Dabar populiaru
Publikuota: 2018 vasario 22d. 23:00

Penktadienio horoskopas – vasario 23 d.

Šalčio piešiniai ant stiklo
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Šalčio piešiniai ant stiklo

Štai ir ilgai lauktas penktadienis!

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Netikėkite pažadais jums duotais šiandien, tai tebus tuščios kalbos, kurios jau rytoj išsisklaidys it vėjas laukuose. Ir patys venkite prisižadėti, būsite linkę pervertinti savo galimybes, pažadėti daugiau nei iš tiesų galite įgyvendinti. Venkite apkalbų ar visos tiesos nesakymo, penktadienį tai bus ypač aktualu. Didesnė avarijų tikimybė per išsiblaškymą.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Nusimato netikėtos išlaidos, finansiniai praradimai. Neskolinkite pinigų šiandien, nes daugiau jų nebepamatysite. Jūsų patiklumu gali bandyti pasinaudoti sumanūs sukčiai. Nepasiduokite norui nervinę įtampą slopinti maistu, penktadienį virškinamasis traktas bus jautresnis nei paprastai, tad gali kamuoti skrandžio skausmai.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Tai bus labai dinamiška, tačiau nelabai sėkminga diena. Pasistenkite nepriiminėti skubotų sprendimų, labai didelė tikimybė suklysti, apsigauti. Nesileiskite įtraukiami į paskalas, melą. Nors už lango šaltukas, vis tiek išsiruoškite pabūti gryname ore, tai padės nurimti. Svarbu nepersitempti, kitaip vakare bus sunku užmigti, kamuos įkyrios mintys.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Jausite nepaaiškinamą nerimą ir dirglumą. Norėsis izoliuoti save nuo aplinkos, atrodys jog visi prieš jus nusiteikia. Pritraukiame tai, apie ką galvojame. Iš tiesų galite sulaukti netikėtos atakos iš žmonių, kuriais pasitikėjote. Pasistenkite svarbius darbus atidėti kitai savaitei, jei yra tokia galimybė. Diena taip pat netinkama naujų darbų pradžiai.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Planai pakryps visiškai kita linkme nei tikėjotės. Deja, lūkesčiai nepasiteisins, draugai nuvils, o jūsų idėjos bus atmestos. Vakaras bus dar sunkesnis, galimi nesusipratimai, skandalai namuose. Tai tikrai nėra pati dosniausia diena Liūtams. Šiandien yra labai svarbu pajausti laikmečio diktuojamas tendencijas ir keistis kartu su jomis.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Darbas ir karjera visiškai okupuos jūsų mintis. Net artėjančio savaitgalio nuotaikos nesugebės jūsų atpalaiduoti. Skubėsite atlikti visus suplanuotus darbus, bet, kaip tyčia, kažkas vis pakiš koją ir blaškys jūsų dėmesį. Venkite kritiškumo ir polinkio kabinėtis prie smulkmenų, penktadienį tai ypatingai išryškės darbinėje aplinkoje, kas gali sugadinti ir taip įtemptus santykius su kolegomis.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Būsite linkę pasiduoti iliuzijoms ir fantazijoms. Matysite situaciją ir kitus žmones tokius, kokius norite matyti, o ne tokius, kokie jie iš tiesų yra. Todėl bus labai lengva jus apgauti, apžaisti, įvilioti į spąstus, sugundyti. Nepriiminėkite jokių svarbių sprendimų šiandien. Šį laiką puikiai galite išnaudoti dvasinėms praktikoms, tik reikia saugotis fanatizmo.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Šiandien vaikai pareikalaus didžiausio jūsų dėmesio. Gali tekti pasirūpinti jų sveikata, ar spręsti kitas su vaikais susijusias problemas. Tai sudėtingas laikas, tad nepervertinkite savo jėgų ir galimybių. Didesnė traumų, kritinių situacijų tikimybė. Labai tikėtini ginčai su antrąją puse dėl išsiskyrusių nuomonių tvarkant bendrą biudžetą.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Rytas prasidės konfliktu namuose. Skubėsite, bet vis tiek vėluosite. Stengsitės mąstyti logiškai, bet emocijos vis tiek ims viršų. Jei ryte nepavyks išspręsti konflikto, vakare bus jo tęsinys, kuris nusikels net į savaitgalį. Venkite pamokslauti ir mokyti kitus, leiskite partneriui, šeimos nariams turėti savo nuomonę, savo poziciją gyvenime. Tik tai padės suvaldyti gresiantį skandalą.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Po įtemptos savaitės gali sustreikuoti sveikata. Tačiau netgi tai darbui atsidavusių Ožiaragių nesustabdys nuo savo pareigų ir prievolių įvykdymo. Pasistenkite bent jau atsirinkti svarbiausius darbus ir koncentruokitės tik į juos. Visus antraeilius darbus perleiskite kolegoms arba atidėkite juos kitai savaitei be sąžinės graužaties.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Penktadienį planuotas romantiškas pasimatymas gali taip ir neįvykti. Jūsų simpatija staiga tiesiog persigalvos ir dings iš akiračio taip nieko dorai ir nepaaiškinusi. Nepasiduokite azartiškoms nuotaikoms šiandien. Rizikos nepasiteisins. Ypatingai nerekomenduojami azartiniai žaidimai, per juos galimi didesni finansiniai nuostoliai.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Šiandien norėsis veiksmo. Stengsitės kuo greičiau pabaigti penktadienio darbus ir kuo anksčiau pradėti savaitgalį. Nesinorės sedėti namuose, trauks bendravimas, nuotykiai, tačiau tai nėra pati tinkamiausia diena linksmybėms. Vakarą verčiau skirti tvarkymuisi namuose, jei reikia, atlikite smulkius remonto darbus, išmeskite nereikalingus daiktus, atnaujinkite interjerą perstumdydami baldus.

Horoskopą sudarė astrologė Viktorija Greviškienė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką