2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Penktadienio horoskopas – rugpjūčio 24 d.

Astrologinė prognozė penktadieniui.
Laiminga pora
Laiminga pora / 123RF.com nuotr.
Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Užsitikrinkite kolegų ir bendraminčių paramą – šiandien ji taps labai svarbi. Penktadienį Avinai bus novatoriški ir originalūs, domėkitės pažangiausiomis technologijomis jums aktualioje srityje, visapusiškai tobulėkite. Šią dieną racionalus protas ir logika bus geriausi jūsų draugai. Venkite veikti skatinami impulsų, kitaip prisivirsite košės. Meilės fronte galite susidurti su sunkumais – daugiausia problemų kels pavydas ir savininkiškumo jausmas.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Šiandien nusiteikite pakovoti dėl savo interesų. Penktadienį susidursite su valdingais ir galingais žmonėmis, bus sunku pasipriešinti jų valiai. Daugiausia veiksmo ir įtampos bus darbo aplinkoje. Tai nepalanki diena naujiems projektams pradėti, verčiau tęsti jau pradėtus darbus. Sunkiau eisis finansiniai reikalai, galimi nuostoliai. Ne itin palankus periodas ir jausmų srityje – tikėtini nusivylimai, nepasitenkinimas esama situacija.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Šiandien susidursite su būtinybe rinktis ir apsispręsti. Racionalus protas sakys viena, o širdis – visai ką kitą. Penktadienį būkite atidūs bendraudami, po kelis kartus tikrinkite jus pasiekiančią informaciją, labai gerai pasverkite savo žodžius. Neskubėkite prisižadėti ir įsipareigoti – šią dieną būsite linkę pervertinti savo jėgas ir galimybes. Gera diena kelionėms, naujoms pažintims megzti ir visapusiškai plėsti akiratį.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Penktadienį daug kas jus kaltins šaltumu. Sunkiai seksis reikšti savo emocijas, norėsis atsiriboti nuo pernelyg artimų ryšių. Tačiau kolektyvinė veikla, kur vyrauja neįpareigojantis bendravimas, eisis puikiai. Antroje dienos pusėje laukia rimtas pokalbis su artimu žmogumi. Diena tinkama reikalams, susijusiems su bendru biudžetu, draudimais, paskolomis tvarkyti. Venkite avantiūrų ir rizikingų situacijų, ypač vakare.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Liūto zodiako ženklo atstovus ir toliau lydės sėkmė. Tai ypač pasakytina apie piniginius reikalus. Tačiau penktadienį nuotaikos bus nepastovios, sunku bus apsispręsti, ne vieną kartą keisite savo nuomonę jums svarbiu klausimu. Palankus laikas pažintims megzti – tiek verslo, tiek asmeninėms. Vakare daugiau dėmesio skirkite savo antrajai pusei – puikiai seksis stiprinti ir puoselėti artimus ryšius.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Šiandien darbai eisis puikiai. Tiesa, buitiniai rūpesčiai gali gadinti nuotaiką – atrodys, kad viskas laikosi ant jūsų pečių. Penktadienį daug kas priklausys nuo gebėjimo prisitaikyti prie besikeičiančių aplinkybių. Antroje dienos pusėje gali kilti noras įsigyti ką nors brangaus ir prašmatnaus. Šiandien verčiau susilaikyti nuo didesnių investicijų. O meilės srityje norėsis permainų, galimi slapti romanai.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Penktadienį Svarstyklių zodiako ženklo atstovams norėsis švęsti ir pramogauti. Sunku bus paisyti saiko jausmo, o tai gali pridaryti daug bėdų. Šiandien venkite neapgalvotų pirkinių, skubotų investicijų. Meilės fronte laukia išbandymai – regis, nepavyks išvengti dramatiško santykių aiškinimosi. Tačiau tai itin palanki diena kūrybinei veiklai, puikiai eisis ir dirbantiems renginių organizavimo srityje.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Šiandien Skorpiono zodiako ženklo atstovai bus susikoncentravę ties šeimyniniais reikalais – problemos namuose užgoš visą kitą. Gali kamuoti slogi vidinė būsena ir neaiškios nuojautos. Penktadienį būsite griežti, kartais net nuožmūs, tad galite ne juokais įskaudinti jums artimus žmones. Palanki diena tolesnėms kelionėms planuoti, svarbiems dalykiniams susitikimams skirti, puikiai eisis juridiniai reikalai.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Pats laikas megzti naujus kontaktus, plėsti akiratį ir mokytis ko nors nauja. Šiandien laukia judri diena, daug bendravimo ir palankių progų. Kelyje gali kilti puikių sumanymų, ateiti įžvalgos, kaip išspręsti problemas. Tačiau būkite itin budrūs už vairo, tai avaringa diena. Penktadienį atidžiai tvarkykite svarbią dokumentaciją, reikšmingą informaciją tikrinkite po kelis kartus – didesnė klaidų tikimybė.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Penktadienį Ožiaragiams seksis piniginiai reikalai. Jei šiuo metu turite finansinių problemų, susikoncentruokite į tai. Gali ateiti originalūs sprendimai ar netikėta pagalba. Šiandien gali būti sudarytas pelningas sandėris. Ypač seksis tiems, kurių veikla susijusi su nekilnojamuoju turtu, grožio sfera, kūryba. Palanku pasirašyti sutartis, tvarkyti svarbius dokumentus.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Šią dieną galite daug nuveikti. Jei remsitės logika, strategiškai planuosite savo veiksmus – nebus jums neįveikiamų užduočių. Aiškiai ir raiškiai dėstysite savo mintis, tad puikus laikas viešoms kalboms, prezentacijoms, deryboms, svarbiems pokalbiams. Šiandien Vandenio zodiako ženklo atstovams norėsis pokyčių tiek viduje, tiek išorėje. Palankus metas atnaujinti įvaizdį, pradėti gražinimosi procedūras.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Atėjo laikas įvykių retrospektyvai ir nusišalinimui. Šiandien niekur neskubėkite, pasistenkite plaukti pasroviui. Neverta pradėti nieko naujo ar apsikrauti pernelyg sudėtingais darbais – galite jausti jėgų trūkumą, apatiją. Nesinorės intensyviai bendrauti, aktyviai dalyvauti socialinėje veikloje. Intuicija bus labai stipri. Jei vadovausitės savo nuojauta, gebėsite pasirinkti tinkamai. Vakare saugokite savo daiktus, venkite painių situacijų – didesnė vagysčių tikimybė.

Horoskopą sudarė astrologė Viktorija Greviškienė („Astrologija ir gyvenimas“).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką