Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 balandžio 22d. 20:33

Penktadienio horoskopas – balandžio 23 d.

Alyvuogės
123RF.com nuotr. / Alyvuogės

Įdomi diena – tarsi ir palanki, darbinga, nes Mėnulis keliauja su kruopštumu, tvarka ir švara, sveikata siejamu Mergelės Zodiako ženklu, tačiau šiandien 14.49 val. mums energiją teikiantis Marsas pereis iš guviojo, judraus, komunikabilaus ir verslaus Dvynių ženklo į šeimynišką ir sentimentalų Vėžio ženklą.

Perėjimo laikotarpiu visų pirma pati planeta po truputį silpsta, mažėja jos aktyvumas – tai nurimimo, išbaigimo laikas, o pakeitus ženklą reikia laiko susivokti, kaip dabar labiausiai tiktų veikti.

Po truputį labiau parūps veikla namuose, rūpestis artimaisiais, vaikais, daugiau dėmesio norėsis skirti mitybai. Vis dėlto Marsas čia silpnas, pasyvus, todėl gali didėti įtampa dėl aktyvumo trūkumo, fizinė veikla taps itin svarbi, vertėtų savo kūnu pasirūpinti daugiau sportuojant, itin tiks visos su vandeniu susijusios sporto šakos.

Šiandien vargu ar pavyks nuveikti didelių darbų, tačiau tvarkytis ar sveikatos klausimams spręsti laikas puikiai tinkamas. Skirkite daugiau dėmesio aplinkiniams, artimiesiems, susilaikykite nuo aštresnių veiksmų ar pareiškimų.

Šiandienos nuotaikas geriausiai atitiks rubininės, skaisčiai raudonos ar raudonai balkšvos spalvos aprangoje, saugos rubinas, raudoni korundai, rubelitas. Šiandien tinkama diena įsigyti mineralų.

Maiste turėtų vyrauti skysčiai, ypač aštresnės augalinės sriubos, jas gardinkite aitriosiomis paprikomis, svogūnais, česnakais.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Šiandien ir didžiąją dalį rytdienos būsite gana praktiškai ir racionaliai nusiteikę – geras laikas nudirbti įvairius kantrybės reikalaujančius darbus, pasitikrinti sveikatą, nors gali kilti abejonių dėl to, kokia visko prasmė, kaip suderinti tai, kas iš tiesų reikalinga, perspektyvu, su senais, atgyvenusiais įpročiais ir įgyta patirtimi. Ir vis dėlto šiandien sveikas protas nugalės ir rezultatai jus nudžiugins.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Profesinėje erdvėje įtampos ir jūsų pyktis dėl sistemos, vadovybės, valdžios veiksmų ar sprendimų auga. Viena vertus, tai verčia jus smarkiai keistis, keisti savo įpročius, tačiau ar tai tikrai tai, kas svarbu jums? Kad ir kaip būtų sudėtinga, šiandien rasite gana šaunių, kūrybiškų sprendimų, jūsų džiugumas, racionalumas, aktyvumas stebins ir suteiks galimybę rasti geriausius sprendimus.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Ko gero, išties laikas rimčiau atsipūsti ir pagal galimybes leisti sau ilgiau pabūti atsiribojus nuo pasaulio šurmulio, namuose ar kitoje jums įprastoje, saugioje vietoje, tiesiog ramiai pasirūpinti savo ir šeimos narių gerove, sveikata, saugumu, galų gale ramiai apmąstyti savo darbus, idėjas. Visiškai pabėgti nuo darbų vargu ar pavyks, tačiau raskite laiko pabūti su savimi.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Šiandien jums gana svarbi diena, nes už energiją, veiklumą, atkaklumą atsakingas Marsas pereis į jūsų ženklą. Pastaruoju laiku jus kamavusias veiklos problemas, norą daugiau būti ir veikti vienumoje, atsiribojus nuo kitų keis drąsa ir noras pasirūpinti savo interesais, pasirodyti pasauliui. Verta pagalvoti apie kūno stiprinimą, didinti fizinį aktyvumą, mitybos subalansavimą.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Nusiteikite, kad artimiausias kelias savaites gali šiek tiek apmažėti jūsų aktyvumas ir atsirasti sąmoningų ar mažai suvokiamų veiklos apribojimų, būtinybė pasirūpinti savimi ar šeimos nariais. Šiandien gali padaugėti įtampos tarp to, ką norite, reikia keisti darbe, profesinėje veikloje, ir to, ką sunku įveikti, galite sulaukti partnerių pasipriešinimo. Susilaikykite nuo stambesnių išlaidų.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Jaučiatės pasitikintys savimi ir panašu, kad pasaulis jus palaiko, tačiau vis tiek bus sudėtinga suderinti asmeninius ir profesinius reikalus, teks pasitelkti tiek discipliną, sąmoningą, tikslingą veiklą, tiek ir spontaniškumą, išmokti priimti artimųjų pagalbą. Gali kilti daug naujų idėjų, noro keliauti, imtis naujos veiklos, tačiau lukterėkite – kol kas tai kelia daugiau įtampos, nei tampa sprendimais.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Pastarosiomis dienomis raskite daugiau laiko atokvėpiui, susivokti, mintims ir idėjoms susidėlioti, daugiau pasirūpinkite savo sveikata – pats laikas pagalvoti apie tai, kas geriausiai padėtų išlaikyti stabiliai aukštą energijos ir žvalumo lygį, paieškoti, kas lemia svyravimus, ką vertėtų gyvenime pakeisti. Puikus laikas pasitelkti į pagalbą antrąją pusę ir išpildyti savo norus.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Profesinei veiklai plėtoti ir viešai pristatyti palankus laikas tęsiasi – ieškokite partnerių, užtarėjų, konsultuokitės, imkitės verslo reikalų, geras laikas deryboms, teisiniams klausimams spręsti, pokyčiams. Tiesa, gali šiek tiek strigti būsto klausimai, tačiau galite gauti gerų žinių, susijusių su finansiniais reikalais. Po truputį galite pradėti galvoti apie ryšių su užsieniu atnaujinimą.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Būsite visa galva pasinėrę į profesinę veiklą – jūsų geranoriškumas, rūpestingumas, dėmesys kolegų ar greta esančiųjų poreikiams visus žavės, tačiau ar tai yra tai, dėl ko jūs gyvenate, imatės vienos ar kitos veiklos? Ar visus darbus būtina nudirbti ir į visus prašymus reikia atsiliepti? Kad ir kaip būtų sunku, dienos pabaigoje sulauksite jei ne realaus atlygio, tai bent moralinio pasitenkinimo.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Finansiniai reikalai šiandien jums gali sukelti gana daug galvosūkių, gali tekti spręsti gana svarbias technines ar su įstatymais, taisyklėmis susijusias problemas, būsite linkę imtis savo veiklos plėtros, turite pagrindo tam, tačiau paskubėti šiandien gali būti sunku, teks įveikti vieną kitą kliūtį, o taip pat ir atsakyti sau į visai rimtus vertybinius klausimus.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Pagrindine tema šiuo metu taps su būstu, nekilnojamuoju turtu, draudimu, paveldėjimu ar tuo pačiu ir verslo finansavimo, išteklių paieškos temos. Tiesa, kol kad daugiau emocinės, teorinės, bandysite suvokti, kas jums svarbiausia ir kur link norėtumėte krypti, nes pagrindo ir stiprybės judėti pirmyn, tvarkytis, kurtis, veikti turite, belieka ieškoti būdų realizuoti savo idėjas.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Šiandien visas jūsų dėmesys kryps verslo partnerių, jūsų klientų ar bent jau asmeninio partnerio interesų link, geras laikas užmegzti partnerystės ryšius, derėtis, ieškoti naujų veiklos sričių ar bent tų, kurie galėtų padėti realizuoti tai, ką esate užmanę. Labai aktyvi susitikimais ir bendravimu diena, suteiksianti galimybę atsakyti į jums svarbius asmeninius ir veiklos klausimus.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Talentingi vaikai

Video

12:39
01:16
16:41

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką