Dabar populiaru
Publikuota: 2020 liepos 1d. 15:26

Liepos mėnesio horoskopas. Atėjo ilgai lauktas pagerėjimo laikotarpis: kuriems Zodiako ženklams seksis labiausiai?

Egidijus Gubinas Ypatingos
Asmeninio albumo nuotr. / Egidijus Gubinas

Gera žinia ta, kad Jupiteris birželio pabaigoje grįžo į savo ženklą, todėl galime tikėtis pagerėjimo iki lapkričio 20 dienos. Jupiteris – pati palankiausia planeta, susijusi su sėkme, finansais, išmintimi, dorove, morale, pareiga ir gerove.

Tai reiškia, kad nuo liepos mėnesio pagerės padėtis visose šiose srityse, atsigaus ekonominė situacija, bus daugiau gerovės ir tiesos. Todėl dabar geras laikas veikti, pabaigti anksčiau pradėtus darbus ir atiduoti skolas. Taip pat tai geras laikas analizuoti savo padarytas klaidas, tobulėti, mokytis tam, kad nebekartotume tų pačių klaidų.

Iki liepos 26 dienos palanku spręsti klausimus, susijusius su darbu, veikla, karjera ir finansais. Nuo liepos 26 iki lapkričio 20 dienos palanku spręsti visus klausimus, susijusius su santykiais, kol Jupiteris bus palankioje padėtyje.

Nuo lapkričio 20 dienos Jupiteris vėl sugrįš į savo silpniausią Ožiaragio ženklą, todėl vėl prasidės finansinės, ekonominės problemos ir kitos bėdos. Mūsų gyvenimas dažnai panašus į linksmuosius kalnelius, tai mes kylame, tai vėl leidžiamės, todėl svarbius darbus geriau atlikti, kol yra pakilimas.

Tikėtina, kad nuo 2020 metų gruodžio vidurio vėl viskas gali pakrypti į nepalankią pusę: ekonominė padėtis, antroji koronaviruso banga arba kitos panašios problemos. Nuo 2021 metų pradžios visos planetos atsidurs tarp nepalankių Rahu ir Ketu planetų įtakos, kas gali sukelti įvairius negatyvius reiškinius, įskaitant ir problemas, susijusias su virusais. Nepalanki situacija gali tęstis iki balandžio pradžios. Tai reiškia, kad tam vertėtų ruoštis iš anksto. Pradėkite jau dabar labiau rūpintis savo sveikata ir gerove.

Nepalanki situacija gali tęstis iki balandžio pradžios. Tai reiškia, kad tam vertėtų ruoštis iš anksto.

Iki liepos vidurio Saulės planeta turi neigiamą įtaką iš Rahu planetos. Rahu – tai taisyklių laužymas, iliuzijos, apgavystės, manipuliacijos, o Saulė atsako už teisingumą, pareigas ir įstatymus.

Šių planetų sąjunga veiks mus skirtingai, priklausomai nuo to, kokios mūsų vertybės. Jeigu mes stengiamės laikytis pareigų, įstatymų, gerbiame savo tėvą, vadovus, siekiame išminties, ieškome ryšio su Dievu ir stengiamės būti pozityvūs, tai reiškia, kad mūsų gyvenime bus daugiau Saulės energijos.

Jeigu gyvenime mes ieškome naudos tik sau, esame apsukrūs, apgaudinėjame, meluojame, manipuliuojame kitais, kritikuojame, keikiamės, pastoviai įtarinėjame visus arba esame per daug lengvatikiai – tai mūsų gyvenime apsireikš Rahu planeta ir labiau negatyvūs įvykiai.
Iki liepos vidurio Merkurijus bus kartu su Saule ir Rahu planeta.

Tai nepalankus reiškinys, kuris reiškia, kad atsipalaiduoti per daug nereikėtų, nes gali pasikartoti praėjusios situacijos, kaip koronavirusas ir visos su tuos susijusios problemos. Marso planeta, kuri atsako už pavojus, avarijas, infekcijas ir mirtį, visą liepą bus Žuvų ženkle. Tai reiškia, kad rizika įvairioms infekcijoms išlieka, taip pat yra didesnė rizika ligų, susijusių su skrandžiu ir žarnynu. Vertėtų saugotis vandens ir kitų pavojų, nes yra didesnė tikimybė nukentėti nuo nelaimingų atsitikimų arba atsidurti gydymo įstaigose.

Iki liepos 10 dienos rekomenduojama nepradėti nieko svarbaus – santuokos, kūdikio, verslo ir kitų svarbių dalykų. Šis laikas labiau tinkamas saviugdai, savęs pažinimui ir vidiniam tobulėjimui.

Liepos mėnesį vienas nepalankiausių įvykių Mėnulio užtemimas, kuris įvyks liepos 5 dieną. Iki liepos 6 dienos gali būti nemažai nesusipratimų tarp žmonių. Gali padidėti agresija, pyktis ir konfliktai. Atkreipkite dėmesį į tai bendraudami su savo artimaisiais, o ypač su tais, su kuo apskritai nėra geri santykiai.

Iki liepos 10 dienos rekomenduojama nepradėti nieko svarbaus – santuokos, kūdikio, verslo.

Galite susidurti su agresija savo adresu arba kažkas gali norėti jus įžeisti, apkalbėti, kad sukeltų konfliktą, todėl nepasiduokite provokacijomis. Stipriausiai Mėnulio užtemimas gali veikti Vėžius, Skorpionus ir Žuvis, todėl šiems Zodiako ženklams vertėtų būti ramioje aplinkoje iki liepos 6 dienos.

Taip pat iki liepos 10 dienos rekomenduojama nepradėti nieko svarbaus – santuokos, vaiko pradėjimo, verslo pradžios ir panašių svarbių dalykų. Šis laikas labiau tinkamas saviugdai, savęs pažinimui ir vidiniam tobulėjimui.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Liepą galite būti energingi ir labiau pasitikintys savimi pirmoje mėnesio pusėje. Šis mėnuo nepalankus tvarkyti nekilnojamo turto klausimus. Antroje mėnesio pusėje gali trūkti entuziazmo, džiaugsmo ir laimės. Jus gali veikti emocijos, todėl gali būti dažnesni nereikalingi ginčai su artimaisiais ir aplinkiniais, todėl tam ruoškitės iš anksto. Antroje liepos pusėje dėl neteisingų veiksmų gali nukentėti jūsų reputacija, tad pasistenkite, kad jūsų veiksmai būtų sąmoningi, o ne spontaniški, kad nepridarytumėte kvailysčių.

Karjera. Darbe būkite kantrūs, tada jūsų pastangos bus sėkmingos, nes priešingu atveju gali tekti susidurti su kliūtimis ir nusivylimais. Galite galvoti apie darbo pakeitimą. Atminkite, kad likimas myli atkaklius žmones, todėl nenustokite siekti savo tikslo, ir sėkmė būtinai jus aplankys.

Finansai. Šį mėnesį galite kontroliuoti savo išlaidas. Finansų srityje galite tikėtis stabilaus rezultato.

Santykiai. Santykiuose gali tekti spręsti kai kuriuos nemalonius klausimus, tačiau atminkite, kad sunkumai yra laikinas dalykas, kuris visada praeina. Nepamirškite džiaugtis savo šeima ir padėkoti likimui, kad ją turite.

Sveikata. Liepos mėnesį į savo sveikatą vertėtų daugiau atkreipti dėmesį turintiems problemų su kraujo spaudimu. Taip pat Avinams gali būti problemų su širdies ligomis, todėl pats laikas pasirūpinti savimi ir užsiimti praktikomis, kurios suteiktų vidinę ramybę.

Palankios dienos: 1, 7 ,9,14, 19, 24 ir 27.

Nepalankios dienos: 2, 3, 12 ,21, 29 ir 31.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Šį mėnesį jūsų gyvenime gali būti ramybė ir pakilimas. Kiti gali žavėtis jūsų mokėjimu bendradarbiauti, susitarti ir būti sąmoningu žmogumi. Tačiau per didelis pasitikėjimas savimi gali jums pakenkti. Gali tekti spręsti konfliktus su aukštas pareigas užimančiais žmonėmis, todėl situaciją įvertinkite adekvačiai. Jeigu konfliktai gali pakenkti jūsų ateičiai, tai galbūt vertėtų nusileisti. Liepos mėnuo gali suteikti daug palankių galimybių šio ženklo dailiajai lyčiai. Liepos mėnuo Jaučius gali mokyti nuolankumo ir atsiribojimo nuo blogos kompanijos.

Karjera. Galite tikėtis sėkmės veikloje ir karjeroje. Jeigu jūsų veikla susijusi su valstybinėmis įstaigomis, galite tikėtis gerų rezultatų. Užsiimantys verslu gali tikėtis augimo. Antroje mėnesio pusėje galite tikėtis sulaukti gerų naujienų.

Finansai. Šį mėnesį galite tikėtis papildomų pajamų. Jūsų finansinė padėtis gali pagerėti.

Santykiai. Santykiai su šeimos nariais ir draugais gali sustiprėti. Tai palankus laikas tiems kurie dar nesusituokę ir nori pradėti planuoti santuoką. Vedybiniame gyvenime gali paaugti jūsų meilė ir atsidavimas antrajai pusei.

Sveikata. Sergantys cukriniu diabetu šį mėnesį turėtų labiau laikytis subalansuoto gyvenimo būdo ir sveikos mitybos režimo.

Palankios dienos: 2, 9, 12, 16, 21, 29 ir 30.

Nepalankios dienos: 4, 13 ,18, 22 ir 28.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Šį mėnesį jums teks naudoti savo išmintį, kad išspręstumėte visas užduotis. Gali būti streso jūsų vykdomuose projektuose, tačiau, nepaisant kliūčių, jums gali pavykti sėkmingai išeiti iš sudėtingų situacijų. Tiesiog žiūrėkite į ateitį, būkite mintimis toliau už savo problemas. Liepos mėnesį jus gali pavesti draugai, todėl visus svarbius susitarimus įvertinkite tinkamai, jei yra kokia nors rizika, galbūt nevertėtų skubėti. Šį mėnesį būkite dėmesingi ir atsargūs vairuodami.

Karjera. Dirbantiems valstybinėse įstaigose mėnesio viduryje gali tekti patirti tam tikrus išbandymus. Atminkite, kad ir kas bebūtų, nėra to blogo, kas neišeitų į gera.

Finansai. Vertėtų vengti skolinti ir skolintis pinigų. Mėnesio pabaigoje galite patirti nesusipratimų dėl pelningo sandorio.

Santykiai. Jūsų partnerio elgesys gali jus šiek tiek įskaudinti, todėl pasistenkite aptarti tai su juo ramiai paaiškindami kaip dėl to jaučiatės savo viduje. Planuojantys santuoką neskubėkite, stenkitės viską įvertinti ne tik jausmais.

Sveikata. Jūsų sveikata gali būti pakankamai gera. Didesnė tikimybė, dėl ko galite kentėti, tai sąnarių problemos. Taip pat jūsų protas jums gali suteikti įvairių baimių, todėl pasistenkite sužinoti daugiau apie tai, kas sukelia baimę, ir ši palaipsniui atsitrauks.

Palankios dienos: 1, 5, 12, 14 ,17, 23 ir 30.

Nepalankios dienos: 2, 5, 15, 20, 25 ir 29.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Iki liepos mėnesio vidurio jums gali trūkti pasitikėjimo savimi. Dėl iškylančių klausimų nevenkite klausti patarimų savo tėvo arba kitų išmintingų žmonių. Šį mėnesį jums Gali tekti spręsti teisinius klausimus ar ginčus. Tai gali sukelti nemalonius jausmus ir išgyvenimus. Šis mėnuo gali būti nelengvas studijuojantiems, todėl reikės daugiau kantrybės. Gera žinia planuojantiems įsigyti būstą, šį mėnesį tam gali būti palankios galimybės.

Karjera. Karjeros srity galite tikėtis palankių galimybių. Jeigu jūsų veikla susijusi su eksporto ir importo verslu, tai galite patirti tam tikrų nuostolių. Šis mėnuo gali būti naudingas dirbantiems žemės ūkio sektoriuje.

Finansai. Jūsų pajamos gali padidėti antroje mėnesio pusėje. Galite tikėtis susigrąžinti anksčiau išleistus pinigus ar mokesčius. Mėnuo gali būti pelningas investuotojams.

Santykiai. Šeimoje gali būti gera atmosfera. Galite padovanoti netikėtų dovanų savo artimiesiems, tai sustiprins tarpusavio santykius.

Sveikata. Sveikatos srityje gali paūmėti problemos turintiems ligų, susijusių su akimis.

Palankios dienos: 5, 7, 14, 20, 24, 25 ir 26.

Nepalankios dienos: 1, 2, 3, 9, 18, 22, 27 ir 29.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Liepos mėnesį galite sulaukti pripažinimo dėl savo iškalbos ir mokėjimo susitarti. Tai laikas, kai turėsite galimybę padėti vargstantiems žmonėms, norėsite tai daryti nesavanaudiškai. Galite turėti galimybę sėkmingai įgyvendinti savo planus. Šį mėnesį gali tekti spręsti teisinius klausimus. Laikotarpis palankus siekiantiems aukštojo mokslo. Turintys verslą gali atlikti kai kuriuos pokyčius savo veikloje arba atsinaujinti.

Karjera. Galite tikėtis išspręsti problemas, susijusias su darbu. Verslininkai gali tikėtis sėkmės. Šis mėnuo gali būti palankus bankų darbuotojams ir specialistams. Daugiau kliūčių savo veikloje gali patirti politikos žmonės.

Finansai. Liepos mėnesį gali tikėtis neuždirbtų pajamų. Tai gali būti palikimai iš vyresnių giminių.

Santykiai. Santykiuose gali tekti spręsti kai kurias pasikartojančias problemas. Turėkite tam kantrybės ir nebijokite pripažinti savo klaidų.

Sveikata. Rūpinkitės savo sveikata, ypač mėnesio pabaigoje. Atkreipkite dėmesį į savo valgymo įpročius ir nedisciplinuotą gyvenimo būdą, tai gali jums sukelti virškinimo sutrikimus.

Palankios dienos: 1, 7, 9, 14, 16, 18, 23 ir 27.

Nepalankios dienos: 2, 8, 11, 13, 20 ,24, 25 ir 31.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Šis mėnuo jums gali atnešti pakilimų ir nuosmukių. Tam, kad sėkmė jūsų nepaliktų, nors ir pasiekę norimą rezultatą, vis tiek nenustokite dirbti ir dėti pastangų. Galite tikėtis sulaukti paramos iš savo šeimos narių ir artimųjų, tačiau gali tekti rūpintis savo mamos sveikata. Liepos mėnesį jums palanku dalyvauti įvairiuose dvasiniuose ir labdaringuose renginiuose. Taip pat šis mėnuo palankus kelti savo kvalifikaciją ir įgyti aukštesnių profesinių įgūdžių.

Karjera. Galite tikėti įvertinimo savo darbe. Tie, kurie susiję su politika, gali tikėtis sulaukti sėkmės savo veikloje. Siekiantys karjeros aukštumų gali tikėtis naujų pareigų.

Finansai. Šį mėnesį galite turėti daugiausia išlaidų būtiniausiems daiktams, tačiau jūsų pajamų balansas vis tiek išliks stabilus. Yra tikimybė, kad galite gauti paveldėjimą arba netikėtų pajamų.

Santykiai. Santykiuose jūsų antrosios pusės elgesys gali jus skaudinti ir liūdinti. Meilės santykiuose gali trūkti gilių jausmų. Galite susidurti su situacijomis, provokuojančiomis neištikimybę, todėl pasistenkite nuo priešingos lyties atstovų laikytis saugaus atstumo.

Sveikata. Jūsų sveikata gali išlikti gera. Šį mėnesį galite jausti energingi ir žvalūs.

Palankios dienos: 7, 9 ,12, 15, 16, 18, 25 ir 30.

Nepalankios dienos: 4, 13, 14, 22 ir 31.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Šį mėnesį galite tikėtis sėkmės veikloje, ypač tie, kurie dirba su pardavimais arba turi nuosavą verslą. Gali tekti rūpintis kai kurių savo šeimos narių sveikata. Venkite aptarinėti kitus jiems už nugaros, nes dėl to galite turėti nemalonumų. Nesikiškite jei nėra būtinybės į savo kaimynų reikalus. Būkite atsargūs su pasiūlymais iš nepažįstamų žmonių, nes gali būti apgaulių.

Karjera. Galite tikėtis gauti darbo pasiūlymą iš užsienio. Galite susilaukti pripažinimo savo darbo vietoje. Šį mėnesį gali būti palankių galimybių daryti pokyčius savo profesinėje veikloje. Užsiimantys verslu gali tikėtis naujų galimybių arba verslo augimo antroje mėnesio pusėje.

Finansai. Jūsų finansinė padėtis gali būti gera, tačiau gali kilti tam tikrų problemų, susijusių su paskolomis, jei jų turite.

Santykiai. Šį mėnesį gali trūkti harmonijos šeimyniniuose santykiuose. Gali tekti dažniau spręsti konfliktus santykiuose, todėl mokykitės labiau prisitaikyti prie vienas kito norų.

Sveikata. Šį mėnesį vertėtų labiau atkreipti dėmesį į savo sveikatą. Nerizikuokite ten, kur nėra būtinybės, laikykitės gydytojų nurodymų. Nepersistenkite darbe, nes per didelis krūvis gali pareikalauti daug energijos ir po to reikės nemažai laiko ją atstatyti.

Palankios dienos: 1, 4, 9, 12, 13, 19, 21, 23, 28 ir 30.

Nepalankios dienos: 6, 8, 16, 18, 25 ir 26.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Liepos mėnesio pradžioje jums trūks pasitikėjimo savimi. Gali kilti nesutarimų su vyresniais žmonėmis. jūsų padėtis gali pagerėti. Galite tikėtis susilaukti palaikymo ir paramos. Norėsite aktyviai dalyvausite socialiniame gyvenime ir padėti kitiems. Gali pakilti jūsų statusas ir galite tikėtis susilaukti pagarbos. Venkite nereikalingos rizikos ir daugiau laiko praleiskite su šeima.

Karjera. Galite tikėtis gauti palankius rezultatus darbe dėl anksčiau dėtų pastangų. Profesinėje srityje galite padaryti pažangą ir už tai susilaukti įvertinimo. Darbe gali pasitaikyti kliūčių ir išbandymų, bet situacija turėtų pagerėti antroje mėnesio pusėje. Problemas darbe jums gali padėti išspręsti moterys.

Finansai. Galite patirti finansinių nuostolių dėl savo neapdairumo, todėl prieš atsakingus veiksmus viską gerai pasverkite. Šį mėnesį tekti dėti daugiau pastangų, kad pagerintumėte savo finansinę padėtį.

Santykiai. Santykių srityje galite tikėtis harmonijos ir palaimos. Praleiskite daugiau gražių akimirkų su savo šeima.

Sveikata. Saugokite savo sveikatą nuo infekcijų, pervargimo ir problemų, susijusių su skysčiais kūne. Jus gali varginti skrandžio problemos ir galvos skausmai. Dabar tinkamas metas stiprinti save, todėl nevenkite atsikratyti įpročių, kurie gali daryti neigiamą poveikį jūsų sveikatai.

Palankios dienos: 2, 7, 14, 20, 24, 25 ir 29.

Nepalankios dienos: 1, 9, 18, 27, 28 ir 31.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Šį mėnesį gali būti palankių ir nepalankių situacijų. Gali kartotis anksčiau neišspręstos problemos arba seni įvykiai. Galite pergyventi dėl savo šeimos ir tėvų. Gali gesti jūsų transporto priemonė. Jūsų priešai gali tapti aktyvesni, tačiau jūsų drąsa ir narsa padės išgyventi negatyvius įvykius. Galite įsipainioti į teisinius ginčus. Įvairūs išbandymai jus gali versti labiau domėtis savęs pažinimu ir egzistenciniais klausimais.

Karjera. Darbe galite tapti energingi, aktyvūs, tačiau neskubėkite, nes darbas gali reikalauti iš jūsų kantrybės ir kruopštumo. Gyvenantys ir dirbantys užsienyje gali susidurti su problemomis, kurios susijusios su darbu. Tai palankus metas su kažkuo bendradarbiauti, nes iš partnerystės galite gauti naudos.

Finansai. Šį mėnesį finansų srityje gali nebūti tokio rezultato, kokio norėtumėte. Rekomenduojama laikytis atokiau nuo rizikingų investicijų ar neaiškių pasiūlymų.

Santykiai. Nesusituokusios poros gali pradėti planuoti savo vedybas ir daugiau kalbėti šia tema. Sutuoktiniai gali tikėtis palaikymo iš savo antrosios pusės.

Sveikata. Šį mėnesį rūpinkitės savo sveikata ir domėkitės sveikesniu gyvenimo būdu. Jus gali varginti burnos ir odos problemos.

Palankios dienos: 5, 8, 14, 17, 25, 27, 28 ir 30.

Nepalankios dienos: 2, 6, 15, 20 ir 29.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Šį mėnesį galite tikėtis susilaukti pagarbos ir įvertinimo dėl savo įgūdžių. Gali padidėti pasitikėjimas savimi ir jūsų autoritetas. Jūsų priešininkai gali atsitraukti. Norėsite nuotykių ir nuveikti kažką naudingo dėl visuomenės. Galite sulaukti palaikymo iš savo mamos.

Karjera. Darbe reikės stengtis, bet už pastangas galite tikėtis norimo rezultato. Veikloje galite tikėtis sėkmės, palaikymo ir geros nuotaikos.

Finansai. Jūsų pajamos gali padidėti. Jeigu jūsų verslas susijęs su metalais, galite tikėtis pelno. Šį mėnesį galite būti apsaugoti nuo netikėtų išlaidų.

Santykiai. Santykiuose galite tikėtis stabilumo iki mėnesio vidurio, po to gali padaugėti konfliktinių situacijų. Nepamirškite nustebinti savo antrosios pusės gėlėmis arba mėgstamu patiekalu, tai visada atitolins įtampą ir situaciją padarys švelnesnę.

Sveikata. Sveikatos srityje neskubėkite su išvadomis, jeigu bus nepaaiškinamų negalavimo priežasčių. Gali tekti apsilankyti ne pas vieną specialistą, jeigu jausite sveikatos sutrikimų, negalavimų.

Palankios dienos: 13.

Nepalankios dienos: 2, 4, 6, 8, 11, 16, 18, 21, 23, 25, 27 ir 29.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Šį mėnesį galite pergyventi dėl savo vaikų. Galite susidurti su patikimu laikyto žmogaus išdavyste. Taip pat jus gali neteisingai apkaltinti. Galite įsipainioti į teisines problemas. Kelionėse vertėtų saugotis nelaimingų atsitikimų, apiplėšimų avaringų situacijų ir ugnies. Gali tekti sumokėti baudą, susijusią su valstybinėmis įstaigomis.

Karjera. Darbe galite jausti energijos trūkumą ir entuziazmo praradimą. Jeigu esate studentas, tai jums gali tekti dėti nemažai pastangų savo akademinėje veikloje.

Finansai. Šį mėnesį gali pagerėti jūsų finansinė padėtis ir gerovė. Galite atsipalaiduoti ir išleisti daugiau, nei planavote laisvalaikio praleidimui ir renginiams. Jeigu užsiimate investavimu, galite tikėtis pelningų sandorių.

Santykiai. Santykių srityje gali būti palankesnė pirmoji mėnesio pusė, todėl daugiau laiko praleiskite kartu su antrąja puse. Antroje liepos pusėje galite sulaukti daugiau priekaištų ir nepasitenkinimo.

Sveikata. Šį mėnesį galite susidurti su virškinimo sutrikimu. Taip pat jus gali kamuoti problemos, susijusios su tulžimi.

Palankios dienos: 6, 16 ir 25.

Nepalankios dienos: 2, 4, 8, 11, 13, 18, 21, 23, 27 ir 29.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Šį mėnesį galite tapti kokio nors didelio projekto dalimi. Visą mėnesį būsite pilni energijos ir entuziazmo. Jūsų problemoms atsiras sprendimai, ir aplinkybės klostysis jūsų naudai. Galite keisti gyvenamą vietą. Palankus laikas spręsti svarbias užduotis. Šis mėnuo bus palankus studentams. Skubėkite lėtai, ir jums viskas pavyks.

Karjera. Galite tikėtis augimo ir sėkmės savo veikloje. Galite pasiekti norimo rezultato karjeroje. Jūsų vadovas gali būti jumis patenkintas, todėl galite tikėtis perspektyvų savo karjeroje.

Finansai. Galite tikėtis stabilumo ir pagerėjimo šioje srityje. Gali atsirasti sprendimo būdai dėl finansinių problemų, kurias patyrėte anksčiau.

Santykiai. Santykiuose gali padidėti pagarba ir palaikymas. Galite jausti, kaip sustiprėjo jūsų meilė ir atsirado daugiau harmonijos. Šį mėnesį galite turėti nemažai įsimintinų akimirkų.

Sveikata. Jūsų sveikata gali būti pakankamai gera. Saugokitės saulės ir neperkaiskite.

Palankios dienos: 5, 11, 12, 15 ,21, 25, 26 ir 29.

Nepalankios dienos: 1, 8, 9, 17 ir 27.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis
Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką