Dabar populiaru
Publikuota: 2020 lapkričio 26d. 20:34

Penktadienio horoskopas – lapkričio 27 d.

Žvakės
123RF.com nuotr. / Žvakės

Šiandien anksti ryte Mėnulis jau bus perėjęs į romų, žemišką, grožį ir komfortą mėgstantį Jaučio Zodiako ženklą, puikiai sutars su nemaža dalimi planetų, tad diena gera imtis konkrečių, praktiškų reikalų, pasirūpinti maistu, aplinkos patogumu, grožiu, dirbti žemę.

Deja, tačiau šio ženklo valdovė Venera šiuo metu yra priešingame, aistringame Skorpiono ženkle ir vakare atsidurs tiesiai priešais su Jaučio ženkle susijungusiais neprognozuojamą Uraną ir Mėnulį, tad aistros dėl vertybių, materijos, finansų gali sukelti labai netikėtus ne tik emocinius, bet ir realius sprendimus.

Ir ne tik asmeniniame, bet ir stambesnių verslų, finansų rinkų lygiu. Pasistenkite išlaikyti sąmoningumą asmeniniuose santykiuose, vengti pavydo, aistrų dėl pinigų, gyvensenos, poreikių, juolab pykčio ar puikybės padiktuotų sprendimų, nes pasekmės bus sunkiai prognozuojamos.

Aistras nuraminti šiandien padės neryškių, tarsi išplautų, melsvai-sidabrinių spalvų drabužiai, sidabro su auksu papuošalai su selenitu ar aduliaru (Mėnulio akmuo). Maistas turėtų būti daugiau skystas, labai tiks avižinė košė, kisieliai, kompotai.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Pasistenkite koncentruotis labiau į profesinius reikalus, pokalbius, pasaulio pažinimą, bet ne į asmenines diskusijas apie pinigus, atsakomybes, juolab kelti pavydo scenas. Elkitės kuo labiau sąmoningai ir atsakingai, venkite skubotų finansinių sprendimų ar pareiškimų. Labai padės filosofinis požiūris į tai, kas vyksta aplink.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Asmeninių santykių tema šiandien gali tapti kaip niekada skausminga, galite sulaukti itin ekstremalių, verčiančių daug ką gyvenime peržiūrėti pareiškimų tiek iš asmeninių, tiek ir verslo partnerių pusės. Viskas praeina, tad venkite priimti galutinius sprendimus, luktelėkite, atvėskite, antraip pasekmės bus skaudžios ir sunkiai prognozuojamos.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Šiandien bus itin svarbu pasaugoti savo sveikatą, tvarkytinų reikalų bus daug, gali būti ypatingai sunku išlaikyti ramius nervus, todėl elkitės itin sąmoningai, apgalvotai ir venkite skubos, antraip tikėtinos ligos, ypatingai susijusios su gerkle, nervų sistema, imunitetu. Daugiau pasitikėkite partneriais, sutuoktiniu, jei reikės, sulauksite paramos ir darbe.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Šiandien jūsų santykius ir meilės reikalus gali itin drumsti draugai, bičiuliai ar jūsų visuomeniniai įsipareigojimai, noras kažką radikaliai pasaulyje pakeisti. Šiandien tai jums bus be galo svarbu, tačiau ar svarbiausia gyvenime? Pasirinkti bus sudėtinga, teks ieškoti būdų suderinti asmeninius ir visuomeninius poreikius.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Baimių, susijusių su jūsų profesinės veiklos pokyčiais ir ateitimi kyla labai daug – bus labai svarbu kaip galima labiau atsiriboti nuo emocijų ir matyti situaciją blaiviai, o svarbiausia – vengti darbo problemas nešti į namus ir gadinti asmeninius santykius. Parodykite daugiau dėmesio artimiesiems – kalbėkitės, pasirūpinkite jų saugumu.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Plūstantis veiklos ir informacijos kiekis, susijęs tiek su jūsų laisvalaikio pomėgiais, tiek ir su mokslu, ryšiais su užsieniu sunkiai suvaldomas, juolab būsite linkę pervertinti savo jėgas ir galimybes – ieškokite būdų suderinti norą viską padaryti kuo gražiau ir iki galo su savo įsipareigojimais.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Šiomis dienomis būkite itin dėmesingi spręsdami finansinius klausimus – daug emocijų gali pareikalauti kintančios aplinkybės, ryšių ar kompiuterinės technikos gedimai, netikėtos išlaidos ar partnerių bei namiškių pareiškimai. Sprendimai yra, svarbiausia, paieškokite informacijos, įsigilinkite į problemų esmę.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Akibrokštai iš asmeninių ar verslo partnerių šiandien labai tikėtini, galite sulaukti netikėtų vizitų ar pasiūlymų iš praeities – bus labai svarbu vengti prisiminti senas nuoskaudas ar kaltinimus, venkite kaltinti ir save, juolab leisti tuo manipuliuoti. Bus labai svarbu pamatyti tai, kas jums svarbiausia, išsakyti savo poreikius, bendrauti kuo aiškiau ir profesionaliau.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Šiandien bus itin svarbu pasirūpinti savo ir artimųjų sveikata, gerove – venkite per didelių baimių, tačiau ir bravūros, bus itin svarbu išlaikyti sąmoningumą ir saikingumą, venkite skubotų išlaidų. Tikėtina, kad šiandien daug ką suvoksite apie tai, kas jums iš tiesų svarbiausia, apie savo vietą pasaulyje.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Jūsų autoritetas ir patirtis šiandien kaip reta reikalinga ir matoma, nors patys jūs būsite linkę šiek tiek atsitraukti iš viešumos, veikti ir daryti gerus darbus nesiafišuojant. Bus labai svarbu įvertinti ne tik aplinkinių, bet ir savo siekių reikalingumą, prioritetus. Venkite skubotų sprendimų ar vertinimų, susijusių su nauja veikla, aplinkinių siūlomais pokyčiais.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Suderinti tai, kas vyksta namuose, asmeniniame gyvenime ir situaciją darbe gali būti itin sudėtinga – venkite įtarinėjimų, kaltinimų, skubotų sprendimų, tačiau ir patys būkite dėmesingesni artimiesiems, juolab atsargūs rodydami jausmus darbe – sugedusio telefono principas šiandien gali kaip niekada suveikti. Verčiau imkitės spręsti su komunikacija, viešumu, naujais projektais susijusių reikalų sprendimo.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Būsite linkę imtis kažkokios itin naujos ir tariamai naudą nešančios veiklos – bus labai svarbu įvertinti visas aplinkybes, taip pat ir pasiūlymus, venkite pernelyg didelių įsipareigojimų, tikrinkite informaciją ir kol kas mažiau pasakokite apie tai, juolab apie savo planus, susijusius su užsieniu. Domėkitės, ieškokite autoritetingos informacijos, pasitarkite su savo darbdaviais.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (jos paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką