Dabar populiaru
Publikuota: 2020 gegužės 24d. 19:27

Pirmadienio horoskopas – gegužės 25 d.

Pavasaris
123RF.com nuotr. / Pavasaris

Pirmadienį Saulė toliau keliauja Dvynių Zodiako ženklu, o Mėnulis anksti ryte pereis į savo namus – Vėžio ženklą. Norėsis daugiau dėmesio skirti namams, pasirūpinti vaikais, artimaisiais, tais, kuriems blogiau sekasi. Bus lengviau išreikšti dėmesį, švelnumą, jausmus – nevenkite to. Taip pat daugiau dėmesio skirkite savo kūno poreikiams, jo puoselėjimui, ypač vandens procedūroms.

Emocijas atlieptų ir švelnių, pastelinių spalvų, ypač melsvo, sidabro atspalvio drabužiai, sidabro papuošalai, ypač su baltu nefritu. Palanku valgyti daugiau sultingų vaisių, gerti daugiau skysčių, o jeigu vakare norėsite išgerti vyno – labiau tiktų baltas.

Puiki diena sodinti, persodinti augalus, sėti. Jeigu turite tokią idėją – labai tinkama diena pasodinti giminės medį.

Antra vertus, tai bus aktyvi diena, kai jau nuo pat ryto gali tekti greitai priimti netikėtus sprendimus. Vadovaukitės intuicija ir tada atsiras galimybių sėkmingai išspręsti emocines, santykių ar praktines problemas, ypač susijusias su technika, prietaisais, vandeniu, žeme.

Puiki diena ramiai, nesikarščiuojant, įsigilinant į situaciją pradėti suplanuotus mėnesio darbus, apgalvoti, aptarti numatytus projektus.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Diena itin palanki skirti daugiau dėmesio namams, artimiesiems, pasidomėti protėviais, pasigilinti į tai, ką jie jums suteikė ir kaip tai galima būtų geriausiu būdu puoselėti. Bendraukite su tėvais, vaikais, stebėkite kylančias emocijas – šiandien itin tinkamas laikas pamatyti giliausius savo elgesio motyvus, rasti būdų atsisakyti tų, kurie jau atgyvenę.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Pirmadienį ramiai, bet ryžtingai imkitės suplanuotų darbų, palankus metas pagalvoti apie racionalesnius būdus uždirbti, bendraukite, derėkitės, turėtų pavykti rasti abiems pusėms tinkančius sprendimus, jeigu veiksite ne iš galios pozicijų, o pasitelkę intuiciją, pajautę situaciją. Pagalvokite, gal dar reikėtų kažko išmokti?

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Labai tinkamas laikas pasigilinti į save, į tas savybes, kurias paveldėjote, kurias atsinešate iš šeimos, galbūt rasti gilumines kylančių problemų priežastis ir pasidomėti, kaip jas spręsti. Tuo pačiu tai puikus laikas pagalvoti, kaip savo geriausias savybes galėtumėte panaudoti, realizuoti, ką galėtumėte pasiūlyti artimiesiems ir pasauliui, kaip iš to uždirbti.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Pirmadienis jums labai palanki diena pagalvoti apie tai, kaip pateikti save pasauliui, stebėkite aplinkinių reakcijas, pajauskite savo poreikius. Daugumai jūsų prasideda laikotarpis prieš gimtadienį, tad pagalvokite, ką norėtumėte nuveikti artimiausią mėnesį, kad naują metų ciklą pradėtumėte laisvi nuo nemalonių nešulių.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Nors norėsis daug duoti kitiems, tačiau neskubėkite aktyviai veikti. Stebėkite pasaulį, jauskite situaciją ir reaguokite pagal aplinkybes, daugiau intuityviai. Tinkamas laikas pamatyti vidinius „baubus“ ir rasti būdus juos nukenksminti. Tai netradicinių sprendimų metas. Tiktų skirti resursų labdarai, savanorystei, neatlygintinai, nesiviešinant pasirūpinti kitais, aplinka.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Puikus laikas imtis darbų, rasti netikėtų, naujų, inovatyvių veiksmingų būdų viešinti savo veiklą, parodyti jos naudą visuomenei, paieškoti būdų, kaip padaryti ją palankesne aplinkai, Žemei, vandenims.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Diena palanki pamatyti pasaulį, savo aplinką, namus, darbą ir save iš platesnės perspektyvos filosofiškai ir rasti būdą veikti iš tokios pozicijos, kelti profesinius tikslus, darbuotis randant būdų efektyviai naudoti Žemės resursus.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Tinkamas laikas pamatyti savo silpnąsias vietas ir rasti geriausius būdus juos transformuoti į stiprybę. Pagalvokite, gal dėl to reikėtų kažko išmokti? Galite pradėti didesnius projektus, netikėtumai neturėtų išmušti jūsų iš pusiausvyros, tačiau analizuokite gaunamą informaciją ir veikite pagal aplinkybes.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Šiandien partneriai pareikalaus iš jūsų daugiau dėmesio – negailėkite jo, pajauskite, ką jiems geriausio galite duoti, o kas trukdo? Bendraukite, kalbėkitės, stebėkite. Labai palankus laikas pažinti save per kitus, pagalvoti, ką vertėtų savyje pakeisti ir rasti galbūt netikėtų, tačiau efektyviausių būdų, kaip tai padaryti.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Itin palankus laikas pasirūpinti savo sveikata – kasdienes, darbo aplinkybes padarant jums palankesnėmis, sveikesnėmis. Galbūt sutvarkyti darbo ir poilsio režimą, galbūt aplinką, atlaisvinant ją nuo užsigulėjusių, nereikalingų daiktų, padarant švaresne, palankesne judėjimui, kvėpavimui. Palankios ir vandens procedūros. Jūsų gera savijauta neabejotinai teigiamai paveiks ir jūsų partnerį (-ę).

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Visai aspektais inspiruojantis laikas, kai kils ne tik daug kūrybingų idėjų, bet ir bus palanku jas realizuoti, rasite reikalingus ryšius, informaciją. Svarbu, kad jūsų netrikdytų tai, kad neužtenka vien kurti, dėl to taip pat reikia ir nuosekliai, ramiai padirbėti, susitaikyti su aplinkybėmis, pasirūpinti darbo aplinka, savo kūno poreikiais. Šiandien labai palanku rasti gerus sprendimus, kaip tai užtikrinti.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Mėnulis Vėžio ženkle leidžia gražiausiu būdu skleistis jūsų kūrybinėms galioms, itin tinkamas laikas paieškoti inspiracijų šalies, giminės, šeimos tradicijose, pasisemti išminties, pagalvoti, kaip galėtumėte panaudoti tai, ką iš jų paveldėjote, savo veikloje. Palanku pradėti mokytis meninių disciplinų, imtis saviraiškos. Daugiau bendraukite su vaikais, pasisemkite iš jų betarpiškumo, džiugumo, lengvumo.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (jos paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

00:57
01:32
15:28

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką