Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 kovo 4d. 21:54

Penktadienio horoskopas – kovo 5 d.

Mergina su tulpėmis
„Scanpix“ nuotr. / Mergina su tulpėmis

Šiąnakt jau po truputį dylantis Mėnulis pereis į optimistinį, teisingumą, plėtrą ir norą keliauti bei pažinti palaikantį Šaulio Zodiako ženklą. Tinkamas laikas semtis žinių, patirties iš tų, kas yra jų daug sukaupę, ir ieškoti būdų jas panaudoti naujiems darbams, projektams, iniciatyvoms. Tiesa, šiandien bus itin svarbu pasitikrinti – ar tos žinios, tiesos, kuriomis norime remtis, yra vertos dėmesio, ir ar tai, kaip jas taikome, kaip komunikuojame, yra teisinga ir tikslinga.

Pasistenkite daugiau galios suteikti savo intuicijai, pajautimui, įžvalgai – šiandien galimi labai svarbūs atradimai tiek jums, tiek ir visuomenei, ilgalaikiai sprendimai, sutarimai, tačiau tik tuo atveju, jeigu atmesime bet kokį savanaudiškumą – žvelkite plačiai, tolerantiškai – jeigu bus gerai visiems, bus gerai ir kiekvienam.

Drąsos veikti ir pozityvios nuotaikos šiandien turėtų suteikti raudonos ir skaisčiai geltonos spalvų drabužiai ar jų elementai, sarderio, geležies dirbiniai, išminties suteiks papuošalai su turkiu. Maistas šiandien taip pat turėtų būti aštresnis, bet paprastas – itin palanku valgyti česnakų, svogūnų, krienų, garstyčių, aitriųjų pipirų, su juoda rupaus malimo duona, bulvėmis, kitais šakniavaisiais, taip pat grybais.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Mokslo, pažinimo – tiek savęs, tiek pasaulio ir savęs pasaulyje – šiandien jus domins ypatingai ir palies gana giliai asmeniškai – puiki diena priimti ilgalaikius, jūsų santykį su savimi ir artimaisiais pakeisiančius sprendimus, įgyti daugiau pasitikėjimo, autoriteto visuomenėje ar kolektyve. Laikas tinkamas kolektyviniam darbui, kelti idėjas ir jas įgyvendinti.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Šiandien gali kilti jausmas, kad visas pasaulis susimokė prieš jus, elgiasi kvailai ar priešingai tam, kaip jūs manote, kad yra teisinga. Šie prieštaravimai padės jums išsiaiškinti, įsivertinti savo tiesas, vertybes, atsakyti į jums svarbius klausimus. Susilaikykite nuo emocijų padiktuotų finansinių reikalų sprendimų – bus svarbu suvaldyti emocijas, tačiau elgtis nuoširdžiai, jautriai, intuityviai.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Situacija darbe, profesinėje srityje kelia jums keistus jausmus ir gana daug baimių – tikėtina, kad galite pasijausti gyvenantis visai kitkuo ir kitame pasaulyje, tačiau tai puikus laikas įgyvendinti svarbias jums idėjas, ypač jeigu jos susijusios su informacijos, mokslo idėjų sklaida, plėtojimu, žiniasklaidos, taip pat tarptautinių ryšių projektais – dabar jums perspektyvių įžvalgų laikas.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Svarbiausia, ką šiandien turėtumėte padaryti – tai pasirūpinti savo ir aplinkinių gera savijauta, pozityviu nusiteikimu, galbūt ir darbo sąlygomis, režimu. Atsikratykite senų baimių, prietarų ir žvelkite į pasaulį ir save jame drąsiai, džiugiai ir tuo pačiu jautriai. Veiklos bus daug, tačiau jos sėkmė labai priklausys nuo to, kaip jūs savo darbus atliksite.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Kiek sunkoka savo apsisprendimais, tačiau džiugi diena – puikus metas šiek tiek atsipalaiduoti, žvilgtelėti į viską, kas vyksta aplinkui ir visame pasaulyje kiek plačiau, ir pagalvoti, ką gražaus pasauliui norėtumėte atnešti jūs. Daugiau kurkite, žaiskite, improvizuokite – kylančios idėjos, paremtos jūsų patirtimi, suteiks gero optimizmo ir naujų veiklos perspektyvų.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Nors jūsų santykiai tiek su antrąja puse, tiek ir su verslo partneriais, klientais patirs šiokią tokią krizę, gali tekti pergalvoti, kas jums svarbiau, ką geriausia galėtumėte duoti kitiems. Tuo pačiu tai pozityvių sprendimų metas, kuomet turėsite progos išspręsti ilgai jus kankinančią asmeninių santykių problemą – išdrįskite pažvelgti į tai, kas skauda.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Nuostabus laikas meilės santykių bei partnerystės puoselėjimui, kuomet galima tiek atnaujinti senus ryšius, tiek ir megzti naujus – būsite džiugūs, atsipalaidavę, lengvai bendraujantys, kūrybingi ir tuo pačiu svarūs bei įdomūs pašnekovai. Tiesa, vertėtų mažiau kalbėti apie ligas ar rūpesčius, o daugiau dėmesio parodyti tiems, su kuriais esate, bei silpnesniems už jus.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Puikus metas pasirūpinti savo sveikata, kūno gerove, taip pat ir garderobu, namų įranga, patogumu, netgi mityba, ypač jeigu tai ilgai planuoti ir jums būtini dalykai – nors visa tai gali atrodyti perdėm buitiškai ar bereikalingu laiko švaistymu, šios dienos darbai bei pirkiniai turėtų jus džiuginti ilgai. Nustebsite, kad mažos smulkmenos gali įkvėpti ir darbui ar kūrybai

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Šiandien jūsų gydančio optimizmo, energijos, paramos, svaraus žodžio, patirties ar sprendimo gali prireikti tiek aplinkiniams, tiek draugams bei namiškiams, tačiau gali būti gana sudėtinga likti šiek tiek nuošalyje, patraukti savo ir išpildyti visų kitų interesus – venkite primesti savo valią, daryti spaudimą, verčiau pasitelkite nuojautą, būtiną informaciją ir elkitės taip, kaip reikalauja situacija.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Būtų idealu, jeigu šiandien dieną galėtumėte praleisti vienas namuose su savo sentimentais, vaikystės prisiminimais, senomis svajonėmis ar tuo, kas jus jau seniai slėgė, bet buvo sunku priimti ir paleisti. Geras metas pravalyti tiek fizinius namų, tiek ir gana skausmingus pasąmonės užkaborius, atlaisvinti vietos naujiems vėjams.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Pasinaudokite gera proga pergalvoti savo santykius su visuomene, draugais, politinėmis partijomis – galimi skausmingi susikirtimai, nutikimai privers daug dalykų pergalvoti, pamatyti kitoje šviesoje ir atsakingiau elgtis tiek su savimi, tiek su kitais. Atjauta silpnesniam, kitokiam taps gana gilių diskusijų ir naujus sprendimus į jūsų gyvenimą įnešančia tema.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Labai darbinga, galimybę pasiekti savo tikslų, gerą užmokestį ir vidinį pasitenkinimą bei stiprybės suteiksianti diena, tačiau bus labai svarbu atvirumas, drąsa pripažinti ir įvardinti tai, kas jums svarbu, apginti savo vertybes – ramiai, be agresijos ar perteklinių emocijų. Venkite perdėto bendravimo, juolab apkalbų ar slapukavimo – juk jūs žinote savo tiesą?

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

03:45
19:56
13:58

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką