Dabar populiaru
Publikuota: 2020 gegužės 31d. 20:30

Pirmadienio horoskopas – birželio 1 d.

Darbas kompiuteriu
123RF.com nuotr. / Darbas kompiuteriu

Jau nuo pirmadienio pajausime, kad laukia ne tik įtempta savaitė, bet ir prasidėjęs mėnuo – bus gana daug painiavos, neaiškumo, įtampos. Norėsis veikti, bet nelabai bus aišku kaip – tarsi žaidimas be taisyklių arba jos bus nuolat keičiamos, trūks susikalbėjimo, konkretumo. Viena vertus, tai labai geras laikas naujoms taisyklėms kurti, naujovėms diegti, kūrybai, bet ir apgaulėms...

Dangaus šviesulių – Saulės ir Mėnulio – tarpusavio padėtis bus darni, palanki imtis įvairių darbų, tačiau, siekiant sklandumo, bus svarbu suvaldyti įtampas, kylančias dėl santykio su kitomis planetomis, gerai pasiruošti numatytiems darbams, veikti ramiai, pagal aplinkai priimtinas normas, laikantis etiketo.

Diena tinkama deryboms, teisiniams klausimams spręsti, tartis dėl partneriškų atsakomybių, peržiūrėti jau esamas partnerystes, taip pat savo garderobą, įvaizdį.

Kadangi Venera iki mėnesio pabaigos juda priešinga kryptimi nei įprasta, radikalių sprendimų nereikėtų daryti, verčiau pasinaudoti jau turimais ryšiais, ištekliais. Rimtesnėms naujoms investicijoms, pirkiniams laikas iki mėnesio pabaigos nebus palankus.

Šandien palanku dėvėti alyvinių, taurių raudonų, baltų spalvų drabužius. Diena palanki pasninkauti, netgi pabadauti, apvalyti tiek kūną, tiek mintis. Jas labai gerai išvalo pasivaikščiojimas labirinte – šiandien tai itin tiktų.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Šiandien tiek Saulė, tiek Mėnulis bus jums palankiuose ženkluose, daug dėmesio skirsite partnerių, klientų interesams, savęs pristatymui, tinkamas laikas konsultuotis su teisininkais, įvaizdžio specialistais, psichologais, spręsti gilias, jums galbūt nemalonias, skausmingas santykiams, bendravimui, įvaizdžiui trukdančias problemas.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Ši diena jums turėtų būti darbinga, pavyks nuveikti nemažai naudingų darbų, ypač palanki diena rasti žinių, sprendimų, kaip naudingai panaudoti jau turimus išteklius. Skirkite dėmesio savo darbo vietai susitvarkyti, pagražinti, pavyks pagerinti santykius darbo vietoje su kolegomis, jeigu sugebėsite atsisakyti kažkokių iliuzijų apie save.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Nepaisant įtampos darbe, diena turėtų būti darbinga, kūrybinga, rasite būdų, kaip elegantiškai ir paprastai išspręsti visas problemas. Palanki diena atnaujinti meilės ryšį, būsite džiugūs, kūrybingi, palanki diena suorganizuoti nedidelę šventę, nupirkti ar nusipirkti dovanėlę, apdovanoti šypsena ir dėmesiu vaikus.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Šiandien gali tektis spręsti ir, tikėtina, visai sėkmingai išspręsti vieną kitą namų, šeimos, tėvų ar su gimine susijusią, gal net senoką problemą. Jums nebus sunku atjausti, parodyti dėmesį, bus svarbu tarti gerą žodį, tolerancija kitokiai nuomonei ar pasaulėžiūrai, skirtas laikas ir jūsų dosnumas. Palanki diena skirti laiko namams, santykiams juose kurti, jiems gražinti.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Šiandien jums sėkminga diena bendrauti, megzti ryšius, mokytis naujų dalykų, imtis naujų projektų, tačiau bus labai svarbu gerai apskaičiuoti ir įvertinti savo galimybes ir išteklius. Jums turėtų pakakti įžvalgos rasti netikėtus, tačiau praktiškus, racionalius sprendimus ir suderinti savo veiklą su tais, nuo kurių sprendimų esate priklausomi.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Palanki diena imtis darbo reikalų, ypač senesnių, nebaigtų projektų, gali tekti kai ką perdarinėti, gali kilti nesusipratimų, konfliktų su partneriu dėl darbo arba su kolegomis, gal net apgaulė, iškilti teisinių kolizijų – pasitelkite išmintį, būkite tolerantiški kitų klaidoms, kuo aiškiau formuluokite mintis ir reikalavimus, aiškiai motyvuokite, apgalvokite kiekvieną veiksmą – ši situacija tęsis dar kurį laiką, tačiau šiandien bus galima sėkmingai visa tai spręsti.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Tikėtina, kad šiandien jausitės gerai, tiek jums seksis save išreikšti, tiek kiti jus priims, bus nesunku išlaikyti filosofinį požiūrį, toleranciją partnerio pretenzijoms. Tikėtina, kad kils įtampos darbe, apskritai sprendžiant kasdienes problemas, sveikatos nemalonumų – bendraukite, domėkitės ir pavyks netikėtai paprastai ir praktiškai jas išspręsti, pamatyti problemos esmę.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Šiandien jūsų dėmesio, išteklių pareikalaus jūsų kūrybinės idėjos, mylimi žmonės, jeigu turite – vaikai, teks spręsti painias problemas – bendraukite, tarkitės, įjunkite savo intuiciją ir įtampos neliks. Jums bus svarbu pabūti vienumoje, užsisklęsti, tačiau savianalizė, savo poreikių suvokimas, gili malda sustiprins jus, padės subalansuoti energiją, išteklius.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Šiandien jausitės gerai, būsite gana saikingi, mandagūs, norėsite skirti daugiau dėmesio visuomeniniams, bendruomenės, draugų reikalams. Šiandien jums pavyks suderinti asmeninius ir kitų poreikius, tačiau gali kilti įtampa dėl tradicijų nepaisymo, jūsų dėmesio gali pareikalauti tėvai, namų reikalai. Tarkitės, įsigilinkite ir rasite išties netikėtų prakatiškų sprendimų.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Šiandien daugiausia jūsų dėmesio pareikalaus darbo reikalai, tačiau tam, kad pasiektumėte didelių tikslų, teks išspręsti daug mažesnių, kasdienių, rutininių darbų. Tai nebus lengva padaryti, nes trūks informacijos, bus daug neaiškumų, gavus naujos informacijos gali tekti taisyti tai, ką buvote nuveikę anksčiau. Konsultuokitės ir rasite paprastų kūrybingų sprendimų.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Praktiniai, žemiški reikalai kaišys pagalius jūsų kūrybingumui ir polėkiui. Trauks mokslo, filosofijos pasauliai, tolimi kraštai, tai gali šiek tiek apsunkinti bendravimą. Prisiminkite vaikystę, tėvų namus, tradicijas, pakalbėkite su tėvais, bendradarbiais – jie tikrai žinos, kaip su neaiškiomis problemomis susidoroti.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Pastarasis laikotarpis ir ši diena nebus jums labai sklandūs – jums bus sunku suderinti savo labai neapibrėžtus poreikius, savirealizaciją su namiškių, tėvų poreikiais, kurie norės aiškumo, apibrėžtumo. Pasistenkite rasti būdų paaiškinti savo siekius ir poreikius, parodykite supratingumą ir sulauksite netikėtos paramos, galbūt net finansinės, didelio palaikymo.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (jos paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Šiuolaikiškos studijos

Video

03:02
11:55
26:29

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką