Dabar populiaru
Publikuota: 2020 spalio 1d. 22:06

Penktadienio horoskopas – spalio 2 d.

Darykite tai, kas jums patinka
Fotolia nuotr. / Darykite tai, kas jums patinka

Pilnaties piko diena, kai emocijos itin sustiprėjusios, mažai paklūsta sveikam protui, juolab Mėnulis keliauja aktyviu, pasirodyti mėgstančiu, ryškiu ir greitai supykstančiu Avino Zodiako ženklu, niekaip nesuderančiu su racionaliomis, gana šaltomis, diplomatiškomis ir elegantiškomis, visur ieškančiomis balanso Svarstyklėmis, kuriomis dabar keliauja Saulė.

Norėsis visko ryškiai, daug ir greitai, o realybė veiks pagal kitus dėsnius ir tai vers imtis gana staigių sprendimų, inicijuoti pokyčius ir nuolat judėti, veikti. Bus labai svarbu išlaikyti teigiamą nusiteikimą, tikėjimą, kad viskas, kas vyksta, – į gera, juolab daryti visa, ką gali geriausio, ypač profesinėje srityje. Bus labai svarbu išlaikyti pusiausvyrą, teisingumą, laikytis duoto žodžio, sutarčių, sukontroliuoti save.

Ramybę padės išlaikyti indigo mėlynos spalvos drabužiai, tos pačios spalvos safyro, vario su auksu papuošalai.

Maistui rinkitės kuo paprastesnius, kuo mažiau gamintus patiekalus – užtektų duonos su vandeniu, o jei norisi daugiau – valgykite sūdytą žuvį, grybus, daržoves, kaip prieskonius rinkitės česnaką, krienus.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Keistas jausmas, kai esi gerai nusiteikęs, visi skatina veikti, tačiau kažkaip vis tiek nelabai kas vyksta – sunku išjudinti projektus, tenka peržiūrėti, pertvarkyti tai, kas pradėta, ryškėja klaidos. O ir su antrąja puse įtampa ir žiežirbos kyla nuolat – tiesa, šiandien jau bus kiek lengviau, tačiau profesiniai reikalavimai kyla, aštrėja ir finansinės temos.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Bendravimas su antrąja puse ir kitais tampa sudėtingas, gali tekti imtis netikėtų naujų sprendimų, tačiau pasistenkite mažiau reikalauti ar kritikuoti, o daugiau paieškoti asmeninių pokyčių galimybių. Pasaugokite savo sveikatą, raskite laiko atokvėpiui, venkite intrigų, slapukavimo.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Labai aktyvios dienos, kai teks prisiimti atsakomybių arba atsiskaityti už tai, ką nuveikėte. Bet kokiu atveju atsakingos veiklos bus daug, tačiau būkite itin atsargūs priimdami finansinius sprendimus, susilaikykite nuo ūmaus noro ką nors gyvenime radikaliai keisti – pasistenkite išlaukti ramesnio, labiau subalansuoto laiko.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Būsite itin darbingai nusiteikę, sieksite profesinių aukštumų, tačiau pasistenkite išlaikyti balansą tarp darbo ir atokvėpio, sumažinkite reikalavimus tiek sau, tiek kitiems, ypatingai viršininkams – venkite kraštutinumų ir intrigų. Jūsų fantazija ir žodis bus itin gilūs ir išraiškingi, tad verčiau emocijas išliekite ant popieriaus ar panašiu būdu, tik atsargiau visa tai viešinkite.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Darbų ir reikalų srautas, krūvis šiandien bus sunkiai pakeliamas – atrodo, daug kas verčiasi aukštyn kojomis. Pasistenkite rasti nors šiek tiek laiko atokvėpiui, maloniam susitikimui, pokalbiui su išmintingu žmogumi, žvilgsniui į viską iš tolesnės perspektyvos ir būkite kuklesni bendraudami, dalydamiesi savo žiniomis ar išmanymu.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Altruizmo, siekio atiduoti save kitiems, idealizuoti santykius bus daug, tačiau parodyti ir realizuoti tai seksis sunkiai, ankstesni veikimo būdai mažai tiks, teks ieškoti naujų veikimo būdų, tai reikalaus iš jūsų daug jėgų ir energijos. Būkite dėmesingesni vaikams, mylimam žmogui, tačiau išlaikykite balansą tarp jų ir savo poreikių.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Būsite itin geranoriškai nusiteikę aplinkinių atžvilgiu, tačiau išlaikyti balansą tarp to, kaip jūs norėtumėte veikti, bendrauti ir aplinkinių atliepimo bus sudėtinga, būsite provokuojami radikaliems veiksmams ir pareiškimams, tačiau pasistenkite išlikti savimi, pasaugoti savo ir namiškių sveikatą, venkite rimtesnių finansinių sprendimų.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Tikėtina, kad užgrius tiek naujų darbų, informacijos srautas, tiek būtinybė grįžti prie ankstesnių darbų – pasistenkite kiek įmanoma išlaikyti saiką, rasti laiko ir galimybių šiek tiek atsitraukti nuo visko, žvilgtelėti į save ir pasaulį tarsi iš šalies, pasigilinti į savo tikruosius poreikius. Antra vertus, bus rizikos per daug prasmegti svajose – verčiau panaudokite intuiciją bendraudami, pristatydami save.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Būsite itin atsipalaidavę ir azartiškai nusiteikę – diena būtų tinkama poilsiui, ypatingai gamtoje, sporto veiklai ar net išvykai į netradicinę, atokesnę ar prabangią vietą, tačiau pirmiausia teks aiškiai susidėlioti vertybes ir prioritetus bei išspręsti finansinius klausimus, antraip gresia ilgalaikės problemos.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Sudėtingas, tačiau ir jus itin stiprinantis laikas tęsiasi – būsite linkę šiek tiek daugiau laiko skirti atokvėpiui, namiškių reikalams, tačiau elgtis teks itin atsakingai derinant tai su profesine atsakomybe, pasistenkite visus darbus atlikti kuo geriau, taip pat išlikite atsargūs imdamiesi darbų su aštriais prietaisais, įrankiais namuose..

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Šiandien paskutinė gražios partnerystės laikotarpio diena – pasinaudokite ja išsinešdami jos pamokas. Norėsite ar ne, bet šiandien skambučių, laiškų, susitikimų teks atlaikyti itin daug, spręsite itin rimtas, gerokai jūsų pasaulėžiūrą ir patirtį praturtinančias problemas, tik pasistenkite išlaikyti sąmoningumą, susilaikykite nuo aštresnio žodžio ar veiksmo.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Finansinės istorijos ir problemos tęsiasi – tenka gerokai susiimti ir atsakyti už prisiimtus įsipareigojimus. Susilaikykite nuo bet kokių rimtesnių išlaidų, juolab pirkinių pasidavus impulsui, finansinių santykių aiškinimosi – emocijų bus daugiau nei naudos. Verčiau paskaitykite jus įkvepiančias knygas, pasikalbėkite su išmintingais žmonėmis.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (jos paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Skanumėlis

Video

01:53
23:12
01:41

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką