Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gruodžio 5d. 22:09

Penktadienio horoskopas – gruodžio 6 d.

Akvariumas
123RF.com nuotr. / Akvariumas

Penktadienį Mėnulis keliaus ugninguoju Avino Zodiako ženklu – laukia aktyvi, dinamiška diena. Energija liesis per kraštus, atrodys, kad nėra užduoties, kurios negalėtumėte įveikti.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Penktadienį norėsis pirmauti, kad ir kokia veikla beužsiimtumėte, tad ir stengtis reikės dvigubai daugiau. Šiandienos pažintys bus malonios ir perspektyvios – puikus laikas vienišiems Avinams, ieškantiems antrosios pusės.

Kasdienybė atrodys nuobodi ir neįdomi, nuotykių bei naujovių troškimas skatins ieškoti neįprastų patirčių. Vakare galimos konfliktinės situacijos – nebūkite tokie kategoriški.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Penktadienį nepavyks išvengti tam tikrų apribojimų ir nesusipratimų. Susidursite su būtinybe veikti greitai, nedelsiant priimti svarbius sprendimus – tai kels nemažai įtampos ir streso viską gerai apgalvoti mėgstantiems Jaučio zodiako ženklo atstovams.

Energijos lygis bus nepastovus – svarbiausius darbus verčiau nukelti į pirmąją dienos pusę. Vakare rinkitės ramų poilsį.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Šiandien gali pasitvirtinti svarbūs sandoriai, realizuotis ambicingi sumanymai. Išlikite aktyvūs, tačiau nuosekliai apmąstykite kiekvieną savo žingsnį. Svarbu neprisiimti per daug darbų vienu metu – taip tik beprasmiškai išeikvosite energiją, taip ir nepasiekę konkrečių rezultatų.

Paprastai taikūs ir linksmi Dvynių zodiako ženklo atstovai šiandien aršiai kovos už savo principus – antroje dienos pusėje tikėtini stipresni konfliktai darbo aplinkoje.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Veikite drąsiai, išlikite aktyvūs, tačiau venkite skubotų sprendimų, beprasmių ginčų. Šiandien galite susidurti su provokacijomis, bandymais išmušti jus iš vėžių. Aplinkybės palankios finansinei veiklai, stambioms investicijoms, ambicingiems projektams įgyvendinti.

Penktadienį puikiai sutarsite su vadovais, valdžios atstovais ar kitais autoritetais.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Liūto zodiako ženklo atstovų laukia sudėtinga diena – regis, kontrolė išslys iš jūsų rankų. Kuo stipriau priešinsitės permainoms, tuo bus sudėtingiau – kai negali pakeisti situacijos, reikia keisti požiūrį į ją.

Išlikite aktyvūs, daugiau bendraukite, plėskite pažinčių ratą, sąmoningai išbandykite ką nors naujo. Antroje dienos pusėje gali paaštrėti nesantaika asmeniniuose santykiuose.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Penktadienį turite išlikti lankstūs, gebėti prisitaikyti prie besikeičiančių aplinkybių, kitaip jums svarbūs planai gali žlugti. Šiandien netrūks įtampos ir streso, tai itin neigiamai atsilieps jūsų sveikatai – gali paūmėti virškinamojo trakto problemos.

Ieškokite kokybiškų būdų atsipalaiduoti ir nusiraminti. Visus svarbiausius reikalus planuokite pirmoje dienos pusėje – tai daug palankesnis metas.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Penktadienį jums gali tekti nelengvas taikdario ar tarpininko vaidmuo – reikės sutaikyti dvi priešybes, padėti pasiekti abiem pusėms priimtiną kompromisą. Palankus metas susitarimams tvirtinti, juridiniams klausimams spręsti, tinka kreiptis į valstybines įstaigas, bankus.

Vakare sunkiau seksis susitarti su artimos aplinkos žmonėmis – jų reikalavimai gali pasirodyti absurdiški.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Penktadienį sveikata bus jautri tema. Atidėkite visus darbus į šalį – atėjo laikas pasirūpinti savimi, tai turi būti svarbiausias šios dienos prioritetas.

Venkite protinių ir fizinių persitempimų – jei nespėjate atlikti jums skirtų užduočių, nedvejodami kreipkitės pagalbos į kolegas, kalbėkitės su vadovais dėl per didelio krūvio. Pasitelkus protingą dialogą galima bus išspręsti daugybę nesusipratimų.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Šiandien norėsis plėsti pažinčių ratą – tai bus tramplinas į sėkmę. Netikėtas susitikimas gali nušviesti jūsų gyvenimo kelią, padėti išspręsti daugelį problemų.

Penktadienį fortūna jums plačiai šypsosis, tačiau didžiąją dienos dalį galite jaustis tarsi laivas be kurso didžiuliame vandenyne. Jūsų tai negąsdins – esate pasiruošę nuotykiams ir naujų horizontų paieškoms.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Penktadienį visomis jėgomis stengsitės priešintis kitų spaudimui – bus sunku išreikšti savo valią, tačiau paklusti taip pat nesinorės. Šiandien galite susidurti su klasta, intrigomis, apkalbomis.

Nesivelkite į beprasmius ginčus, verčiau nutraukite bendravimą su negatyviais žmonėmis. Vakare galimos neplanuotos išlaidos, tikėtini nesusipratimai su šeimos nariais.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Šiandien Vandenio zodiako ženklo atstovams norėsis greitai matomų rezultatų. Jei turite galimybę, atsiribokite nuo pernelyg rimtos, daug kantrybės ir atsakomybės reikalaujančios veiklos – bus sunku ilgam susikoncentruoti, galite privelti apmaudžių klaidų.

Dažniau vadovaukitės savo galva – draugų bei artimųjų patarimai gali lemti finansinius nuostolius.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Atsargiau vertinkite šiandien gautus pasiūlymus, ypač susijusius su profesine sfera bei finansais. Neskubėkite priimti atsakingų sprendimų, venkite ilgalaikių įsipareigojimų. Svarbesnius susitikimus verčiau atidėti vėlesniam laikui.

Penktadienį daugiau problemų laukia socialinėje aplinkoje – tikėtini nusivylimai. Kūrybinių profesijų atstovai gali sulaukti negailestingos kritikos.

Horoskopą sudarė astrologė Viktorija Greviškienė („Astrologija ir gyvenimas“).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką