Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 spalio 27d. 19:42

Ketvirtadienio horoskopas – spalio 28 d.

Mezgimas
123RF.com nuotr. / 133031594_m
Ketvirtoji darbo savaitės diena dalinsis tarsi į tris dalis. Anksti ryte iki 9 val. 02 min. gali tekti skubiai spręsti įvairias vaikų, buitines problemas – gali kažkas, kas jau seniai turėjo būti taisoma, atitarnavo staiga sugesti, todėl bus svarbu suvaldyti pykčius ar pretenzijas ir tiesiog ieškoti sprendimo – greita rami reakcija padės situaciją dar šiandien sureguliuoti.

Nuo minėto laiko iki 12 val. 07 min., kuomet Mėnulis pereis iš jaukiojo ir sentimentaliojo Vėžio zodiako ženklo į džiugųjį, kūrybingą, dosnų Liūto ženklą, tęsis vadinamasis neefektyvaus Mėnulio metas, kuomet vertėtų imtis tik kasdienių, įprastų darbų, kažką pabaigti, tvarkytis. Jei ir buvote kažką rimtesnio suplanavę, teks arba šiek tiek pakoreguoti planus arba atsisakyti didesnių lūkesčių ir ramiai stebėti procesą.

Po vidurdienio situacija gerokai keisis – atsiras daugiau optimizmo, noro nuveikti kažką gražaus, pradžiuginti maža dovanėle save ar artimuosius, pasidalinti savo nuotaika su kitais. Apskritai laikas bus gana kūrybingas, tinkamas atsipalaidavus ieškoti naujų, įdomių idėjų, organizuoti renginius, palankus laikas visiems, kurie dirba su vaikais, kūrybinėms industrijoms, renginių, laisvalaikio užsiėmimų, kelionių, pažintinių ekskursijų organizatoriams, tiesiog menininkams.

Tačiau bus svarbu išlaikyti saiką, labai kruopščiai susiskaičiuoti savo resursus, nes vakare gali paaiškėti, kad viskas kainuoja daug brangiau nei galite sau leisti. Todėl venkite pagyrų, pažadų, noro pasirodyti geresniais už kitus – ramus saikingumas šiandien padės išvengti didesnių problemų. Įsiklausykite į vyresnių, labiau patyrusių patarimus, venkite skubotų išvadų.

Išlikti ramiai atsipalaidavus padės neryškios, tarsi išplautos, melsvai-sidabrinės, dirbiniai iš sidabro su auksu su selenitu ar Mėnulio akmeniu.

Šiandien maistas turėtų būti skystas, ypač tiks įvairūs kompotai, kisieliai, taip pat iš avižų, saldžios sriubos, drebučiai. Atsisakykite sunkiai virškinamo maisto.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Rytą praleiskite ramiai, jei turite galimybės likti namie – sutvarkykite pradėtus buitinius reikalus, darbe taip pat imkitės tik kasdienių darbų, pabaikite, kas pradėta, tvarkykitės, o nuo pietų atsigausite, būsite pilni entuziazmo, linkę nuveikti kažką smagaus, pradžiuginti mylimą žmogų, vaikus, tačiau nusiteikite, kad jūsų norai ir aplinkybės gali susikirsti, todėl susilaikykite nuo perdėto entuziazmo.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Iki vidurdienio pasistenkite pabaigti, sutvarkyti pradėtus smulkius organizacinius darbus, sutvarkykite sąskaitas, dokumentus, korespondenciją, tačiau susilaikykite nuo kažkokių naujų iniciatyvų, o likusi dienos dalis gali būti labai emocinga, nes blaškysitės tarp naujų pasiūlymų, galimybių, rūpės šeimos gerovės užtikrinimas. Susilaikykite nuo finansinių sprendimų, išsiaiškinkite aplinkybes.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Ryte gali tekti spręsti skubius klausimus, tvarkyti tai, kas jau seniai prašosi dėmesio, tačiau iki pietų susilaikykite nuo bet kokių pirkinių ar išlaidų, o jei per daug skubėsite, bandysite gudrauti, gali tekti susimokėti ir baudą. Po pietų pasijusite geriau – įsiklausykite į patarimus, ypač vyresnių, labiau patyrusių asmenų, susitelkite ties svarbiausiais klausimais, ir vakarop jus gali aplankyti sėkmė.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Pasistenkite ryte pabaigti pradėtus darbus, o sulaukę artimųjų, tėvų priekaištų ar reikalavimų, pasistenkite reaguoti ramiai, antraip bus labai sunku išvengti konflikto. Jei padarėte klaidų, jas taisykite, o jei jaučiate spaudimą – aiškiai įvardinkite savo ribas. Po pietų susilaikykite nuo pirkinių ar finansinių sprendimų, verčiau paieškokite galimybės užsidirbti – gali nusišypsoti sėkmė.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Priešpietė jums gali būti sunkoka, ypač rytas, kuomet bus lengva susipykti su artimaisiais, antrąja puse, susilaikykite nuo priekaištų net ir sulaukę spaudimo, tačiau aiškiai brėžkite savo ribas ir galvokite tik savo galva. Nuo vidurdienio pasijausite daug geriau, pesimizmas sklaidysis, tačiau gali tekti ištaisyti savo klaidas ir vakare jau galėsite atšvęsti bendrą pergalę.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Pirmojoje dienos pusėje būkite labai atsargūs ką beveikdami, susilaikykite nuo finansinių sprendimų ar kalbų apie pinigus, pasaugokite savo ir artimųjų sveikatą. Nuo pietų prasidės šioks toks nusiraminimo laikas – vertėtų griežtai atsirinkti tik svarbiausius darbus ir daugiau laiko skirti šeimai, namams, vaikams, antrajai pusei, atsipalaidavimui ir savo siekių, dienos režimo peržiūrai.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Darbo reikalų pirmojoje dienos pusėje išvengti bus sunku, ypač ryte, gali tekti skubiai spręsti kylančias problemas, tačiau susilaikykite nuo skubotų sprendimų, nes jau po pietų aiškumo bus daugiau, vertėtų pasitarti su tais, kas susidūrė su panašiomis problemomis. Draugų pagalbos ir atsakymus rasite, o vakare nuotaika ir visai pasitaisys, sulauksite malonaus atpildo.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Pasistenkite iki pietų susilaikyti nuo finansinių sprendimų ar pirkinių, net jei tai bus pateikta kaip galimybė ar patirsite spaudimą. Baimė čia bus blogiausias patarėjas, todėl palaukite bent iki pietų, kuomet aplinkybės keisis, aiškės naujos. Nuo pietų daugiau dėmesio skirkite profesinei veiklai, karjerai – ieškokite palankiausių galimybių. Gerai padirbėjus, susitelkus, vakarop gali nusišypsoti sėkmė.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Pirmoji dienos pusė gali būti mažai maloni, ypač jeigu kažkur vėluosite, bandysite kažką kitiems įrodinėti. Daugiau patylėkite, pasaugokite save, susilaikykite nuo priekaištų artimiesiems, o jau nuo vidurdienio gerokai atkusite, atgausite pasitikėjimą savimi, būsite dėmesio centre. Galite sulaukti gerų pasiūlymų, tačiau kuklumas praverstų – dar anksti viešinti savo idėjas.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Daug laimėsite, jeigu ryte pavyks rasti būdų išlaikyti gražius santykius su antrąja puse ar verslo partneriais, ypač užsieniečiais, tai gali būti ir rimtų problemų ženklas, todėl teks susitelkti ir artimiausiu metu labai atidžiai stebėti situaciją, ypač finansinę, venkite naujų įsipareigojimų. Nuo pietų aiškumo daugės, nuosekliai tikrinkite informaciją, o vakare galite sulaukti ir solidžios paramos.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Ryte darbai ir problemos gali jus gerokai užspausti, tačiau pasistenkite ramiau reaguoti į kažkieno klaidas ar pareiškimus, pyktis su tais, nuo kurių priklauso jūsų karjera, pasaugokite savo sveikatą ir pinigus. Nuo vidurdienio jausitės daug geriau – įsiklausykite į sutuoktinio patarimus, palaikymą, ir situacija ims lengvėti, o vakare galite pasijausti ir nugalėtojais, jeigu pavyks ramiai sutarti su antrąja puse.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Jeigu ryte paaiškės, kad kažkam parūpo jūsų geras vardas, gali tekti gerokai pakovoti už save, tik venkite skubotų sprendimų, ypač finansinių, tikrinkite informaciją remdamiesi skirtingais šaltiniais. Gali paaiškėti, kad veikti dar tikrai yra ką, ypač, jeigu reikalai susiję su užsieniu, mokslo pasauliu. Net jeigu teks ir pasitraukti į pogrindį, ieškokite garbingų sprendimų, ir sėkmė jus suras.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:21:02

Video

01:01
06:32
11:02

15min metų knygų rinkimai

Ar žinai?

Esports namai

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką