Dabar populiaru
Publikuota: 2020 lapkričio 29d. 20:03

Pirmadienio horoskopas – lapkričio 30 d.

Mergina
123RF.com nuotr. / Mergina

Diena išskirtinė, svarbi, nes šiandien 11 val. 43 min. įvyks Mėnulio užtemimas – jis atsidurs tiesiai priešais Saulę, kitoje Žemės pusėje: Saulė entuziastingame, optimistiškame, į plėtrą, socialinį teisingumą ir mokslinį pasaulio pažinimą orientuotame Šaulio Zodiako ženkle, o Mėnulis irgi aktyviame, daug bendrauti, perduoti ir tvarkyti informaciją, dokumentus, pirkti-parduoti tinkamame Dvynių ženkle.

Užtemimas gali paskatinti ryšių ar susikalbėjimo problemas, gali padaugėti skubos, nuotaikų nulemtos klaidos – naujovių siekis gali tapti nepamatuotas, trumpalaikės emocijos viršyti sveiką protą.

Deja, mintys, žodžiai ir veiksmai gali tapti lemtingais, todėl bus itin svarbus sąmoningumas. Imkitės tik to, kas apgalvota, atitinka jūsų poreikius, atsargiai žadėkite, būkite itin dėmesingi jus pasiekiančiai informacijai. Mažiau kalbėkite, daugiau klausykite ir žiūrėkite į ateitį.

Dėl užtemimo bus jautresnės nervų, kvėpavimo sistemos – pasaugokite jas. Vakare nuotaikos išskaidrės – puikus laikas pasidžiaugti gyvenimu, tik išlikite saikingais.

Aprangoje turėtų vyrauti sidabrinės, perlamutrinės, oranžinės spalvos, puoškitės hiacintu (gelsvai-oranžinis cirkonas) arba citrinų. Maiste turėtų būti daugiau citrusinių ir kitų vaisių, jų sulčių, galima lepintis cukatomis, medumi, natūraliais saldumynais.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Žodžiai, mintys ir veiksmai šiandien turės ypatingą reikšmę, tad būkite itin saikingi kalbėdami, rašydami, ką nors pirkdami ar parduodami, tikrinkite dokumentus, venkite skubotumo, nes skambučių, laiškų, prašymų bus daug. Bendraujant taip pat venkite apkalbų, būkite atviri, sakykite tik tiesą arba patylėkite.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Šiandien būkite itin dėmesingi atlikdami bet kokias finansines operacijas, kažką pirkdami ar mokėdami už paslaugas – venkite skubotumo, tikrinkite dokumentus, sąskaitas, apskritai pirkite tik tai, kas apgalvota. Tinkamas laikas pagalvoti apie savo vertybes, venkite gudravimo, galimos sąmoningos ar nesąmoningos apgavystės ar lemtingos klaidos.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Jums ši diena bus išskirtinė, užduosianti emocinį toną ilgam laikotarpiui, todėl būkite itin dėmesingi visam tam, kas šiandien vyksta. Įsiklausykite į žodžius, ateinančią informaciją, valdykite savo mintis, norus, mažiau kalbėkite, galvokite ką sakote ar rašote – visa tai gali turėti pasekmes jūsų įvaizdžiui ir sveikatai, ilgam paveikti santykius su kitais žmonėmis ir antrąja puse. Vadovaukitės posakiu elgtis su kitu taip, kaip norėtumėte, kad būtų elgiamasi su jumis.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Emociškai diena jums gali būti itin sunki – būsite linkę panirti kuo giliau, atsiriboti nuo bet kokio bendravimo, būsite itin jautrūs bet kokiai informacijai ar kritikai, bus labai svarbu pasaugoti savo sveikatą – nervų ir kvėpavimo sistemą. Stebėkite tai, kas su jumis vyksta, ką jaučiate, išdrįskite tai sau įvardinti ir pajausti, kaip galėtumėte sau padėti.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Viešumo šiomis dienomis vargu ar jums pavyks išvengti – jei ne draugų, tai bičiulių, jūsų bendruomeniniai įsipareigojimai pareikalaus jūsų dėmesio ir vers suktis, norint išlaikyti savo autoritetą – būkite itin dėmesingi tam, kas ką sako, prašo, venkite skubotų pažadų ar sprendimų, tačiau pagalvokite, kur link norėtumėte sukti toliau.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Profesine prasme diena jums bus išskirtinė ir pareikalaus itin daug susikaupimo, dėmesingumo ir pažadų vykdymo – imkitės svarbiausių darbų, tačiau be skubos, venkite kelti emocijas, išsisukinėti, tiesiog dirbkite ir atlikite viską kaip galima geriau. Apie pietus bus itin svarbu išlikti sąmoningais – pagalvokite apie savo karjeros siekius, tolesnes profesinės veiklos kryptis.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Puikus laikas pagalvoti apie tai, ką norėtumėte sužinoti, ko išmokti, pažinti, kur nuvykti – svajokite, planuokite, ieškokite informacijos, atkreipkite dėmesį į viską, kas vyksta. Tiesa, emocijų gali būti daugoka, tad venkite skubotų sprendimų, būkite dėmesingi jus pasiekiančiai informacijai, venkite skubotai kažką atmesti, tikrinkite dokumentus ar žinias.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Atkreipkite dėmesį į tai, kas jums svarbu, vertingiausia ir pagalvokite, kaip reikėtų elgtis, kaip planuoti savo veiklą ir finansus, kad geriausiu būdu galėtumėte pasiekti savo tikslų. Piniginiai reikalai šiandien gali tapti itin aktualūs – išlikite itin saikingi, sąmoningi, sąžiningi, viską atidžiai skaičiuokite, tikrinkite dokumentus prieš juos pasirašydami.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Jūsų santykiai su kitais žmonėmis ir ypatingai su antrąja puse šiandien patirs gana rimtą išbandymą – visa tai, ką sakote, rašote, turėtų atitikti tai, ką jaučiate, tačiau tai, kaip tai bus pateikta, gali turėti lemiamos įtakos jūsų santykiams. Todėl daugiau gilinkitės į situaciją, stebėkite, pamatykite kitų ženklus ir elkitės sąmoningai, įvertinę aplinkybes. Mažiau kalbėkite ir žadėkite.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Itin darbinga diena, kuomet nuveikti bus galima itin daug, tačiau imkitės tik svarbiausių darbų, įvertinę tiek savo, tiek greta esančiųjų sveikatą ir galimybes – gal verta būtų labiau pasirūpinti jais ir savimi? Venkite skubotų sprendimų ar perdėtų emocijų, baimių puoselėjimo. Galite pradėti sveikatinimosi programą, tačiau tik tokiu atveju, jeigu ji iš anksto apgalvota.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Džiugus, įkvepiantis laikas, kuomet esate įkvėpti ir kūrybingi, linkę imtis svarbių jums projektų, esate kūrybingi ir plačiai mastantys. Vis dėlto jūsų norai gali mažai atliepti aplinkinių interesus, gali tekti ieškoti būdų suderinti abi jums svarbias puses. Galvokite, planuokite, strateguokite, tik venkite skubotų sprendimų. Būkite itin dėmesingi vaikų, mylimo žmogaus poreikiams.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Sentimentalus laikas, kada norisi daugiau laiko praleisti namuose, parodyti dėmesį namiškiams, tėvams, giminės tradicijoms. Šiandien jūsų dėmesys jiems gali būti itin svarbus, tad daugiau bendraukite, būkite itin atidūs jų žodžiams, poreikiams, emocijoms, tik venkite skubotai kažką vertinti, apkalbėti ar nutarti. Puoselėkite šeimos vertybes.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (jos paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką