Dabar populiaru
Publikuota: 2020 spalio 22d. 20:30

Penktadienio horoskopas – spalio 23 d.

Saldainiai
123RF.com nuotr. / Saldainiai

Ši diena išsiskirs dvejais astrologiniais įvykiais – visų pirma svarbu tai, kad Saulė naktį pereis iš už balansą, santykius ir estetiką atsakingo Svarstyklių Zodiako ženklo į dalykų esmę pažinti siekiantį, valingą ir didelių atsakomybių, transformuojantį Skorpiono ženklą – pats laikas nurimti išoriškai ir grįžti prie esminių priežastinių ryšių paieškos.

Pati gamta apie tai kalba – žaluma transformuojasi, ruošia pagrindą saugiam žiemojimui ir atgimimui pavasarį.

Be to, 15 val. 17 min. Mėnulis pereis iš žemiškojo ir tikslingojo Ožiaragio į visiškai laisvą, draugišką ir išradingąjį Vandenį – puikus laikas bendrauti, susitikti su draugais, bičiuliais, pasižiūrėti į tai, kas vyksta, generuoti idėjas, domėtis mokslo išradimais. Deja, tačiau visa pirmoji dienos pusė bus ne itin tinkama imtis rimtesnių darbų, kažką naujo pradėti – tęskite arba pabaikite, ką pradėję, tvarkykitės – tinkamas laikas užbaigti savaitės darbus.

Venkite aršesnių ginčų, provokacijų, tačiau bus svarbu išsakyti tiesą – žodis turės itin didelę galią. Ypač popietę bus svarbu išlaikyti balansą tarp to kas nauja ir sena, atpažinti, kas keistina, o kas ne, kas kenkia, o kas stiprina.

Drabužiai šiandien turėtų būti šviesūs, ypač tiks auksinė, geltona, balta spalvos, vidinės stiprybės ir šviesos suteiks serdolikas, aukso dirbiniai. Valgyti labiausiai tinka grūdų produktai, įvairūs riešutai, sėklos, daržovės su aliejumi, venkite pieno produktų.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Pirma dienos pusė bus itin tinkama pabaigti tam tikrą savo profesinės veiklos etapą, užbaigti bent jau mėnesio darbus, peržiūrėti, kas nuveikta, tačiau venkite aršesnių diskusijų su vyresniaisiais, aukštesnes pareigas užimančiais. Užtat vakaras puikus susitikti su draugais, bičiuliais, dalintis idėjomis, visuomeninei veiklai, tačiau pasaugokite sveikatą.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Prasideda laikotarpis, kuomet partnerystės klausimai taps itin svarbiais – tinkamas laikas ne tik peržvelgti santykius su antrąja puse, darbo, verslo partneriais, bet ir paieškoti jų. Tiesa, šiandien gali kilti konfliktų, susijusių su jūsų baimėmis, ankstesniais veiksmais, gali tekti peržiūrėti ankstesnius susitarimus.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Džiugusis laikotarpis baigiasi, teks imtis darbų, įgyvendinti tai, ką suplanavote, peržiūrėti turimus, tarp jų ir finansinius dokumentus. Diena aktyvi, tačiau naujų darbų pradžią atidėkite – išnaudokite laiką pasiruošimui, atlikite būtinus darbus, pabaikite ankstesnius projektus. Laikotarpis sudėtingas, tačiau sėkmingas, juolab, jus palaiko artimieji.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Prasideda gražus, kūrybingas ir tuo pačiu tinkamas šiek tiek atsikvėpti, pasidžiaugti gyvenimu laikas, kuomet galima imtis savo siekių įgyvendinimo, puoselėti meilės ryšį, pasidžiaugti vaikais. Tiesa, tikėtis aplinkinių, antrosios pusės paramos bus sudėtinga, spaus profesinės realizacijos problemos, tačiau grįžkite prie tos širdžiai mielos veiklos, kurią jau esate pradėję.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Nuo šiandien būsite linkę daugiau laiko ir dėmesio skirti namams bei namiškiams. Dabar itin tinkamas laikas grįžti prie senų šeimos istorijų, pagalvoti, ką galima būtų su tuo padaryti. O gal tiesiog sutvarkyti šeimos dokumentus, pasidomėti kilme ir genetika? Rytas bus gana darbingas, tinkamas imtis kasdienių, rutininių darbų, o pavakarį ir savaitgalį skirkite antrosios pusės reikalams.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Nuo penktadienio darbas su informacija taps jūsų prioritetu visam mėnesiui. Iki lapkričio pradžios imkitės sutvarkyti, pabaigti tai, kas pradėta, o po to jau naujų projektų ir kontaktų laikas. Rytą pabaikite tai, ką pradėję – tai gali būti gana atsakingos veiklos, susijusios su valstybinėmis institucijomis, tačiau nusiteikite, kad rezultatai gali būti kiek kitokie nei tikitės.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Atėjo laikas susiskaičiuoti tai, ką uždirbote ir kiek išleidote, susitvarkyti sąskaitas ir finansinius dokumentus, ypatingai susijusius su namais, nekilnojamojo turto remonto, naudojimo išlaidomis ir pan. Vakare atsigausite – tinkamas laikas atsikvėpti, užsiimti tuo, kas jus labiausiai traukia, apsilankyti įdomiame renginyje, susitikti su draugais.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Saulė įėjo į jūsų ženklą – artėja gimtadienis. Iki jo laikas labiau tinkamas pasigilinti į save, apibendrinti metų pasiekimus, pagalvoti, ko ateityje norėtumėte atsisakyti. Nuo itin aktyvios veiklos, ypatingai viešumos, save šiek tiek pasaugokite, juolab yra padidinta sveikatos problemų rizika. Pirmoji dienos dalis bus skirta bendravimui, informacijai ir pan., o vakarą ir savaitgalį praleiskite daugiau namuose, daugiau dėmesio skirkite tėvams, artimiesiems.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Prasideda susikaupimo laikas. Iki lapkričio pradžios pergalvokite tai, kaip bendraujate su kitais, kokias vertybes deklaruojate, kokią žinutę nešate pasauliui. O šiandien rytą skirkite atiduoti skolas, susitvarkyti su atlyginimu, pajamomis susijusius reikalus, o vakaras bus aktyvus – sulauksite daug skambučių, teks daug bendrauti, tinkamas laikas nedidelėms išvykoms, mokytis, pažinti.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Nors laikotarpis jus kreips labiau link visuomeninės veiklos, savo darbo rezultatų viešo pristatymo, ryšių atstatymo su draugais ir bičiuliais, tačiau pirmąją šios dienos pusę skirkite pabaigti įtvirtinti tai, ką nuveikėte praėjusiomis dienomis, o vakaras itin tinkamas pagalvoti apie tai, kuo galėtumėte nudžiuginti save ir kitus – būsite linkę paišlaidauti, galbūt su draugais pavakarieniauti.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Artimiausią mėnesį būsite linkę daugiau dėmesio skirti profesinei savirealizacijai, karjeros reikalams, intensyviau grįžti prie pradėtų projektų pabaigimo, tačiau rytą dar pabūkite ramiame susikaupime – darbai palauks, dabar daug svarbiau yra suvokti, ką ir dėl ko darote, o antroji dienos pusė – jūsų laikas. Būsite itin ryškūs, džiugūs, nepriklausomi – patys savimi.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Jūsų mintys po truputį kryps aukštesnių materijų link – būsite linkę ieškoti savo veiklos įprasminimo, jos vietos pasaulyje įvardijimo. Prisiminsite tai, ko kažkada išmokote, sužinojote keliaudami, skaitydami išmintingas knygas, bendraudami su išsilavinusiais, išmintingais žmonėmis. Rytą skirkite pabaigti savaitės darbus, o vakaras bei savaitgalis itin tinkami nurimti ir atsikvėpti pabėgus nuo pasaulio šurmulio.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

30 geriausių restoranų

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką