Dabar populiaru
Publikuota: 2021 birželio 13d. 20:11

Pirmadienio horoskopas – birželio 14 d.

Paplūdimio žaidimai
123RF.com nuotr. / Paplūdimio žaidimai
Tiek pirmoji darbo savaitės diena, tiek ir visa savaitė žada mums gana daug siurprizų ir būtinybės priimti gana svarbius sprendimus, tačiau tai padaryti bus gana sudėtinga, nes aplinkybės gali būti mažai patogios, trūks informacijos. Bus itin svarbu stabtelėti, išdrįsti išsiaiškinti viską iki galo ir tik tuomet spręsti.

Atsakingai kalbėkite, juolab dalinkite pažadus. Suvokiant, kas iš tiesų yra svarbiausia, tiesiog pajaučiant, kiek tai jums iš tiesų tinka, kas sena, bet vertinga, o kas jau atgyveno ir gali atgulti į patirčių archyvą. Bus itin svarbios vertybinės nuostatos, nes paslysti, padaryti esminę klaidą, deja, šiomis dienomis pagundų bus daug, ypač iš baimės. Dėl to svarbu žinoti, kad jūsų nuostatas atitinkančios išeities iš bet kokios situacijos galimybė bus, tačiau svarbu atsiverti jai, išdrįsti žvilgterėti į situaciją iš kito kampo.

Mėnulis kartu su Marsu keliaus dosniai džiaugsmą ir meilę dalinančiu, atsipalaiduoti, kurti ir oriai gyventi kviečiančiu Liūto zodiako ženklu, tad kibti į darbus mažai norėsis, tačiau laikas tinkamas įvairiems reprezentaciniams, kultūriniams renginiams, veiklai su vaikais ir, žinoma, poilsiui su mylimais žmonėmis, tačiau labiau aktyviam. Venkite azarto, noro pasirodyti – taip galima labai greitai prisidaryti bėdos.

Gerą nuotaiką palaikyti padės auksinės, balta, raudona spalvos aprangoje, baltas agatas (chalcedonas), papuošalai iš vario su auksu ir sidabru. Maisto šiandien turėtų būti tiek ir tokio, kokio tik norite, nors pirmenybė turėtų būti teikiama saldiems pieno produktams.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Vargu ar labai norėsite imtis darbų, nebent tokių, kurie leistų pasirodyti, pasijausti šaunesniais, tobulesniais ar tiesiog pasilinksminti. Geras laikas ir imtis kūrybinės veiklos, ypač jeigu ji susijusi su šokiu, darbu su pavojingais instrumentais, aštriais pojūčiais. Antra vertus, azartas ir kovingumas padidėjęs, tad lengva bus padaryti klaidų, todėl bus svarbu išlaikyti saiką.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Šiandien jums bus itin svarbu ieškoti pagalbos, bendrauti, mokytis, domėtis pasauliu ir kitais paprastai, nuoširdžiai, be jokio noro primesti savo pasaulėžiūrą, nuostatas – tolerantiškai, jautriai. Galite sužinoti tokių dalykų, kurie padės jums priimti taip sudėtingus šiuo metu sprendimus. Spręsdami piniginius, pirkimų reikalus vadovaukitės savo galva, skaičiavimais, viską tikrinkite.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Svarbus laikas vidiniam darbui, o jis bus būtinas, antraip gali kilti rimtų sveikatos problemų, tad gali tekti rinktis – ar einate tuo keliu, kuris gadina jums sveikatą, ar kažką keičiate savo gyvenime ir pasaulėžiūroje. Jeigu patys galvosite besą teisūs, aplinkybės gali priversti keistis, bet prieš tai teks pajausti skaudžius savo elgesio padarinius, tad kalbėkite pagarbiai, vairuokite atsargiai.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Šiomis dienomis esate globojami, tik galbūt visai kitų žmonių negu galvojate ar su kuriais sieja emocinė priklausomybė. Bus itin svarbu suvaldyti savo baimes ir išsakyti savo problemas, ypač verslo, finansines. Tikėtina, rasite visai naujų sprendimų ir gyvenimas pajudės toliau. Susilaikykite nuo bet kokių skubotų finansinių sprendimų, pirkinių, verčiau imkitės darbų.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Entuziazmo turite daug, tačiau emocijoms pasiduoti šiomis dienomis gali būti pavojinga, tai gali išprovokuoti išties sudėtingas situacijas, tad visų pirma teks labai saikingai reikalauti dėmesio, rodyti karštakošišką iniciatyvą – tai gali išprovokuoti rimtų problemų tiek darbe, tiek ir asmeniniuose santykiuose. Susilaikykite nuo finansinių sprendimų.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Laikas, kuomet labiausiai norisi viską mesti ir pasislėpti kur nors šiltuose kraštuose, jus palaikys tik visuomeniniai įsipareigojimai, pažadai draugams, tad susikaupkite ir atiduokite savo duoklę pasauliui. Saugokite sveikatą, raskite būdų pailsėti tarp darbų, laikykitės disciplinos. Profesiniuose reikaluose vadovaukitės savo galva, tikrinkite jus pasiekiančią informaciją.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Sudėtingas laikas, kuomet yra didelės rizikos pakliūti į iliuzijų pinkles, galite susidurti su rimtomis apgaulėmis, todėl dabar labai rizikinga priiminėti su didesnėmis išlaidomis, ilgalaikiais įsipareigojimais susijusius sprendimus. Verčiau kuo geriau atlikite savo profesinius įsipareigojimus, o prieš priimdami sprendimus konsultuokitės, klauskite, prašykite pagalbos.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Šiandien jūsų norai ir profesiniai įsipareigojimai vargu ar sutaps, gali būti sudėtinga suderinti malonumus ir darbus. Sprendimų yra, tačiau bus labai svarbu viską daryti iš tiesų atsakingai ir skirti dėmesio sveikatai. Venkite manipuliuoti kitais ar bandyti kažkaip pateisinti savo baimes, pasiduoti spaudimui, nes galite sulaukti gana skausmingų rezultatų.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Norų ir idėjų turėsite daug, tačiau dabar svarbiausia bus kuo geriau atlikti savo pareigas ir vengti bet kokio išsisukinėjimo, noro būti silpnais, reikalauti pagalbos iš kitų – tai gali turėti labai skaudžių pasekmių, anksčiau ar vėliau priversiančių pergalvoti savo vertybes. Šiomis dienomis jus turėtų lydėti sėkmė, tačiau tik tuomet, kai darbai atlikti.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Pagundų šiomis dienomis gali būti daug, tačiau pasistenkite atpažinti jas ir atsiriboti, antraip pasekmės gali būti ilgalaikės tiek asmeniniuose santykiuose, tiek ir reputacijai, tad verčiau pasikliaukite patikrintu, ilgalaikiu ryšiu, parodykite daugiau dėmesio savo antrajai pusei, skirkite daugiau laiko namams, artimiesiems. Taip pat vertėtų pasaugoti sveikatą, vengti nuovargio.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Netikėti įvykiai, pokyčiai namuose gali tapti dideliu skausmu ir nusivylimu, pareikalauti didelės jūsų tvirtybės, tačiau ar tikrai viskas taip blogai, o gal tai tik jūsų interpretacija, vaikystės nuoskaudos? Bus itin svarbu atsiriboti nuo visų baimių ir tiesiog pasirūpinti tuo, kuo privalote su meile, be pykčio, žvelgiant į situaciją tarsi iš šalies, tiesiog atliepiant kitų poreikius.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Kad ir kaip sudėtinga rasti adekvatų santykį su namiškiais, tai jums pastaruoju laiku itin svarbu, jeigu norite eiti pirmyn, keistis pozityvia linkme, todėl bandykite kalbėtis artimųjų kalba, pažvelgti į pasaulį jų akimis, tiesiog pasirūpinti tuo, kuo privalote. Pirmadienis bus jums itin darbingas, tačiau pasaugokite sveikatą, venkite užgriebti per daug darbų ir saugokitės melo, intrigų, venkite apkalbų.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką