų aiškiai nubrėžti ribas ir patys jų laikykitės, venkite dalintis konfidencialia informacija.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

00:29
21:57
01:27:07

15min metų knygų rinkimai

Naujas testas

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką