Dabar populiaru
Publikuota: 2020 spalio 15d. 20:30

Penktadienio horoskopas – spalio 16 d.

Kačiukas
123RF.com nuotr. / Kačiukas

Šiandien itin retas sutapimas – baigiasi tiek Mėnulio, tiek Saulės (pagal P.Globą) mėnesiai – dviejų šiek tiek skirtingo ilgio ciklų pabaiga, tad diena itin tinkama išsikuopti visais atžvilgiais – tvarkytis namuose, aplinkoje, išmesti, atiduoti labdarai tai, kas nebereikalinga, atitarnavo, grąžinti skolas, atsiprašyti už kitiems sąmoningai ar nes1moningai suteiktą skausmą, apibendrinti ir palikti praeičiai tai, kas buvo, pasidžiaugti išmoktomis pamokomis ir mažiau sukti galvą dėl ateities, tiesiog pailsėti nuo minčių.

Venkite svaigalų ar drastiškų sprendimų ir veiksmų, nors noro pasiduoti emocijoms, kažką nutraukti, radikaliai keisti, supykti, kovoti gali kilti – išlikite blaivūs ir sąmoningi. Mažiau bendraukite, venkite kažką žadėti, lygiai taip pat mažiau kreipkite dėmesio į kitų pažadus, keliamas viltis. Atidėkite visus rimtesnius pokalbius kitai savaitei ar bent savaitgaliui. Daugiau laiko praleiskite namuose, pasimelskite, paskaitykite šventus raštus.

Vėlokai vakare, 22 val. 31 min., įvyks Mėnulio jaunatis – prieš ją raskite kelias minutes nurimti, padėkoti už tai, ką turite, o jau po jaunaties momento leiskite skleistis savo gražiausiai svajonei, ypač susijusiai su santykių puoselėjimu – raskite, ką geriausia galėtumėte suteikti savo partneriui.

Dėvėkite kuo šviesesnius, tviskančius, ornamentuotus drabužius, pasipuoškite papuošalais iš rožinio aukso su Saulės akmeniu (aventiurininiu ortoklazu), rubelitu. Šiandien vertėtų papasninkauti, netgi pabadauti, maistui labiausiai tiks rūgštaus pieno produktai.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Venkite puoselėti kažkokias viltis, reikalauti rimtesnių sprendimų iš antrosios pusės, verslo ar darbo partnerių – bendravimo įtampos gali sukelti jums daug emocijų, pasistenkite vengti radikalių sprendimų, aštresnių pareiškimų, juolab veiksmų. Verčiau tiesiog darbuokitės, atlikite tai, kas turi būti padaryta, atsiribokite nuo galimo kitų neadekvatumo situacijai.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Šiandien visą savo laiką ir dėmesį skirkite tiesiog ramiam darbui tiek namuose, tiek darbo vietoje – susitvarkykite, pabaikite tai, kas buvo pradėta. Pasistenkite viską atlikti nuoširdžiai ir kuo geriau, venkite atsakomybių dalinimosi, santykių aiškinimosi, kaltinti situaciją ar kitus, intrigų ir apkalbų.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Nepaisant to, kad penktadienis ir jūs būsite itin linkę kažkur smagiai pavakaroti, surengti nedidelę šventę ar apsilankyti renginyje, nusiteikite, kad galite tekti vėliau gailėtis. Visą dieną venkite daug plepėti, rodytis, kažką žadėti, juolab reikalauti pažadų iš kitų, ypatingai iš mylimo žmogaus, partnerio, atidėkite rimtesnius sprendimus kitai dienai. Daugiau laiko praleiskite namuose su jums artimais žmonėmis, tiesiog susitvarkykite, peržiūrėkite turimus dokumentus.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Norėsite kuo daugiau laiko praleisti namuose, su artimaisiais, tiesiog pabūti ten ir su tais, kurie leidžia jums būti sentimentaliais, jaukiai, saugiai savo vietoje, tačiau jūsų keliami reikalavimai kitiems gali labai greitai sugriauti idilę, juolab kad spaudžia neatlikti darbai, vidinis poreikis kažką keisti. Bus labai svarbus gilus, nuoširdus bendravimas, atsiprašymas ir susilaikymas nuo bet kokių pažadų.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Neišvengiamai užgrius daug informacijos, skambučių, būtinybė čia ir dabar išspręsti įvairius reikalus, tačiau naujus pradėjimus atidėkite, tiesiog pabaikite, sutvarkykite tai, ką reikia, ir venkite daryti spaudimo kitiems, tiek ir patys sąmoningai žiūrėti į problemas. Venkite panikuoti ar kažko perdėtai reikalauti – bus svarbu kuo geriausiai atlikti savo pareigas, pasirūpinti artimaisiais, pasakyti jiems tai, ką atidėliojote.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Pasistenkite susilaikyti nuo išlaidų, kad ir kaip prasmingos jos jums atrodys, kad ir kaip norėsite kažką gera nuveikti vaikų ar mylimo žmogaus labui. Verčiau peržiūrėkite, susitvarkykite tai, ką turite, pasidžiaukite savo ir artimųjų pasiekimais ir daugiau dėmesio skirkite poilsiui, sveikatos atstatymui, susitvarkykite dokumentus, pabaikite smulkius darbus.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Galite jaustis taip, tarsi pagrindas slysta iš po kojų, sunku suprasti, kuo pasitikėti, kur toliau kreipti savo gyvenimą, kaip geriausiai realizuoti save, nešti naudą pasauliui. Ar tikrai visa tai, ką turite, ko siekiate, yra jūsų? Gal tai tik iš vaikystės atsineštos svetimos programos? Kad ir kaip būtų sunku, būsite itin atjaučiantys – tiesiog pasirūpinkite artimaisiais, namais, o visus sprendimus atidėkite.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Kiek galite, atsiribokite nuo visų ir visko ir darykite tai, ką turite būtinai padaryti, pabaigti, perdaryti. Naujus darbus atidėkite. Venkite žadėti, įsipareigoti, į viską žiūrėkite rezervuotai. Vis dėlto verta būtų atsiprašyti tų, kuriuos galbūt įskaudinote, pasakyti gerą žodį jums svarbiam žmogui, tiesiog atiduoti bendravimo „skolą“.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Viešumo, bendravimo, visuomeninės veiklos, draugų ar bičiulių vargu ar šiandien pavyks išvengti – pasistenkite kuo ramiau ir atsakingiau atlikti tai, ką privalote, ir mažiau žadėkite, venkite didelės iniciatyvos demonstravimo, ypač spręsti finansinių reikalų, priimti rimtų su tuo susijusių sprendimų. Panašu, kad sulauksite paramos iš slaptų gerbėjų, tačiau venkite intrigų ir melo – būkite itin dėmesingi bendraudami, gali išaiškėti mažai jums malonūs dalykai.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Visa savo esybe būsite linkę atsiduoti profesiniams, darbo reikalams – iš jūsų reikalaujama daug, tiek, kiek maksimaliai galite atlaikyti. Pasistenkite atsilaikyti, antraip galimos rimtos, ilgalaikes pasekmes turinčios klaidos. Juolab venkite „išsikrauti“ namuose, perkelti atsakomybę ant kitų pečių. Sulauksite malonaus palaikymo iš seniai matytų draugų, bičiulių – pasikliaukite jais, bet dar anksti puoselėti viltis.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Kad ir kaip jaustumėte vidinį spaudimą kažką radikaliai pakeisti gyvenime – tikėjimą, pasaulėžiūrą, gyvenamąją vietą, pasistenkite šiandien tiesiog imtis darbų, pamatyti mylintį žmogų šalia, pasakyti malonų žodį tiems, nuo kurių priklauso jūsų profesinės perspektyvos, karjera, atitaisyti senas profesines klaidas – šiandien apsivalymo ir skolų atidavimo metas.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Daug ką tenka peržiūrėti, ypač tai, kaip save pateikiate kitiems, kokias vertybes puoselėjate. Šiandien būsite susikoncentravę į finansinių reikalų sutvarkymą – atlikite tai, ką būtinai turite padaryti, tačiau venkite kažko reikalauti iš kitų, juolab žadėti. Geriausia būtų, jei galėtumėte atiduoti skolas ir pasidžiaukite antrosios pusės palaikymu.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Komentarai: 4

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką