Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2018 08 26, 22:30

Pirmadienio horoskopas – rugpjūčio 27 d.

Astrologinė prognozė pirmadieniui.
Kompiuteris
Darbas kompiuteriu / 123rf.com nuotr.
Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Šiandien Avinai jausis ramesni, atsipalaidavę. Kokybiškas poilsis ir atsiribojimas nuo problemų jums išeis į naudą. Šios dienos įžvalgos ir nuojautos bus pranašiškos – stebėkite jus lankančius ženklus. Susidursite su žmonėmis, kurių jau seniai nematėte, tačiau neskubėkite atsiverti, galite pakliūti į gudriai suregztas pinkles. Venkite bet kokių painių situacijų, intrigų, apkalbų, melo. Itin tinkamas metas dvasiniam tobulėjimui.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Pirmadienį puikiai eisis grupinė veikla, lengvai įsiliesite į bet kokį kolektyvą. Jei turite šaunių sumanymų ar originalių idėjų – šiandien pats laikas jas viešai pristatyti. Ypač seksis Jaučio zodiako ženklo atstovams, užsiimantiems menu, taip pat palankus laikas gydytojams, IT specialistams ir tiems, kurių veikla susijusi su užsieniu. Vakare būtinai išsiruoškite pasižmonėti, apsilankykite parodoje ar renginyje.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Dirbti labai nesinorės, bet reikės. Susikaupkite ir atlikite tai, ką privalote. Jei bandysite bėgti nuo savo įsipareigojimų, simuliuoti – susidursite su rimtomis problemomis. Tai, kas paprastai sekasi gana lengvai, šiandien gali pareikalauti daug daugiau pastangų, tad visos užduotys užsitęs, nemažai laiko reikės skirti klaidoms taisyti. Galite jausti vidinį nerimą. Vakarą verčiau leisti ramiai. Įdomi knyga ar nuotaikingas filmas puikiai padės atsipalaiduoti.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Pirmadienis – tai aktyvi ir veržli diena. Tikėsite savo jėgomis ir nebijosite rizikuoti, eisite tiesiai į tikslą, net jei tai reikštų lipti per kitų galvas. Šiandien puikiai gebėsite išnaudoti visas palankias aplinkybes. Sėkmė lydės juridinius procesus, reikalus, susijusius su užsieniu, lengvai seksis susitarti su vadovais ir valstybės tarnautojais. Nepasiduokite norui manipuliuoti ir regzti intrigas – tai neprives prie gero.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Šiandien Liūtų laukia daug dosnių galimybių, bet bus sudėtinga išvengti kliūčių. Bet kokiam tikslui pasiekti prireiks daug ištvermės ir kantrybės, tačiau vargu ar galėsite pasigirti jėgų antplūdžiu šią dieną. Regis, daugelis palankių progų taip ir liks neišnaudotos. Pirmadienį susilaikykite nuo didesnių investicijų, nepalanku tvarkyti piniginius reikalus. Tai avaringa diena, vairuodami elkitės labai atsakingai.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Tinkama diena reikiamoms pažintims megzti, savo veiklai pristatyti ar dalyvauti renginiuose. Būsite socialiai aktyvūs, lengvai žavėsite aplinkinius. Pirmadienį neužsibūkite per ilgai vienoje vietoje, keiskite aplinką, bendraukite su kuo įvairesniais žmonėmis, domėkitės jums aktualiomis naujovėmis. Tai ypač gera diena teisininkams, grožio sferos atstovams ir visiems užsiimantiems konsultacine veikla.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Susidarykite griežtą dienotvarkę ir jokiu būdu nuo jos nenukrypkite pirmadienį. Būsite linkę užsisvajoti ir privelti apmaudžių klaidų – būtina didelė koncentracija ties jums pavestomis užduotimis, dėmesys detalėms. Dienos bėgyje gali aplankyti liūdesys, noras gailėtis savęs, tačiau pasistenkite neužsibūti šioje melancholiškoje būsenoje, sąmoningai išlikite aktyvūs. Vakare tikėtina prastesnė savijauta.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Pirmadienis – viena sėkmingiausių ir produktyviausių dienų šią savaitę. Šiandien būsite labai kūrybingi ir išradingi, lengvai rasite išeitį net iš pačių sudėtingiausių situacijų. Kad ir kas nutiktų, pirmiausia būkite sąžiningi patys su savimi, klausykite savo širdies, vadovaukitės nuojauta. Tačiau nepamirškite gerbti ir kitų valią bei teisę rinktis, venkite per prievartą primesti savo nuomonę.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Labai tikėtinos problemos, susijusios su namais ar šeimos nariais. Regis, pirmadienį neišvengsite aistringų santykių aiškinimosi. Galite išgirsti ultimatumą, jausitės atsidūrę aklavietėje. Tikėtini finansiniai nuostoliai per draugus ar pernelyg optimistiškus ir nepasvertus sumanymus. Šiandien su pinigais reikia elgtis itin išmintingai. Tai nėra palanki diena naujų darbų pradžiai, verčiau ramiai pabaigti jau pradėtus reikalus.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Šiandien bus daug smulkių reikalų ir darbelių, įsisukę į rūpesčius net nepastebėsite, kaip prabėgs diena. Norėdami išvengti sumaišties pasistenkite susidėlioti prioritetus ir laikytis disciplinos – tik pabaigę vieną darbą imkitės kito. Palanki diena transporto priemonės remontui, automobiliui įsigyti. Tačiau būkite atidūs kelyje, tai vis dar avaringas laikotarpis, galimos traumos.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Nesistenkite būti gudresni už kitus ir neieškokite lengvesnio kelio – šią dieną toks požiūris nepasiteisins. Verčiau susilaikyti nuo didesnių pirkinių – pirmadienį įsigyti daiktai ilgai netarnaus, nusivilsite jų kokybe. Tačiau geras laikas skoloms atiduoti, išsivaduoti iš finansinės naštos. Gali tekti tvarkyti juridinius reikalus. Regis, šiandien išsiaiškinsite anksčiau nuo jūsų nuslėptas svarbias detales.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Šiandien didžiąją dienos dalį teks veikti slapta, neatskleidžiant tikrųjų savo motyvų. It medus trauks paslaptys, mistika, dvasingumo temos. Tai puikus laikas saviugdai ir savianalizei. Šiandien lengvai megsite pažintis, ypač su užsienio šalių atstovais. Palankus laikas svarbiems pokalbiams ir susitikimams. Vakarą verčiau leisti ramiai, vengti audringų linksmybių, neaiškių kompanijų.

Horoskopą sudarė astrologė Viktorija Greviškienė („Astrologija ir gyvenimas“).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką