Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 14d. 20:35

Penktadienio horoskopas – sausio 15 d.

Jaukumas namuose
123RF.com nuotr. / Jaukumas namuose

Po aktyvesnės dienos, ši diena jus gali nustebinti savo ramybe ir laukimo atmosfera. Visi žinome kokiame keistame pasaulyje šiuo metu gyvename.

Mėnulis Vandenyje, kuris siejamas su netikėtumais, ekscentriškumu ir tuo pačiu išradingumu, naujovėmis, naujomis technologijomis, suteiks galimybę pastebėti tą laikotarpio ypatingumą ir pagalvoti, ką tai mums ir pasauliui teikia, kaip galima būtų tokią įdomią situaciją geriausiu būdu panaudoti savo gyvenime, ką atnaujinti, ką daryti tiesiog kitaip.

Tiesa, visą parą iki pat 17 min. po kitos dienos vidurnakčio, Mėnulis nedarys jokių aspektų su planetomis, tad visa diena bus mažai efektyvios veiklos metas, kuomet verta daugiau neįpareigojančiai bendrauti, dalintis informacija, tvarkytis, pabaigti savaitės darbus, tačiau susilaikyti nuo didesnių iniciatyvų, svarbesnių darbų pradžios ar rimtesnių pirkinių. Vakarą apskritai skirkite poilsiui, savo dėmesiu pradžiuginkite tėvus, vyresnius giminaičius.

Dienos nuotaikas geriausiai atlieps raudonos, ugninių atspalvių, baltos, auksinės spalvų drabužiai, stiprybės suteiks piropas. Išsikepkite blynų, pyragų ar meduolių su daug kvapių prieskonių, medumi, riešutais, sėklomis.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Puikus penktadienis, kuomet turėsite galimybių užbaigti tai, ką pradėję, apmąstyti ir su kolegomis, bendraminčiais ar draugais aptarti jau nuveiktus ir būsimus darbus, susitvarkyti informaciją - galbūt rasite būdą išmintingiau tvarkytis su vis didėjančia jos gausa. Tiesiog ramiai darbuokitės, o vakarą skirkite užtarnautam poilsiui.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Po išties aktyvios, gana sudėtingos, bet rezultatyvios dienos verta šiek tiek nurimti ir peržiūrėti tai, kas nuveikta, susidėlioti reikalus ir mintis į lentynėles bei skirti laiko pasyvesniam buvimui, kuomet, sakoma, ir gimsta geriausios idėjos. Susilaikykite nuo didesnių darbų, tačiau laikas itin tinkamas pasidalinti savo mintimis ir rūpesčiai su kitais – šaus į galvą nauji sprendimai.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Idėjos jūsų galvoje verda, tačiau tiek jūsų darbdaviai, tiek viršininkai sunkiai priima jūsų informaciją, juolab mažai suka galvą apie tai, kaip galima būtų mintis realizuoti. Pasukite galvą dar šiek tiek labiau ir tikrai rasite, kur gauti būtinų resursų – o gal jūs pats ir esate tuo resursu, kurį per mažai išnaudojote? Ar tikrai yra ko bijoti? Susidėliokite atsakymus ir nuo rytojaus galėsite veikti.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Kad ir kaip sudėtinga, o emocijos įtemptos maksimaliai, šiandien šiek tiek stabtelėkite ir kuo atsakingiau pabaikite tai, ką esate pradėję, sutvarkykite tai, ką reikia ir venkite skubos. Visus sudėtingesnius finansinius sprendimus atidėkite, ypač, jeigu jaučiate spaudimą juos priimti, o vakarą būtinai skirkite mylimam žmogui – jaukus atokvėpis ir palaikymas jums būtinas.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Po vakarykštės itin aktyvios bendravimu, įvairių reikalų tvarkymu dienos šiandien belieka pabaigti sutvarkyti tai, ką pradėjote – tarkitės, konsultuokitės, užbaikite derinti susitarimus, išsiaiškinkite reikiamas aplinkybes ir palikite idėjas bręsti, o vakarą būtinai skirkite artimiausiam žmogui, nustebinkite jį (ją) maloniu siurprizu.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Puikus, tegu ir įtemptas, tačiau itin darbingas laikas tęsiasi, tačiau šiandien laikas labiausiai tinkamas užbaigti tą visą gausą darbų, kurie jus vakar užgriuvo ir kuriuos turite skubiai atlikti – nurimkite ir darbuokitės, šiandien tikrai daug nuveiksite, tačiau susilaikykite nuo pirkinių, susitarimų ar pažadų – rytoj pagalvosite, o vakare tiesiog pasidžiaukite rezultatais.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Kad ir kaip sudėtinga ir tenka gerokai sukti galvą sprendžiant namų, vaikų, apsirūpinimo ar kitus finansinius reikalus, tačiau gal galima į visa tai pasižiūrėti kitu kampu – skirkite laiko atokvėpiui, leiskite mintims nurimti, imkitės tokios veiklos, kuri suteiktų jums daugiau džiaugsmo ir iš tokios perspektyvos pasižiūrėkite į rūpesčius. Tai ką darytumėte kitaip?

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Dar viena diena namuose, kuomet jaučiatės saugiai ir ramiai savo vietoje – puikus laikas pasidžiaugti namais, prisiminti tėvus ir protėvius, sugrįžti į vaikystės namus. Net jeigu ir esate kažkur kitur, turite progos pagalvoti, kas jums yra namai ir ką jie jums reiškia ir tiesiog kažką nuveikti, kad ta vieta, kurioje esate, taptų mielesne ir jaukesne.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Vakarykštis darbų ir bendravimo maratonas šiandien turėtų slūgti, tačiau tikriausiai dar turite ką nuveikti – bendraukite, tarkitės, domėkitės, kaupkite informaciją, dėliokite dokumentus, susitvarkykite viską taip, kad jau nuo rytojaus galėtumėte pradėti tai, ką iš tiesų trokštate gero nuveikti greta esančiųjų labui.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Paprastų ir praktiškų idėjų, kaip paversti pasaulį patogesniu arba tiesiog išspręsti užgriuvusius skubius reikalus šiandien jums kils gana daug, tad beliks tik viską realizuoti čia ir dabar. Jūsų praktiškumas ir išradingumas stebina, tad visai tikėtina, kad naudos iš savo kūrybos taip pat turėsite, tačiau nuo rimtesnių pirkinių ar išlaidų susilaikykite – gali paaiškėti, kad tai buvo tik saviapgaulė.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Nors jūsų idėjos galiausiai pradeda dominti kitus, tačiau iki jų realizacijos dar toloka – ar tikrai jos atitinka jūsų bei aplinkinių vertybių sistemą? Ar galės būti priimtos? Pasitelkite įžvalgą ir dar kartą skirkite laiko pasigilinimui į tai, ko siekiate. Šiandien kalbų vargu ar pavyks išvengti, tačiau venkite rodyti iniciatyvą, verčiau daugiau laiko skirkite susikaupimui, ramiam darbui ar poilsiui.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Baigiantis darbo savaitei labai tiktų kuo ramiau pabaigti tai, ką pradėjote, įvertinti darbų rezultatus, atsikvėpti ir kuo mažiau jaudintis ar rūpintis tuo, kas pastaruoju metu kelia jums daugiausia baimių. Skirkite laiko ramiam atsitraukimui ir žvilgsniui iš šalies į visa tai, kas vyksta – ar tikrai viskas taip sudėtinga, kaip ir pirmo žvilgsnio atrodo? Juolab ir jūs galite gerokai daugiau nei gąsdinatės.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (jos paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką