Dabar populiaru
Publikuota: 2021 birželio 20d. 20:10

Pirmadienio horoskopas – birželio 21 d.

Žygiai pėsčiomis
123RF.com nuotr. / Žygiai pėsčiomis
Darbo savaitė prasidės gana intensyviai – yra tikimybė sulaukti gana rimtų naujienų ir dėl to reikės keisti planus. Gali paaiškėti kai kurie ilgai slėpti dalykai, tikėtini ir vieši skandalai, kariniai, pasienio incidentai, galintys turėti ir ekonominių pasekmių.

Mėnulis visą dieną keliaus su galia, aistra, tačiau ir magija bei paslaptimis siejamu Skorpiono Zodiako ženklu, tad laikas palankus jėgos struktūroms, o pirmoje dienos pusėje Mėnulis „pyksis“ su kitomis planetomis, tad nusiteikite šiokiems tokiems iššūkiams, venkite rizikuoti, itin atsakingai priimkite net ir, atrodytų, mažai reikšmingus sprendimus.

Antra vertus, Saulė anksti ryte pereis iš judriųjų, bendravimą, darbą su informaciją, verslumą skatinančių Dvynių ženklo į su sentimentalumu, šeima, vaikyste ir motinyste, tradicijomis bei skysčiais siejamą Vėžio Zodiako ženklą.

Pats laikas pabaigti mokslus ir daugiau dėmesio skirti asmeniniams bei šeimos, ypatingai vaikų ir tėvų poreikiams, poilsiui, jėgų atstatymui, buvimui gamtoje, ypatingai prie vandens, pasirūpinti vandens telkinių švara. Juolab, šiame ženkle yra ir su meile bei daugiau materialia gerove siejama Venera, nuostabiai palaikoma Neptūno Žuvyse, tad galimybių sutarti, parodyti savo geriausius jausmus artimiesiems, visuomenės atstumtiesiems, pasirūpinti visų pirma vaikų interesais, motinomis, gamtos apsauga bus itin svarbu.

Vakaras itin tinkamas išreikšti jausmus mylimiems žmonėms, jaukiam šeimos susibūrimui, labdaringai veiklai.

Vidinę stiprybę palaikyti padės karmino raudona, tamsiai vyšninė, tamsiai mėlyna spalvos aprangoje, puoškitės gagato dirbiniais. Palanku valgyti namuose, savo rankomis pagamintą maistą, ypatingai įvairius pyragus ar pyragėlius su sotesniu, pavyzdžiui, grybų, įdaru, blynus, koldūnus, tačiau venkite mėsos.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Šiandien būsite itin jausmingi ir aistringi, tačiau ryte bus svarbu suvaldyti emocijas ir vengti ginčų ar pykčių dėl finansinių reikalų. Galite pasijausti pažeidžiami, pajausti visuomenės spaudimą, skatinantį baimes – ar tikrai yra dėl ko bijoti, ar tai tik laikini dalykai? Susilaikykite nuo ilgalaikes pasekmes galinčių turėti sprendimų, jau vakarop daug kas atrodys kitaip.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Pasistenkite ryte išlikti ramūs, kad ir kokių naujienų ar pastabų iš antrosios pusės, darbdavių, viršininkų ar aplinkinių sulauksite. Susilaikykite nuo skubotų vertinimų, baimių eskalavimo ar bandymo kažką apgauti, išsisukti nuo atsakomybės. Laikykitės taisyklių, susitarimų. Vakare nuotaikos gerokai pasikeis, daug ką pavyks išspręsti gražiuoju, palankus laikas labdaringai veiklai.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Naktiniai nuotykiai ar ryte jus pasiekusi informacija gali tapti rimta problema, jeigu pernelyg jautriai į tai reaguosite, todėl venkite aštrinti ir taip jau gana daug rūpesčių sukėlusias baimes, visų pirma susijusias su jūsų ir artimųjų sveikata, gerove. Jau vakare daug kas atrodys visai kitaip. Juolab, tikėtina, sulauksite gerų naujienų, susijusių su karjera, profesine veikla, todėl koncentruokitės į tai.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Nors ryte gali tekti pasijaudinti tiek dėl savo, tiek ir mylimų žmonių, vaikų, draugų saugumo, visuomenės gerovės, tačiau venkite pasiduoti panikai, susilaikykite nuo skubotų sprendimų, nes esate tarsi po angelo sparnais. Saulė įžengė į jūsų ženklą, tai jums prigimtinis laikotarpis, tad skirkite daugiau dėmesio dvasiniams dalykams, sielos poreikiams, pasiruošimui naujam etapui.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Vakarykščiai nuotykiai ar rytinės naujienos gali jus gerokai išvesti iš pusiausvyros, sukelti baimių dėl artimųjų ir savo statuso, tačiau susilaikykite nuo skubotų sprendimų, karščiavimosi ar barnių su antrąja puse, namiškiais. Iki vakaro daug kas keisis, pavyks daug ką išspręsti, tačiau dabar laikas, kuomet vertėtų atidėti didelius planus ir daugiau laiko skirti situacijos analizei bei poilsiui.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Suderinti visus reikalus šį rytą gali būti gana sudėtinga – atrodo, jau baigiate palūžti nuo krūvio, tačiau gali tekti prisiimti naujų atsakomybių, kilti naujų, greitų sprendimų reikalaujančių problemų. Baimės vargu ar padės, tad verčiau imkitės drąsesnių sprendimų. Esate palaikomi tiek draugų, bičiulių, tiek ir antrosios pusės, aplinkinių, tad pasinaudokite galimybėmis.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Nors laikas labai palankus profesinės veiklos plėtrai, galite sulaukti pelningų pasiūlymų, tačiau ryte bus labai svarbu vengti skubotų sprendimų, pirkinių, nors aplinkybės gali pareikalauti susimokėti už padarytas klaidas. Laikykitės taisyklių, ramiai atlikite visus su finansais susijusius darbus. Po pietų nuotaikos gerokai keisis, daug kas spręsis, tad drąsiai imkitės to, ką sumanę.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Mėnulis keliauja jūsų ženklu, esate stiprūs, pasaulis tarsi palaiko jus, tačiau ryte galite pasijausti pasirinkimo spąstuose – ar rinktis sunkiai nuspėjamus gyvenimo pokyčius, ar viską palikti taip, kaip buvę? O ką sako jūsų širdis? Ko labiausiai trokštate gyvenime, kokie svarbiausi tikslai, kuris pasirinkimas veda į tai? Vakaras nuostabus išsakyti savo jausmus, patirti gyvenimo pilnatvę, įgyvendinti svajonę.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Rytą, kad ir kaip norėsite pabėgti nuo visų ir visko, jus pasivys ankstesni įsipareigojimai, darbai, kuriuos turėjote jau seniai būti atlikę, tad teks susiimti ir skubiai spręsti tuos reikalus, ieškoti išeičių. Tikėtina, kad pasinaudosite gana palankiomis aplinkybėmis ir jau vakarop jums ims rūpėti jau visai kas kita – puikus laikas kurti, sutvirtinti šeimą, namus, aplankyti tėvus, gimines, prisiminti vaikystę, pabūti gamtoje.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Esate pilni kuo gražiausių jausmų – tai laikas, kuomet galite tiek sutikti antrąją pusę, tiek ir sutvirtinti asmeninius ryšius, išsakyti savo jausmus mylimam žmogui. Esate išties pakylėti, nors rytą draugai ar bičiuliai gali priminti jums senas skolas, gali tekti skubiai spręsti užsilikusias finansines problemas, tačiau diena turėtų būti sėkminga, ypatingai įvairioms deryboms, konsultacijoms, mokymams.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Nors profesiniai iššūkiai vers jus gerokai susiimti nuo pat ryto, tačiau šiandien pavyks daug nuveikti, galimybių taip pat daug, tas drąsiai imkitės veiklos. Venkite susipriešinimo, baimių dėl to, ar pavyks suderinti savo tikslus su namiškių interesais – rasite išganingų sprendimų, daug ką lems pasitikėjimas bei gebėjimas pajausti tikruosius savo ir artimųjų poreikius, atliepti juos.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Nuostabus meilės ir kūrybos metas tęsiasi, tad atliepkite jam, leiskite sau įgyvendinti gražiausias savo svajones, kad ir ką kas sakytų. Bus labai svarbu nuo pat ryto atlaikyti visas pagundas ar bandymus jumis manipuliuoti, kelti baimes. Raskite drąsos išsiaiškinti tikrąją situaciją, o svarbiausia – pasikliaukite tik savimi ir giliausiais savo jausmais, sielos vedimu.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką