Dabar populiaru
Publikuota: 2018 kovo 1d. 10:49

Kovo mėnesio horoskopas

Palangė
123RF.com nuotr. / Palangė

Skaitykite pirmojo pavasario mėnesio horoskopą, kurį sudarė astrologė Viktorija Greviškienė.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Iki kovo 20 dienos Saulė, vis dar būdama Žuvų ženkle, darys įtaką sumažėjusiam Avinų aktyvumui. Tai laikas, kuomet reikia daugiau ilsėtis, patausoti save. Skirkite jį apmąstymams ir ateities planams. Šiuo metu atėjusios įžvalgos yra labai svarbios ir paprastai labai tikslios. Skirkite laiko įvykių retrospektyvai. Taikliai įvertinsite, ką verta ir toliau puoselėti, o kam laikas pasitraukti iš jūsų gyvenimo.

Nuo kovo 20 dienos ateina Avinų laikas. Saulė įžengia į jūsų zodiako ženklo valdas. Dabar reikia pereiti nuo svajonių prie jų įgyvendinimo. Būsite itin ryškūs ir energingi. Jums seksis. Puikus laikas reikštis viešumoje, pradėti naujus darbus, naujus projektus, energijos užteks visiems savo planams įgyvendinti ir dar liks padėti kitiems.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Kovo mėnesį didelis dėmesys bus skiriamas partneriams ir santykiams. Dalykiniai santykiai, susitarimai, sanderiai pradės strigti jau nuo kovo 9 dienos, tad suskubkite svarbiausias sutartis pasirašyti iki to laiko. Vėliau tam prireiks triskart tiek pastangų ir darbo, sunku bus susitarti, rasti abiem pusėms priimtiną sprendimą. Kovo viduryje gali atsinaujinti ankščiau nutrūkę santykiai, į gyvenimą gali grįžti svarbūs žmonės iš praeities.

Paskutinę kovo dekadą reikėtų būti itin atidiems rengiant sutartis, jas pasirašinėjant, labai didelė klaidų, nesusipratimų tikimybė. Pažadai, susitarimai turės tendenciją keistis, neįvykti.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Daug pokyčių ir staigmenų laukia Dvynių ženklo atstovų kovo mėnesį. Ši tendencija ypatingai išryškės paskutiniąją kovo dekadą. Permainas mėgstantiems ir meistriškai adaptuotis prie besikeičiančių situacijų mokantiems Dvyniams tai nesudarys ypatingų problemų. Kaip ten bebūtų, verta iš anksto apgalvoti planą B ir C, nes jų tikrai prireiks.

Nuo kovo 9 dienos, Jupiteriui tampant retrogradiniu, stipriau suskambės sveikatos ir darbo temos. Reikės daryti atitinkamus pokyčius, spręsti ankstesnes klaidas, integruoti jau turimas žinias.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Kovo mėnesio pirmosiomis dekadomis Vėžio ženklo atstovams bus itin sunku pasitikėti savimi, savo jėgomis. Nutrūkę romantiški santykai dar labiau žeis jūsų ego ir sukels dar daugiau dvejonių. Jei turite galimybę, keliaukite iki kovo 20 dienos. Šiuo laikotarpiu tai daryti itin palanku.

Kelionių metu gali užsimegzti nauji santykiai, jausitės pakylėti, vėl grįš pasitikėjimas savimi. Paskutinę kovo dekadą pats laikas grįžti prie darbų, aktyviai veikti. Jei turite naujų sumanymų, pasiūlymų – puikus laikas tai pristatyti. Darykite tai drąsiai, užtikrintai, ir jūsų pasiūlymai tikrai bus pastebėti.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Geras laikas daryti kapitalinį remontą, generalinę tvarką namuose. Labai tikėtini kraustymaisi, galbūt net nekilnojamojo turto įsigijimas. Jei planuojate įsigyti ar parduoti būstą, tai geriausia daryti iki kovo 9 dienos. Vėliau tam prireiks kur kas daugiau pastangų, tai gali užsitęsti, strigti.

Puikus laikas, jei jūsų veikla yra susijusi su psichologija, astrologija, ezoterika – pojūčiai bus itin stiprūs, intensyvūs, aplankys geros įžvalgos. Puikus laikas gydytis emocines žaizdas, tvarkyti santykius su tėvais ar net visa gimine.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Kovas – tai puikus laikas Mergelėms grįžti prie jau turimos informacijos ir ją integruoti į savo gyvenimą. Taip pat labai tinkamas periodas tobulinti profesinius įgūdžius, ypač jei jaučiate spragas tame. Jei jau kurį laiką norėjote apsilankyti kažkokiame seminare, mokymose, tačiau tam vis pritrūkdavo laiko ar resursų, turėsite progą tai padaryti šį mėnesį.

Venkite rizikų ir konfliktų, ypač paskutinę kovo dekadą. Tai kritinis laikas, kai padaugėja traumų, avarijų, nelaimingų atsitikimų tikimybė. Galimi paveldėjimai, pinigai per partnerius.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Pinigai ir santykiai bus esminės temos Svarstyklių ženklo atstovams kovo mėnesį. Galite sulaukti įdomių finansinių pasiūlymų, tačiau jų vaisiais teks džiaugtis tikrai dar negreitai. Visų pirma į tai reikės įdėti daug darbo ir kantrybės. Reikės sugebėti pamatyti reikalo perspektyvą ir neprarasti tikėjimo, jog ankščiau ar vėliau jums pasiseks. Tik toks požiūris lems sėkmę.

Santykių tema šį mėnesį nedžiugins. Sunkiausia bus paskutinė kovo savaitė. Šiuo metu stipriausiai išryškės jūsų ir partnerio skirtumai, kas skatins norą konfliktuoti ir ginčytis. Tik išties stiprios sąjungos pereis šį išbandymą.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Ir taip į savianalizę ir nusišalinimą linkę Skorpionai kovo viduryje ners dar giliau į save. Tai stiprus transformacijų laikas. Keisis ne tiek jūsų aplinka ar žmonės, esantys šalia, kiek jūs patys. Šie pokyčiai vyks ir vystysis net kelis ateinančius mėnesius. Tokia Jupiterio, išminties ir laimės planetos padėtis būna tik kas dvylika metų. Tad vertinkite šį periodą itin pagarbiai.

Psichologija, dvasinės, enrgetinės praktikos – tai geriausi įrankiai, kuriais verta pasinaudoti vykstant šiai vidinei transformacijai. Tiems, kas nenorės pasiduoti tėkmei ir dirbti su savimi, periodas gali atnešti daug baimių, savigraužos, depresinių nuotaikų, norą svaigintis ar visiškai atsiriboti nuo išorinio pasaulio.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Nuo kovo 9 dienos Šaulių gyvenimas sulėtės. Norėsis daugiau filosofuoti ir mažiau dirbti. Tai geras laikas poilsiui, apmąstymams, piligriminėms kelionėms. Planai gali keistis ir dažnai gana netikėtai. Jei jūsų veikla susijusi su užsienio rinkomis, tarptautiniais santykiais, darbai gali strigti, susitarimai keistis, sandėriai neįvykti. Tačiau tai nuostabus laikas rašytojams, dvasininkams, astrologams.

Didžiausią dėmesį kovo paskutinę dekadą skirsite vaikams ir mylimiesiems. Tai puikus laikas stiprinti santykius. Taip pat nuostabus laikotarpis kūrybai.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Karjeristams Ožiaragiams kovas nebus pats lengviausias mėnuo. Tačiau Ožiaragiai – tai ženklas, nebijantis iššūkių. Jie nemažina jų motyvacijos, tik skatina dar labiau koncentruoti jėgas ties savo tikslu. Kaip ir visuomet, ši strategija pasiteisins ir kovo mėnesį.

Didžiausią trintį ir trukdžius galite sutikti savo socialinėje aplinkoje. Bus sunkiau pritapti, draugai bei kolegos ne visuomet palaikys. Finansinės perspektyvos keisis, projektų realizacija nusikels. Kovo pabaigoje daugiau dėmesio pareikalaus šeimyniniai rūpesčiai. Galimos problemos, susijusios su nekilnojamuoju turtu.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Kovas – tai laikas, galintis stipriai veikti Vandenio ženklo atstovų socialinę padėtį bei karjeros perspektyvas. Kovo pirmoje pusėje tarsi iš dangaus į jūsų rankas gali nukristi didžiulis verslo projektas, pasiūlymas. Tačiau į šį pasiūlymą reikėtų žiūrėti iš ilgalaikės perspektyvos.

Reikės įdėti nemažai pastangų, klysti ir taisyti klaidas, spręsti sunkius galvosūkius, kol pamatysite pirmus praktiškus rezultatus. Nors pasiūlymas gali būti ir labai dosnus, Vandenius kamuos amžinas klausimas, susijęs su jų asmenine laisve. Tikėtina, jog kovo gale dėl baimės įsipareigoti vis tik nuspręsite atsisakyti šio perspektyvaus pasiūlymo.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Kovo pradžioje atsidursite kryžkėlėje, reikės rinktis iš dviejų, atrodytų, vienodai gerų ateities perspektyvų. Nebus lengva tai padaryti, kasdien keisite nuomonę ir dvejosite. Aišku tai, jog planai, perspektyvos keisis. Visi šie pokyčiai pareikalaus daug psichinės energijos, tad nenuostabu, kad mėnesio pradžioje galite jaustis išsekę, pasimetę. Mėnesiui įsibėgėjus, ir ypač trečiąją mėnesio dekadą, jėgos grįš, vėl pradėsite pasitikėti savimi ir savo sprendimais.

Svarbiausisus sprendimus geriausia priimti iki kovo 26 dienos. Šį mėnesį taip pat bus aktualūs finansiniai klausimai.

Horoskopą sudarė astrologė Viktorija Greviškienė („Astrologija ir gyvenimas“).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Aktualu

Juozo Urbšio išpažintis švedų diplomatui: „1940-aisiais pasipriešinimas jau nebuvo įmanomas“

Aktualu

Vyriausybė „dėl kibernetinio saugumo“ slepia, ar premjero komanda klausė sunaikinto įrašo

Aktualu

Po žmogaus gyvybę nusinešusio ir garažus nušlavusio sprogimo panevėžiečiai skaičiuoja nuostolius

Verslas

Aukščiausiasis Teismas uždraudė Vilniaus savivaldybei pasirašyti sutartį dėl nacionalinio stadiono

Kultūra

Vilniuje koncertuosianti L.Anderson: „Nesėkmė reikalauja kur kas daugiau kūrybiškumo nei sėkmė“

Aktualu

Kauno pareigūnai nustatė 11 kaukėtų „Ryto“ sirgalių, užpuolusių „Žalgirio“ fanus

„Eurolygos dienos“ prognozė: kokia tikimybė, kad Šaras pagaliau įveiks Željko Kaune? (5/5)

Vardai

M.Šedžiuvienė įsiuto – jos sūnų prižiūri svetima moteris: „Ponas Andriau, kokio velnio pasiimi vaiką?“

Aktualu

Pirotechnikos gamykloje Rusijoje nugriaudėjo sprogimas

Aktualu

Baisiausias sulaikytų pažeidėjų grasinimas pareigūnams: „Aš tau privarysiu pilną mašiną!“

Aktualu

Šiaurės Indijoje traukinys rėžėsi į minią: skelbiama apie daugybę žuvusių ir sužeistų

Aktualu

Marijampolės policija imasi veiksmų dėl adatų bananuose: prašo kreiptis nukentėjusius

24sek

Ir turtuoliai turi problemų: kokių rūpesčių bagažą į Kauną atsivežė Željko?

Aktualu

Petras Auštrevičius 15min studijoje: „Nepamiršau, kad esu kandidatas“

Aktualu

ES teismas nurodė Lenkijai sustabdyti Aukščiausiojo Teismo reformą

Maistas

Vėlyviems savaitgalio pusryčiams – salotos su omletu, saldžiam finišui – riešutų desertas

Vardai

B.Navickaitė ir P.Gražulis susitiko notaro kabinete – po apsižodžiavimo sutarė dėl dukters pavardės

Aktualu

Šiaurės Anglijoje dėl lytinių nusikaltimų prieš paaugles nuteista 20 vyrų

Aktualu

Ekvadoriečio užpuolimu kaltinamas 18-metis vėl teisme: 4 kartus sumušė mamą

Aktualu

Per stiprią turbulenciją sužeista 15 į Buenos Aires skridusio lėktuvo keleivių

Naujienos

Aktualu

Juozo Urbšio išpažintis švedų diplomatui: „1940-aisiais pasipriešinimas jau nebuvo įmanomas“

Aktualu

Vyriausybė „dėl kibernetinio saugumo“ slepia, ar premjero komanda klausė sunaikinto įrašo

Aktualu

Po žmogaus gyvybę nusinešusio ir garažus nušlavusio sprogimo panevėžiečiai skaičiuoja nuostolius

Verslas

Aukščiausiasis Teismas uždraudė Vilniaus savivaldybei pasirašyti sutartį dėl nacionalinio stadiono

Kultūra

Vilniuje koncertuosianti L.Anderson: „Nesėkmė reikalauja kur kas daugiau kūrybiškumo nei sėkmė“

Aktualu

Kauno pareigūnai nustatė 11 kaukėtų „Ryto“ sirgalių, užpuolusių „Žalgirio“ fanus

„Eurolygos dienos“ prognozė: kokia tikimybė, kad Šaras pagaliau įveiks Željko Kaune? (5/5)

Vardai

M.Šedžiuvienė įsiuto – jos sūnų prižiūri svetima moteris: „Ponas Andriau, kokio velnio pasiimi vaiką?“

Aktualu

Pirotechnikos gamykloje Rusijoje nugriaudėjo sprogimas

Aktualu

Baisiausias sulaikytų pažeidėjų grasinimas pareigūnams: „Aš tau privarysiu pilną mašiną!“

Aktualu

Šiaurės Indijoje traukinys rėžėsi į minią: skelbiama apie daugybę žuvusių ir sužeistų

Aktualu

Marijampolės policija imasi veiksmų dėl adatų bananuose: prašo kreiptis nukentėjusius

24sek

Ir turtuoliai turi problemų: kokių rūpesčių bagažą į Kauną atsivežė Željko?

Aktualu

Petras Auštrevičius 15min studijoje: „Nepamiršau, kad esu kandidatas“

Aktualu

ES teismas nurodė Lenkijai sustabdyti Aukščiausiojo Teismo reformą

Maistas

Vėlyviems savaitgalio pusryčiams – salotos su omletu, saldžiam finišui – riešutų desertas

Vardai

B.Navickaitė ir P.Gražulis susitiko notaro kabinete – po apsižodžiavimo sutarė dėl dukters pavardės

Aktualu

Šiaurės Anglijoje dėl lytinių nusikaltimų prieš paaugles nuteista 20 vyrų

Aktualu

Ekvadoriečio užpuolimu kaltinamas 18-metis vėl teisme: 4 kartus sumušė mamą

Aktualu

Per stiprią turbulenciją sužeista 15 į Buenos Aires skridusio lėktuvo keleivių

Gera keliauti kartu

BALTIJOS MAISTO IR GĖRIMŲ PARODA „BAF“ 2018

Įkvėpk daugiau gyvenimo

Nacionalinis sveikatos egzaminas 2018

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką