Dabar populiaru
Publikuota: 2020 gegužės 21d. 19:28

Penktadienio horoskopas – gegužės 22 d.

Mergaitė su kate
123RF.com nuotr. / Mergaitė su kate

Šiandien turėtų palengvėti vakarykštės nemalonios įtampos, iki pavakarės turėsite galimybių išspręsti, užglaistyti kilusius nesklandumus, ramiai pabaigti savaitės darbus, susitvarkyti ir pasiruošti vakare stosiančiai jaunačiai.

Tiesa, prieš tai, 16 val. 36 min. Mėnulis pereis į Dvynių Zodiako ženklą – tą patį, kuriame dabar yra ir Saulė, tad Dvynių ženkle artimiausias porą dienų bus susikaupę daugiausia jėgos, galios – bus palankus laikas informacijos, žinių sklaidai, bendravimui, mokymuisi ir mokymui, nedidelėms išvykoms, smulkiai prekybai.

Džiugus, gyvybingas laikas, nors gal kiek ir paviršutiniškas. Tiesa, šios dienos pavakarę bendravimą apsunkins Merkurijaus kvadratūra Neptūnui – tikėtina painiava informacijoje, pasisaugokite apgaulių, tikrinkite gaunamas žinias, nepasiduokite nuogirdoms.

Nors apskritai ši diena nepalanki naujiems pradėjimams, tačiau nuo 11 val. iki 16 val. ypatingai venkite ką nors įsigyti, tikėtis greitai nuveikti, ir pan. – tai vadinamo neefektyvaus Mėnulio laikas, kada verčiau užsiimti tvarkymusi ar ilsėtis. Šiuo laikotarpiu įsigytos prekės ar pradėti darbai neretai neatitinka lūkesčių.

20 val. 39 min. prasidės jaunatis – Saulė ir Mėnulis kartu, jų bendrą jėgą sustiprina Saturno trinas – itin stiprus metas kurti planus, kelti didelę perspektyvą turinčias idėjas, pagalvoti apie karjeros, darbo perspektyvas ne tik artimiausioms keturioms savaitėms. Svajokite, galvokite, kurkite.

Šiandien palanku dėvėti brandžių, stabilių spalvų – tamsaus vyšnių raudonio, gilios mėlynos spalvos drabužius, jus pasaugoti turėtų papuošalai su gagatu, amazonitu. Palanku pabūti prie ugnies, pasigaminti ant jos, ypač malkomis kūrenamoje krosnyje, ar bent ant griliaus maisto, uždegti žvakę.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Šiandien iki pavakarės labai tinkama išbaigti darbus, susitvarkyti aplinką, atiduoti skolas. Nuo 16 val. 36 min. nuotaikos keisis, išlengvės, norėsis daugiau judėti, bendrauti, tačiau pasisaugokite visažinių, į gautas žinias reaguokite kuo blaivesniu protu. Vakare svajokite, kurkite planus, pagalvokite apie tai, kaip galėtumėte panaudoti turimas žinias, ryšius, įgūdžius visuomenės labui.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Jums palankus laikas tęsis iki pavakarės – pasirūpinkite pabaigti, sutvarkyti visus asmeninius reikalus, kuriuos tik galite, atsikvėpti, pasidžiaugti tuo, kas nuveikta, padėkoti sau. Po pietų prasidės judresnis, guvesnis laikas, tačiau labai neskubėkite, ypač jei norėsis išlaidauti ar "sutaupyti", lengvai užsidirbti, dar kartą pagalvokite, ar tikrai to jums reikia, ar gerai supratote informaciją apie galimą naudą. Vakarą skirkite pasvajoti, pagalvoti ir galbūt netgi suplanuoti būsimą uždarbį, kad jis atitiktų jūsų poreikius ir vertybes.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Dienos pirmąją pusę skirkite savaitės ar ilgesnio laikotarpio darbų išbaigimui, skolų atidavimui, gal net labdarai, tačiau nepamirškite skirti laiko ir žvilgsniui į save, nurimimui, poilsiui. Pavakare prasidės jūsų jėgos laikas, tačiau venkite kurti iliuzijas, tuščiai plepėti ar užsiimti paskalomis. Palaukite bent iki vakaro, kuomet bus itin palankus laikas pasvajoti, pagalvoti apie save, savo poreikius, apie tai, kaip norėtumėte pristatyti save pasauliui, suplanuokite, ką ir kaip galite geriausio dėl to padaryti.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Pirmoji dienos pusė bus gera ramiam susitvarkymui, įsipareigojimų išpildymui, darbų apibendrinimui. Po pietų nuotaikos keisis, galbūt norėsis pabūti toliau nuo šurmulio, šnekų, judėjimo. Juolab, kad tai gali būti painiavos, laikas, kuomet reikia atidžiau įsiklausyti į tai, kas sakoma ir nebūtinai atliepti, nepasiduokite provokacijoms. Vakaras bus palankus gilintis į save, pagalvoti apie savo gyvenimo tikslus, prasmę, ką jame vertėtų keisti.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Pirmoji dienos pusė puikiai tinkama garbingai užbaigti darbo savaitę ar didesnius projektus. Po pietų sustokite, nurimkite, pasidžiaukite nuveiktais darbais, o vakarą skirkite svajonėms, pagalvokite, ką dar daugiau naudingo pasauliui, bendruomenei ar draugams galite duoti ir kaip tai galėtumėte išpildyti.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Pirmoji dienos pusė bus labai palanki tvarkytis, nudirbti jums svarbius darbus, pažvelgti į tai, ką darote filosofiškai ir nusiteikti vakare stosiančiai jaunačiai, kuri suteiks jums galimybę pasvajoti apie tai, kokios karjeros, kokio darbo norėtumėte, kokius tikslus norite įgyvendinti? Geras laikas pagalvoti apie savo karjeros planus ir numatyti konkrečius žingsnius kaip to sieksite.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Iki pietų bus palankus laikas ramiai sutvarkyti, pabaigti įstrigusius reikalus, rasti su jais susijusius teisingus sprendimus, popietę skirti poilsiui, ilgesnio laikotarpio apmąstymui. Į pavakarę norėsis judėti, keliauti, bendrauti, tačiau neskubėkite, galimi nesusipratimai, nuostoliai dėl nepakankamai gerai pateiktos ar suprastos informacijos. Vakaras labai tinkamas savišvietai, pasvajojimui apie keliones į tolimesnius kraštus ar pagalvoti kaip tą pažinimo džiaugsmą galima būtų realizuoti kitais būdais.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Prieš pietus puikus laikas taikytis, užglaistyti pastarosiomis dienomis kilusius ar net ilgesnio laikotarpio konfliktus, o gal taikiai atsisveikinti? Pagalvokite, kas buvo santykiuose ne taip, ko norėtumėte atsisakyti, ir pasidžiaukite tuo, kas buvo gražu. Vakaras labai tinkamas pagalvoti apie didesnius, daug pastangų ar išteklių reikalaujančius, tačiau jums svarbius projektus, suplanuoti, ką jų įgyvendinimui reikėtų nuveikti.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Sunkesnės, mažiau įkvepiančios dienos, kuomet teko užsiimti smulkiais, buitiniais darbais baigiasi, sutvarkykite jei dar ko liko, pasidžiaukite nuveiktais darbais. Vakaras gal bus ir kiek painokas, tačiau labai palankus susitikimui su jums svarbiais ar įdomiais žmonėmis. Labai tinkamas laikas daugiau dėmesio skirti asmeniniam partneriui, pagalvoti apie tai, kuo galėtumėte jį (ją) nudžiuginti, ką galėtumėte kartu nuveikti.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Pirmąją dienos pusę skirkite ramiam savaitės darbų užbaigimui, apibendrinimui, sutvarkymui, poilsiui, nes jau pavakary nuotaikos keisis, gali tekti pagalvoti apie sveikatos reikalus, kilti buitinių problemų ar panašių rūpesčių. Neverta pasiduoti panikai, o vakaras bus kaip tik tinkamas pagalvoti, ką galėtumėte nuveikti savo sveikatos stiprinimui, kaip savo aplinką padaryti palankesne gyvenimui ir darbui.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Jei tik galite, pirmąją dienos pusę skirkite namams, šeimai, artimiesiems, susitvarkykite, susitaikykite, jei yra likę įtampų, ir pasidžiaukite tuo, kad tai turite. Pavakary nuotaikos keisis, norėsis kurti, džiaugtis, galbūt praleisti laiką su vaikais, bendrauti. Vakare pasvajokite, kaip norėtume realizuoti savo kūrybinį potencialą, kokios veiklos labiausiai trokšta širdis, kaip tai galima būtų įgyvendinti.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Jeigu ir buvo problemų dėl mokslų, kilo įtampų bendraujant su klientais, neatsakytų laiškų ar skambučių – iki pietų pats palankiausias metas sklandžiai viską išspręsti ir ramiai pasidžiaugti tuo, ką per pastarąjį laikotarpį išmokote, ką nuveikėte. Pavakare gali kilti nesusipratimų su namiškiais, tėvais ar artimais giminaičiais, tačiau neskubėkite spręsti, teisti, įsitikinkite, ar viską gerai supratote, ar nesukūrėte problemos. Vakarą verta praleisti namuose, su artimais žmonėmis, pagalvoti, ką galėtumėte nuveikti, kad šeimos ryšiai išliktų glaudūs, būtų džiuginantys, įkvepiantys.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (jos paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

01:50
09:16
02:40

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką