Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Penktadienio horoskopas – sausio 5 d.

Penktadieniškos nuotaikos!
Kalnai
Kalnai / Fotolia nuotr.
Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Darbas ir sveikata šiandien bus vienos svarbiausių temų. Nenuostabu, jei jaustumėte smulkius negalavimus ar gautumėte iš aplinkos daug pasiūlymų, patarimų, susijusiu su sveikatinimusi. Juk šios dienos fonas pasižymi tuo, jog neša savyje stiprius ženklus, kurie leis keisti gyvenimą į gerą. Darbe nesiblaškykite ir netinginiaukite – vadovai ir kolegos jus stebės.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Rytas nėra efektyvus svarbiems darbams, todėl laiką iki 10:10 val. skirkite įprastai veiklai, poilsiui. Likusios dienos fonas nusimato produktyvus ir teikiantis džiaugsmo. Daug nuveiksite pasirinktoje srityje, o tam, kad lydėtų dar didesnė sėkmė – išlikite geros nuotaikos ir nepamirškite aplinkiniams sakyti komplimentus. Malonus bendravimas su kitais leis pasiekti dar daugiau.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Dieną skirkite šeimos nariams, namų reikalams, buičiai bei įvairiems baziniams gyvenimo reikalams. Įsiklausykite į artimųjų priekaištus arba komplimentus – juose bus daug tiesos, tad neignoruokite ne vieno žodžio. Aktyviems veiksmams išoriniame pasaulyje nėra tinkamas metas, kadangi būsite pernelyg jautrūs emociškai bei linkę atsitraukti nuo šurmulio.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Tai ypač aktyvus, prisodrintas bendravimo metas. Sėkmingiausi bus tie, kurie nevengia komunikuoti su aplinka bei geba greitai prisitaikyti prie besikeičiančių aplinkybių. Daug kas šiandien vyks ne pagal planą, tačiau tai nebūtinai bus blogai, nors ir erzins. Galite apie save arba sau artimą žmogų sužinoti įdomių dalykų, kurie bus perteikti apkalbų forma.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Finansai taps viena aktualiausių temų. Galimai norėsite įsigyti jums jau seniai patikusį, reikalingą daiktą, tačiau nepigų daiktą, o tam šiandien gana neblogas metas. Būsite pasiruošę dėl to įdėti pakankamai pastangų. Visgi leidžiant ir uždirbant pinigus vadovaukitės sveiku protu ir būtinai logiškai įvertinkite savo galimybes. Meilės sferoje laukia daug šiltų akimirkų.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Rytas iki 10:10 val. nėra efektyvus svarbiems darbams, todėl neskirkite tokių reikalų, iš kurių tikitės plėtros. Likusios dienos laikas jums vienas sėkmingiausių savaitėje, tad negaiškite energijos smulkiems darbams ar nereikšmingiems pokalbiams ir imkitės kažko, kas gali iš esmės pagerinti jūsų gyvenimą. Nevenkite prisiimti atsakomybės ir veikti savarankiškai.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Tvarkant svarbius reikalus labiausiai padės vidinis balsas – jis bus geriausias patarėjas. Jei jausite, kad vyksta kažkas, kas jums nereikalinga ar net kenksminga, iškart atsisakykite. Patartina neapsikrauti sunkiais darbais ir daugiau laiko skirti poilsiui. Taip pat venkite net menkiausių apkalbų ar veikimo kažkam už nugaros. Atsiverti kitiems taip pat neskubėkite.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Šiandien galimai pajusite: norite atnaujinti bendravimą su senais pažįstamais arba užmegzti naujas pažintis. Bendravimas atvers visus reikiamus kelius, todėl noriai atsiverkite visiems ateinantiems pasiūlymams. Tai palankus metas įvairiems darbo susitikimams bei romantiškiems pasimatymams, tačiau tik tuo atveju, jei tai nėra pirmas pasimatymas.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Tai netinkamas metas užsidaryti tarp namų sienų, kadangi turėsite pernelyg daug progų tiek darbo, tiek ir meilės sferoje. Pasitikėdami savimi eikite į pasaulį ir drąsiai demonstruokite savo geriausias savybes. Būsite tinkamai įvertinti ir jausite autoritetingų žmonių pagarbą jums. Tai puikus metas eiti į pokalbius dėl darbo arba pradėti naują projektą.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Gali tekti rūpintis kelionių reikalais, bendrauti su užsieniečiais ar daug pasiekusiais žmonėmis. Būsite pasiruošę imtis naujų iššūkių, kad būtumėte sėkmingesni ir pastebėti. Svarbu įsiklausyti į aplinkos jums siunčiamus ženklus. Jų šiandien išties netrūks, tad jei būsite atidūs, suvoksite perspektyviausias savo galimybės, ypač darbo sferoje.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Darbus suderinkite su poilsiu – tai leis išvengti nesusipratimų, kurie kils dėl pernelyg emocionalios reakcijos. Raskite sau ramų užutėkį, kuriame galėsite ramiai atgauti jėgas ir pasistenkite vengti galutinių sprendimų tiek darbe, tiek ir meilėje. Tai metas, kuomet galite padaryti skubotas išvadas vadovaudamiesi neteisinga informacija ar nekontroliuojamomis emocijomis.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Vertinkite savo darbo ar meilės partnerius ir išklausykite jų nuomonę, tuomet ne tik sužinosite tolimesnių sėkmingų santykių paslaptį, bet ir užsitikrinsite, jog partneris suvoks, jog jums verta pasitikėti. Iš esmės verslo partnerystės ir meilės reikalai klostysis gana stabiliai, o jei neturite antrosios pusės, tuomet ši diena yra gana nebloga naujoms pažintims.

Horoskopą sudarė astrologė Lana Kutkytė (sadhanacentras.lt)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Reklama
Šiaulių banko grupės valdomi pensijų fondai į daugiabučių renovaciją investuoja dar 7,5 mln. eurų
Užsisakykite 15min naujienlaiškius