Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugpjūčio 9d. 22:51

Pirmadienio horoskopas – rugpjūčio 10 d.

Ciklamenas
Fotolia nuotr. / Ciklamenas

Šįryt labai anksti Mėnulis pereis iš aktyviojo bebaimio Avino į praktišką, kūniškaisiais reikalais besirūpinantį Jaučio Zodiako ženklą. Skubos ir įtampos sumažės, viską norėsis daryti fundamentaliai, gražiai ir patogiai. Imkitės praktinių bei finansinių reikalų tvarkymo, ypač susijusių su namais, šeima, žeme, augalais.

Pasirūpinkite komfortu, gražia aplinka, puiki diena grožio procedūroms, įsigyti kosmetikos prekių, drabužių, papuošalų. Tiesa, galimi netikėtumai, gali tekti greitai apsispręsti – pasistenkite kuo daugiau išsiaiškinti ir pajausti – jums tai ar ne. Gera diena ir poilsiui, tačiau raskite laiko ir pajudėti, „nukrauti“ galimas įtampas tarp spaudimo veikti greitai ir noro padaryti ar turėti viską taip, kaip jums tinkamiausia, oriai. Puiki diena veiklai su kitais žmonėmis, talkai, bendrų sprendimų priėmimui.

Dėvėkite lengvus, mažai pastebimų, tarsi „išplautų“ spalvų drabužius, pasipuoškite serpantino dirbiniais. Be kita ko, šiandien jus turėtų supti ir malonūs kvapai.

Maistas taip pat turėtų būti lengvas, kvapnus – valgykite tarsi „nosimi“ – tai, kas jums kvepia, subtiliai pagaminta. Maiste turėtų būti daugiau žalumynų, vaisių, ypač rūgštesnių, raudonos spalvos.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Puikus laikas smagioms atostogoms su šeima, namiškiais – esate pilni energijos, nusiteikę šeimyniškai ir tuo pačiu smagiai bei gurmaniškai – atkreipkite dėmesį į išlaidas! Tiesa, nuo darbo reikalų visai atitrūkti nepavyks, tačiau rasite kūrybiškų sprendimų, kaip viską sudėlioti.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Keistas laikas, kuomet viskas tarsi ir sekasi, esate įsisukę į veiklą, tačiau visa ta veikla, pokyčiai namiškių sunkiai priimami, jums taip pat sudėtinga rasti laiko pasimėgauti namų ramybe. Šiandien tai vėl pasijaus, kels nemažai emocijų, teks perlipti per savo ambicijas ar baimes ir paieškoti būdų suderinti visus interesus.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Prasideda materialiai gana sėkmingas laikotarpis, kuomet turite progą imtis sėkmingos veiklos, tačiau tai pareikalaus iš jūsų netikėtų vidinių pokyčių, apie kuriuos bus nelengva pranešti kitiems. Kad ir kokia įtampa tvyro – pasitelkite draugus ar bičiulius į pagalbą – jie padės rasti reikalingų kontaktų.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Kad ir kaip laikotarpis jums palankus, esate atsipalaidavę ir maloniai nusiteikę, įvykiai verčia jus imtis pokyčių, atrasti naujų draugų, partnerių, imtis naujų veiklų, iš naujo peržiūrėti savo uždarbio, karjeros galimybes. Ne viskas pasiduos racionaliai logikai, gali tekti spręsti intuityviai, pajaučiant, kas jums svarbiausia.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Puikus laikas, kuomet esate dėmesio centre, norite atsipalaiduoti ir pasidžiaugti maloniomis vasaros dienomis, tačiau darbo, karjeros reikalai, nesibaigiantys rūpesčiai, staigiai besikeičiančios aplinkybės neleidžia jums nurimti, atsipalaiduoti. Ko gero, rasite būdų bent trumpam, nelabai kam ką sakę, pabėgti trumpam nuo visų.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Viena vertus, norisi tiesiog pasislėpti nuo visų ir ramiai pabūti, pailsėti, susikaupti – daugumai juk liko mažiau nei mėnuo iki gimtadienio, pats laikas įvertinti nuveiktus darbus ir pasirūpinti savo siekiais, įvertinti savo galimybes. Kita vertus, visgi širdis neleis nurimti – trauks kažkur toliau, plėsti horizontus, gali netikėtai imtis megztis ryšiai su užsieniečiais.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Esate itin draugiškai ir visuomeniškai nusiteikę, linkę bendrauti, užmegzti ryšius. Darbe irgi jums gana sėkmingas laikas, nemažai emocijų pareikalaus būtinybė staigiai spręsti finansinius reikalus. Tačiau galimas ir netikėtas tarnybinis romanas; gana skausmingai ir netikėtai gali spręstis partnerystės klausimai.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Daug kas keičiasi, daug netikėtumų, daug emocijų, susijusių su partneryste, įsipareigojimais – visa tai ne itin maloniai klibina jūsų karjeros ir darbų planus, tačiau išties palankus laikas tiems, kas palaikote ryšius su užsieniu, plėtojate tikslus, susijusius su aukštuoju mokslu. O gal čia netikėtai sutiksite savo širdies žmogų?

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Ko gero, nuo pat ryto jus užgrius rūpesčiai, susiję su mokslais, ar ryšiai su užsieniu, bus nelengva susikaupti ir rasti reikalingos informacijos, tačiau finansiškai tai pasiteisins, pavyks spręsti jau nuo seno jus kankinančius žemiškus rūpesčius. O gal laukia netikėta meilė?

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Puikus laikas meilei ir partnerystei, užglaistyti visas su tuo susijusias problemas. Kad ir kaip neplanuotai ir finansiškai rizikingai tai atrodys – leiskite sau šiek tiek daugiau komforto, poilsio ir malonumų. Tai įvertins ir jūsų partneris (-ė). Na, o finansinius klausimus pavyks išspręsti, nors tai pareikalaus iš jūsų šiokių tokių pastangų ir savitvardos.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Kad ir kaip romantiškai esate nusiteikę, tačiau, ko gero, artimiausiomis dienomis daugiausia jūsų dėmesio pareikalaus netikėti namų, šeimos reikalai, teks pasirūpinti savo ar greta esančiųjų gerove, būsite itin geranoriškai nusiteikę, o galbūt tiesiog užgrius persikraustymo rūpesčiai? Dienos palankios kažką radikaliai pakeisti namuose, nors tai gal ir nelabai patiks partneriui (-ei).

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Visko daug – veiklos, rūpesčių, draugų, išlaidų. Vis dėlto, ko gero, imsitės laisvalaikio ir kūrybinių planų – palankus laikas bent trumpam išvykti atsipalaiduoti, praleisti daugiau laiko gamtoje, jaukioje aplinkoje prie vandens. Teks pasukti galvą, tačiau visa pavyks gerai suderinti su gausa rūpesčių ir darbų.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Aplinka produktyvumui

Esports namai

URBAN˙/

Interviu
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką