Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gruodžio 22d. 22:00

Pirmadienio horoskopas – gruodžio 23 d.

Apelsinų džemo gaminimas
Vida Press nuotr. / Apelsinų džemo gaminimas

Pirmadienį gali įsiplieksti galingi jausmai, užsimegzti slapti meilės romanai. Tinkamas metas reikalams, susijusiems su nekilnojamuoju turtu, gyvenamąja vieta tvarkyti.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Problemos spręsis tarsi savaime, visi reikalai stabilizuotis. Pirmadienis bus džiugi ir sėkminga diena – užteks laiko ir gražioms svajonėms apie svaiginančią ateitį, ir praktiniams darbams nudirbti. Lengvai realizuosite turimus sumanymams, sieksite užsibrėžtų tikslų. Šiandien nuojauta bus labai stipri – atrodys, kad jus veda nematoma likimo ranka. Vakare neužsidarykite namuose, bendraukite, pramogaukite su širdžiai mielais žmonėmis.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Diena palanki kolektyvinei veiklai, puikiai seksis siekti bendrų tikslų. Gebėsite įsiklausyti į kitų poreikius, siekti kompromisų. Įtampa asmeniniuose santykiuose taip pat ims sklaidytis – aistros rims, bus gaila laiko beprasmėms diskusijoms. Tai dinamiška diena – reikės greitai suktis. Ilgai puoselėti planai bei tikslai gali imti ir staiga pasikeisti – mokėkite prisitaikyti prie aplinkybių.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Pirmadienį Dvynių Zodiako ženklo atstovai galės lengviau atsikvėpti – spręsis tarpusavio nesusipratimai. Gerės ir jūsų piniginė padėtis – originalios idėjos ir kūrybiški problemų sprendimo būdai padės sustabdyti finansinę krizę. Taktas, diplomatija ir gebėjimas eiti į sąžiningus kompromisus – šiandienos raktas į sėkmę. Palanku keliauti, dalyvauti renginiuose. Tikėtinos romantinio pobūdžio pažintys.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Šiandien Vėžių laukia romantinio pobūdžio pažintys – lengvai leisitės į meilės nuotykius. Padaugės kontakto su užsienio šalių atstovais, galite sulaukti pasiūlymo vykti į komandiruotę – tai išties palankus metas tarptautiniams santykiams puoselėti. Ilgalaikėse partnerystėse esantys Vėžio Zodiako ženklo atstovai gali susidurti su sunkumais – skaudins mylimo žmogaus abejingumas.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Tai palankus metas teisiniams reikalams tvarkyti, stambioms investicijoms atlikti, susitarimams tvirtinti. Seksis vykdant derybas, tariantis dėl geresnių sąlygų. Pirmadienį plėtosite tarptautinius santykius, galite sulaukti pasiūlymų keliauti. Puikiai pavyks sutarti su autoritetais – drąsiai pristatykite turimus sumanymus. Šią dieną užmegzti kontaktai gali itin teigiamai atsispindėti jūsų profesinėje veikloje.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Pirmoje dienos pusėje laukia daugiau neigiamų emocijų. Bus sunku apsispręsti, norai ir pareigos trauks jus į skirtingas puses. Galima prastesnė savijauta – vargins virškinamojo trakto sutrikimai, stipresni galvos skausmai. Tausokite nervų sistemą, ieškokite kokybiškų atsipalaidavimo būdų. Diena palanki finansiniams klausimams spręsti, tikėtini įvairūs apdovanojimai, premijos.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Pirmadienį galite susidurti su rimtu pavaldinių pasipriešinimu. Pasitelkite originalius problemų sprendimo būdus, venkite kategoriškų pasisakymų, drastiškų veiksmų. Pasistenkite draugiškai susitarti su reikiamais žmonėmis, motyvuokite aplinkinius. Atsargiau dalykite pažadus, venkite ilgalaikių įsipareigojimų – šiandien bus sunku objektyviai vertinti situaciją.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Pirmadienį Skorpionai bus gyvybingi ir aktyvūs, energijos tikrai nestigs, bet bus sunku nukreipti ją konkrečia linkme. Visa širdimi trokšite permainų, tačiau tai nėra tinkamas metas dideliems pokyčiams inicijuoti. Neskubinkite įvykių, venkite pasiduoti impulsams. Šiandien galite susidurti su apkalbomis, įvairiomis intrigomis, ypač darbo aplinkoje.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Jei nesėdėsite sudėję rankų, galite daug nuveikti. Norėsis kurti, įgyvendinti turimus sumanymus, siekti užsibrėžtų tikslų. Pirmadienį viskas eisis puikiai, sėkmė bus jūsų pusėje, sulauksite reikiamos pagalbos ir palaikymo. Pirmoje dienos pusėje būsite gana impulsyvūs, tad galimi šiokie tokie konfliktai su kolegomis, artimos aplinkos žmonėmis. Vakaras padovanos malonių netikėtumų.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Pirmadienį būsite linkę slapukauti, nesinorės atskleisti savo tikrųjų jausmų ir motyvų. Seksis vadovauti, dominuoti – lengvai pavyks išreikšti savo valią. Diena tinkama kūrybinei veiklai, meniniams talentams puoselėti, įvaizdžiui atnaujinti. Pirmoji dienos pusė bus kiek pasyvesnė, monotoniškesnė, o štai vakare prasidės linksmybės ir pramogos, atsidursite dėmesio centre.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Šiandien Vandeniams nebus kada ilsėtis – norėsis nuveikti kuo daugiau, kuo greičiau. Jausitės kupini ryžto, drąsiai sieksite užsibrėžtų tikslų. Objektyviai vertinkite savo pajėgumus, venkite pernelyg didelių fizinių apkrovų, darykite pertraukėles tarp darbų – kitaip gresia nervinis išsekimas. Neskubėkite priimti svarbių sprendimų – tikėtina, kad dar nežinote visų reikalo detalių.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Pirmadienį Žuvys gyvens svajonėmis, o ne realybe. Norėsis tuojau pat įgyvendinti savo troškimus, šia dieną negalėsite pasigirti kantrybe ir nuoseklumu. Aplinkiniai gali gana griežtai priminti apie turimus įsipareigojimus, vis atidėliojamas užduotis. Ieškokite protingo balanso tarp darbų ir pramogų – kitu atveju gresia konfliktai su vadovais, vidinis nepasitenkinimas.

Horoskopą sudarė astrologė Viktorija Greviškienė („Astrologija ir gyvenimas“).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką