Dabar populiaru
Publikuota: 2020 liepos 2d. 21:20

Penktadienio horoskopas – liepos 3 d.

Pajūryje
123RF.com nuotr. / Pajūryje

Gana rami, kiek tai gali būti laikotarpiu prieš per pilnatį vyksiantį užtemimą, ir tuo pačiu džiugi, optimistiška diena, nes Mėnulis keliauja Šaulio Zodiako ženklu. Šiandien geriausia būtų tiesiog pasiduoti dienos tėkmei, stebėti tai, kas vyksta, pasigilinti į savo veiksmų priežastis, tinka dovanoti dovanas, taip pat apsivalymui visomis prasmėmis – valykite namus, darbo vietą ir savo mintis.

Po pietų pasisaugokite apgavysčių, taip pat nepasiduokite pagundai kažką nuslėpti, pasistenkite bent sau būti kuo atviresni, juolab išlikite blaivūs – pasinaudokite proga transformuoti savo emocijas į veiksmą, jėgą, valią.

Šiandien citrusų ir ypatingai apelsinų diena – tiks oranžinės bei sidabrinės, perlamutrinės kaip citrusų žiedai spalvos aprangoje, kvėpuokite jų kvapiaisiais aliejais, gerkite sultis, valgykite vaisius, maistą pagardinkite citrinomis. Patiekalams pagardinti taip pat naudokite daugiau aliejaus ir medaus, aliejingų sėklų. Šiandien galite pasilepinti saldumynais, ypatingai cukruotais vaisiais (cukatomis). Puoškitės sidabro papuošalais su cirkonu (nepainiokite su sintetiniu cirkoniu) bei citrinu.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Emocinės, skausmingos problemos, ypatingai susiję su šeimos, giminės problemomis tampa nebe tokios aktualios. Esate darbingi, geranoriškai nusiteikę, tačiau ryšių su užsieniu, pasaulėžiūros problemos šiandien gali sukelti norą pabėgti nuo pasaulio. Atsidėkite rimčiau darbo reikalams ir baimės išsisklaidys.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Materialine prasme laikotarpis jums puikus, esate iškalbingi, puikiai gebate pristatyti savo siekius aplinkiniams, tačiau galite šiandien sulaukti keistų akibrokštų iš draugų ar bičiulių pusės. Nemažai emocijų jums gali sukelti ir jūsų verslo planus sutrikdyti kai kurios jūsų iliuzijos apie visuomenę, tad rimtesnių finansinių sprendimų po pietų nepriimkite.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Viskas klojasi sėkmingai, esate aktyvūs ir darbingi, sprendžiasi ir finansiniai klausimai, tačiau šiandien po pietų gali išaiškėti kai kurie nemalonūs dalykai dėl jūsų darbinės karjeros, gali tekti peržiūrėti kai kurias jūsų iliuzijas dėl viršininkų ar perspektyvų. Turėkite galvoje, kad tai daugiau emociniai trikdžiai.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Šiuo jums svarbiu metų laiku jūs ir jūsų idėjos ir toliau sulaukia daug palaikymo iš aplinkinių, tačiau šiandien daugiausia laiko teks skirti kasdieniams darbams, rūpinimusi aplinkiniais, naminiams gyvūnams. Palankus laikas imtis sveikatinimosi, tačiau pasistenkite per daug nenugrimzti į svajas apie tolimus kraštus ar dvasingumo iliuzijas.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Džiaugsmingas, šiltas ir jums palankus laikotarpis tęsiasi – nors labiausiai jums tinkamas poilsiui, tačiau šiandien jus džiugins kultūros ar sporto renginiai, aktyvios veiklos. Vis dėlto būkite atsargūs savo emociniuose sprendimuose, nes gresia rimtas finansinis pavojus, jei imsitės lošimų, gali patraukti alkoholis ar kiti kvaišalai. Pasikliaukite partnerio perspėjimu.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Šiandien būsite atsidavę namų reikalams ir artimiesiems, daug visko gali tekti spręsti. Galite sulaukti nemalonių akibrokštų iš partnerių, iš žmonių, su kuriais jus sieja konkretūs susitarimai – galite pasijausti jų įskaudinti ar išduoti. Pasistenkite reaguoti ramiau, nes tai trumpalaikės emocijos, viskas išsispręs.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Nors darbas ir profesiniai siekiai vis dar reikalauja nemažai jūsų dėmesio, tačiau panašu, kad ir atostogų, vasaros planai tampa vis aiškesniais, jiems skirsite šiandien nemažai laiko ir dėmesio. Gali kilti baimių dėl sveikatos, rūpesčių dėl artimųjų saugumo – pasistenkite nesureikšminti to.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Nors diena gana rami, tačiau jums nelabai „patogi“ savo aktyvumu ir džiugumu. Pasistenkite šiandien neužsižaisti, per daug nesvajoti panyrant į laisvalaikio malonumus, juolab pasisaugokite kvaišalų ar lošimų, būkite atsargūs prie vandens ir su vandeniu, nes tai gali šiandien sukelti skausmingų problemų.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Šiandien jūsų laikas, kuomet jausitės puikiai, aktyvūs ir kūrybingi, sulauksite dėmesio ir palaikymo, santykiai su partneriu (-e) taip pat malonūs. Vis dėlto šiandien po pietų gali kilti skausmingų prisiminimų iš vaikystės, gali iškilti emociškai nemalonių scenų, pasisaugokite problemų dėl vandens ir per vandenį.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Jums rami, darbinga diena, palanki gražiems santykiams su partneriu (-e), praleiskite vakarą kartu, nustebinkite jį (ją). Pasistenkite šiandien būti atviresniais, išdrįskite išsakyti savo jausmus, nes galite pasijausti nesuprastais, supainioti kažkokius reikalus, gali būti sunku bendrauti, dirbti su dokumentais. Slapukavimas gali sukelti daugiau problemų.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Norėsite kuo daugiau dėmesio skirti draugams ir bičiuliams, tačiau atkreipkite dėmesį į tai, kad išlaidos gali tapti pernelyg neapibrėžtos,. Pasirūpinkite savo turto ir gerovės apsauga, likite atsparūs alkoholio ar kitų svaigalų vilionėms. Verčiau imkitės kasdienių darbų, galbūt pertvarkos namuose.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Visas jūsų dėmesys ir šiandien bus nukreiptas darbo bei profesinių tikslų įgyvendinimui. Diena darbinga ir džiugi, tačiau po pietų pasistenkite išlaikyti blaivų protą, nors galite pasijausti įskaudintais ar nesuprastais, jūsų idealizmas nebus įvertintas tiek, kiek norėtumėte. Susiimkite, tai laikina, dėl to neverta atsisakyti savo siekių.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (jos paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis
Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką