Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugpjūčio 6d. 21:50

Penktadienio horoskopas – rugpjūčio 7 d.

Prie baseinėlio
123RF.com nuotr. / Prie baseinėlio

Panašu, kad penktadienis bus įvairialypis ne tik dėl to, jog po pietų prasidės vasariškas savaitgalis, bet ir dėl to, kad 16 val. 04 min. Mėnulis pereis iš atsipalaidavusių, giliųjų Žuvų į aktyvų, iniciatyvų ir kovingą Avino Zodiako ženklą. Tad prieš pietus vyravusios gana jautrios, kūrybingos ir į bendravimą, buvimą su kitais kreipiančios nuotaikos keisis į priešingas – norėsis imtis veiksmo, parodyti save, kiekvienas norės tapti svarbiu.

Puikus laikas, kuomet reikia tiesiog imti ir daryti – greitai, aktyviai, mažai galvojant. Tinkamas laikas imtis skubių darbų, fizinės veiklos, tačiau išlaidas reikėtų apriboti, nebent iš anksto suplanavus perkami greito vartojimo, trumpalaikiai madingi daiktai, greitas automobilis ar aštrūs įrankiai.

Kovingesnės, aktyvesnės nuotaikos gali pasijausti jau nuo ryto, bus svarbu dirbti kryptingai siekiant tikslo, pakovoti už savo siekius. Pasistenkite suvaldyti emocijas, savo reakcijas į kitų pastabas – juk iš visko galima pasimokyti. Trumpalaikių emocijų nulemti gali būti šiandien ir pirkiniai – pasistenkite juos atidėti kitai dienai ir dar kartą pagalvokite, ar to jums tikrai reikia?

Juolab šiandien vakare keisis ir tai, kam norėsime daugiau skirti savo dėmesio, mat 18 val. 21 min. už mūsų santykį su pasauliu atsakinga Venera pereis iš paviršutiniškai ir lengvai į viską žiūrinčių Dvynių Zodiako ženklo į jautrųjį ir dėmesio sau reikalaujantį Vėžį. Norėsis daugiau pabūti su tėvais, artimaisiais, pasirūpinti namiškių gerbūviu, namų jaukumu, šilta atmosfera šeimoje.

Šią aktyvią dieną jus sustiprins skaisčiai raudonos ar geltonos spalvų drabužiai, geležies dirbiniai, pasipuoškite dangiško turkio ar ugninio sarderio papuošalais.

Valgykite kuo aštriau, ypač tiks česnakai, krienai – su juoda duona, taip pat visi šakniavaisiai – ropės, ridikai, bulvės.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Pirmąją dienos pusę būsite nusiteikę gana svajingai ir jautriai, tinkamas laikas tiesiog pabūti ramiai, pasigilinti į jums svarbius dalykus, taip pat darbui, profesinių siekių išsigryninimui. Tiesa, bendrauti seksis kiek sunkiau. Nuo 16 val. pajausite išaugusį energijos kiekį, vakarop atsiras daugiau džiugumo, netgi artistiškumo, puikus laikas bendrauti, dalintis, švęsti, suteikti džiaugsmo vaikams ar mylimajam (-ai).

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Iki pavakarės daugiau dėmesio skirsite draugų ar visuomeniniams reikalams, būsite itin altruistiškai nusiteikę, sieksite išspręsti jautrias problemas, tačiau pavakary galite pasijausti visai emociškai išsekę, dirglūs, norėsite atsitraukti, mažiau ką veikti – puikus laikas pabūti jūsų išpuoselėtuose namuose, šiltai pabendrauti su namiškiais, parodyti jiems dėmesio.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Dieną pasijausite išvarginti darbų, pasimetę nežinioje – prisiminkite draugus, bičiulius, tarp kurių neabejotinai rasite šiltą žmogų, su kuriuo galėtumėte ramiai pasikalbėti, išsakyti savo nuogąstavimus, o gal tiesiog padovanos jums šypseną. Vakaras puikus iškylauti, bendrauti, tartis, imtis visuomeninės veiklos, pasirūpinti bendruomenės interesais.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Jeigu dieną ir būsite gana jautriai pasaulio ir savęs atžvilgiu nusiteikę, tai vakarop nuotaikos ims keistis, atsiras daugiau darbingumo, gal net teks imtis darbų, na, o vakare pasijusite apskritai verti meilės ir dėmesio, bus lengva priminti darbdaviui apie atlyginimą, pasirūpinti savo gerbūviu. Nepamirškite, kad žavioji Venera keliauja jūsų ženklu!

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Rytą nemažai rūpesčio kels finansiniai reikalai, teks pasirūpinti draugais ar bičiuliais, imtis visuomeninių įsipareigojimų, tačiau jau vakarop pajausite atostogų ir tolimų kraštų dvelksmą – puikus laikas susitikti su užsieniečiais, imtis naujus horizontus atveriančių studijų, o gal tiesiog apsilankyti kitas kultūras pristatančiame renginyje, papietauti kitų šalių patiekalų restorane?

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Dieną norėsite daugiau dėmesio skirti artimam žmogui, tačiau bus sunku atitrūkti nuo kitų reikalų, rūpinsitės savo įsipareigojimų, ypač darbo, visuomeninių, kuo geresniu įvykdymu, tad jau pavakarę galite pasijausti emociškai išsekę, norėsis pabėgti nuo visų ir visko, pailsėti, pabendrauti su šiltais, giliais ir jūsų sielos gelmes padedančiais atverti žmonėmis.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Jaučiatės paskendę kasdieniuose reikaluose, rūpesčiuose kitais, tad kyla grėsmė jūsų planams, siekiams, norams pakeisti aplinką, šiek tiek pakeliauti ir praplėsti akiratį. Luktelėkite iki vakaro, nuotaikos keisis, sulauksite paramos iš draugų, bičiulių. Tarkitės, bendraukite – turite progos sušvelninti pastaruoju laikotarpiu įtemptus santykius su kitais žmonėmis, partneriu (-e).

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Rytą dar tęsis pastarųjų dienų palankus kūrybai laikotarpis, tačiau jausite nemažą įtampą tarp to, ką ir kiek veikiate ir kokius rezultatus gaunate, kiek tai atitinka jūsų tikslus. Lukterėkite šiek tiek, jau vakare nuotaikos keisis, atsiras daugiau aiškumo, aiškesniais taps karjeros reikalai, ims matytis jūsų darbo rezultatai, pavyks sutarti dėl svarbių jums tikslų, palengvės ryšiai su užsieniu, studijų reikalai.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Dieną kažin ar būsite darbingi – puikus laikas pailsėti su šeima, pabūti namuose, gamtoje, tėvų sodyboje, na, o vakarop neabejotinai pasijausite daug geriau – pilni iniciatyvos švęsti, džiaugtis, judėti, patrauks tolimi kraštai. Tiesa, pavakarę jūsų ir jūsų partnerio (-ės) tikslai gali pradėti skirtis, tad pasistenkite rasti kompromisų, žvilgterėti į viską tolerantiškai.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Noras padėti kitiems, pastarosiomis dienomis suaktyvėjęs bendravimas galiausiai ima trikdyti jūsų tikslų įgyvendinimą, pabaigti suplanuotus darbus. Neskubėkite jaudintis, netrukus sulauksite įvertinimo iš namiškių, partnerio (-ės) – vakarop prasideda palankus laikas pataisyti, atstatyti pastaruoju metu gal kiek pašlijusius santykius, juolab ir finansinę savo padėtį.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Dieną jūsų jaudulys dėl finansinių reikalų gali trikdyti jūsų siekius pailsėti, pabūti su vaikais, parodyti dėmesio draugams, tačiau jau vakarop pasijausite išsivadavę iš rūpesčių, sulauksite partnerio paramos ir neabejotinai kažkur ištrūksite, bendrausite, keliausite, parodysite dėmesio artimiesiems.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Diena iš jūsų pareikalaus maksimalaus susikaupimo, siekiant įgyvendinti savo planus, mat norėsite būti geri visiems, tačiau jau vakarop teks daugiau dėmesio skirti savo poreikių patenkinimui – pasistenkite susilaikyti nuo išlaidavimo. Nors uždarbis ir padidėjo, tačiau jūsų norai gali būti didesni. Verčiau daugiau dėmesio skirkite poilsiui, pabūkite gamtoje su jums artimais žmonėmis.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Aplinka produktyvumui

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką