Dabar populiaru
Publikuota: 2020 liepos 12d. 21:19

Pirmadienio horoskopas – liepos 13 d.

Hortenzijų puokštė
123RF.com nuotr. / Hortenzijų puokštė

Pirmadienį išliks aktyvios savaitgalio nuotaikos, nes Mėnulis iki pat vakaro, 20 val. 34 min., keliaus Avino Zodiako ženklu. Vis dėlto tikėtina, kad šis pirmadienis pateisins savo įvaizdį – bus nelengva po aktyvaus savaitgalio įsitraukti į darbus, atsiriboti nuo šeimos interesų.

Teks imti spręsti gana rimtus, įsigilinimo, jautrumo reikalaujančius klausimus, o norėsis tiesiog imti ir veikti. Dėl to gali kilti konfliktų – bus labai svarbu kalbėtis, tartis, aiškintis, išlaikyti atjautą ir dėmesį, pakilti aukščiau kasdienių materialistinių interesų. Jeigu tik turite galimybių, šiandien kuo daugiau laiko praleiskite namuose, su vaikais, imkitės aplinkos puoselėjimo, gamtos švarinimo, bus labai svarbi dora, taikingumas, paprastumas, pasistenkite mažiau kalbėti, aiškintis.

Vakare būkite atidesni darbuodamiesi, judėdami – galimos traumos, ypač lūžiai, nelaimingi atsitikimai, avarijos. Taip pat vakarop, porą valandų iki Mėnuliui pereinant į Jaučio ženklą, neplanuokite rimtesnių darbų ir pirkinių – tai vadinamojo neefektyvaus Mėnulio laikas.

Šiandien dėvėti tiks skaisčiai baltus drabužius, taip pat su rožiniais, geltonais atspalviais. Puoškitės ametistu, jei turite – papuošalais su platina. Maisto gali būti ir daugiau, tačiau lengvo, paprasto, naminio, bet be mėsos – tiks valgyti košes, ypač su pienu, apskritai pieno produktus, medų.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Laukia aktyvi diena – daug veiksmo, daug emocijų, daug dėmesio – būsite kalbūs, žavūs, tačiau ūmūs, linkę įsiskaudinti, kels įtampos tiek šeimos, tiek darbo interesų derinimas. Pasistenkite išlikti sąmoningi, antraip gresia traumos, lūžiai, kažkokie nemalonūs konfliktai – prisiminkite svarbiausias savo vertybes, pagalvokite apie tai – o kas gi gyvenime svarbiausia?

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Tarsi viskas ir gerai, tačiau jausite būtinybę pailsėti tiek fiziškai, tiek emociškai, o poilsį trikdys įvairūs skubiai spręstini reikalai, tikėtina susiję su kelionėmis, užsieniu, mokslu ir mokymusi, gali kilti įvairių baimių. Pažiūrėkite į viską iš toliau, pasikalbėkite su draugais, bičiuliais – tikėtina, kad sulauksite bent moralinės pagalbos.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Esate labai geranoriškai ir darbingai nusiteikę, norite imtis visuomeninės veiklos ar tiesiog norite padėti jiems, tačiau ir toliau tenka spręsti rimtus resursų klausimus – ar pavešite tai, kur gauti pinigų ir pan.? Kreipkitės į savo darbo vadovus, prisiminkite ankstesnes savo veiklas, apskritai savo profesinius, karjeros siekius – sprendimų rasite, tačiau padirbėti teks patiems.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Norėsite imtis darbo, daug jėgų ir dėmesio tam skirsite, tačiau teks spręsti dilemą – kiek tai atitinka jūsų interesus, atliepti viršininkų lūkesčius, suderinti su partnerių interesais. Pabendraukite su išmintingu žmogumi, dvasininku. Palankus laikas piligriminei kelionei, maldai.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Nelengvas laikas – ne tik dėl to, kad tai susikaupimo, apibendrinimo laikas prieš gimtadienį, bet ir dėl to, kad tenka spręsti sunkias sveikatos, rūpinimosi kitais problemas. Būtinybė peržiūrėti dienotvarkę, persitvarkyti aplinkoje, imtis rimtų pertvarkų darbo vietoje.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Daug emocijų ir daug energijos atiduosite draugams ir vaikams, visuomeninei veiklai. Esate geranoriškai nusiteikę, jaučiatės palaikomi partnerio. Antra vertus, geras laikas ramiai ir blaiviai peržiūrėti savo partnerystės ryšį, suteikti jam naujos kokybės, pamatyti tai, kiek jis svarbus jūsų tobulėjimui.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Partnerystė ir toliau kels jums daug emocijų, jausitės įsipareigoję kažką dėl to nuveikti, tačiau bus nelengva visa suderinti su darbo ir šeimos interesais, galite sulaukti sunkiai įgyvendinamų reikalavimų. Jūsų kantrybė ir geranoriškumas, atjauta, siekis sukurti malonią atmosferą padės atpalaiduoti visas įtampas.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Aktyviai imsitės paprastų kasdienių, gal ir nuobodokų, tačiau būtinų darbų, sveikatos reikalų. Palankus laikas imtis pasiruošimo rimtesniems projektams, tačiau nelengva, nes stringa ryšiai su užsieniu, kyla rimtų komunikacijos problemų – grįžkite prie savo kūrybinių idėjų, leiskite sau atsipalaiduoti.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Energijos jums netrūksta, puikus laikas aktyvioms atostogoms, iškylai su vaikais, nuostabus laikas meilei, partnerystės ryšiui, esate itin patrauklūs, tačiau nepasiduokite pernelyg dideliam azartui, antraip gali nukentėti jūsų gerovė. Tenka spręsti ilgalaikes finansavimo, resursų problemas – pasisemkite išminties, paieškokite pagalbos šeimoje, prisiminkite ankstesnes galimybes.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Ne visada lengva suderinti namiškių, šeimos ir asmeninius, partnerių interesus, atlikti įsipareigojimus. Pasistenkite būti jautresniais, itin palankus laikas imtis psichologinių, bendravimo įgūdžių lavinimo, meno terapijos – tai padės sušvelninti kylančias įtampas. Imkitės fizinės veiklos namuose, tvarkykitės, padėkite artimiesiems, skirkite laiko poilsiui.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Puikus laikas bendrauti, keliauti, skirti laiko ypač aktyviems, sportinės ištvermės reikalaujantiems žygiams, kelionėms, puikus laikas pradžiuginti vaikus, mylimą žmogų. Tiesa, gali kilti baimių, bus nelengva perlipti per save, leisti sau pailsėti, kažkaip suderinti tai su visais darbais, noru sukurti itin gražią, įkvepiančią aplinką visiems. Būkite sąmoningi su technika, vairuodami.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Kaip suderinti savo siekių įgyvendinimą su finansinėmis galimybėmis? Jūs esate itin kūrybingi, sulaukiate pripažinimo ir palaikymo, tačiau kaip visa suderinti su finansinėmis galimybėmis? Pasistenkite išlikti sąmoningi išlaidaudami, ieškokite resursų namuose. Dirbkite, tvarkykitės, palankus laikas pabendrauti su tėvais, giminaičiais – pavyks rasti pajamų šaltinių.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis
Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką