Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugpjūčio 2d. 20:30

Pirmadienio horoskopas – rugpjūčio 3 d.

Gaivieji gėrimai vaikams
Fotolia nuotr. / Gaivieji gėrimai vaikams

Jau vakar vakare Mėnulis perėjo iš tikslingo ir griežto Ožiaragio į jokių ribų nepaisančio išradingojo Vandenio Zodiako ženklą – iš tiesų iki popietės tinkamas laikas imtis to, ką seniai planavote, ko siekėte. Ypač, jeigu tai susiję su mokslu, technologijomis, inovacijomis, visuomenine veikla, politika, o gal turite bendrų idėjų su draugais?

Tačiau turėkite galvoje, kad šiandien bus itin svarbu laikytis įstatymų, teisingumo, susitarimų. Itin svarbus bus susivaldymas, susikaupimas, atsargumas, jautrumas kito interesams. Verčiau patylėti arba sakyti tik tai, kas svarbiausia, giliai suvokta ar išjausta.

Gana kritinis laikas vertybių prasme, nes tenka priimti ir įsisavinti būtinybę keisti vartojimo įpročius, požiūrį į materiją, pinigus. Diena turėtų būti aktyvi, tačiau į pavakarę vis labiau jausis artėjančios pilnaties nuotaikos, nuovargis, įtampa, kažkas gali staiga suerzinti, sulauksite staigmenų. Galva sakys viena, o emocijos kita.

Susikaupti, būti atsakingiems padės indigo mėlynos spalvos drabužiai, papuošalai su variu ir auksu, o ypač – safyru.

Maistas irgi turėtų būti gana kuklus, paprastas, užtektų duonos, ypač su česnaku, sūdytos žuvies. Maistą gardinkite aštresniais pipirais, krienais, garstyčiomis.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Šiandien jausitės šiek tiek lengviau ir džiugiau, tačiau įtampų ir iššūkių užteks. Tikėtina, kad būsite aktyvūs, visuomeniški, nemažai bendrausite, susitiksite su draugais, puikus laikas generuoti idėjas, imtis inovacijų. Nepaisydami polėkio pasistenkite į savo išlaidų ir pajamų balansą žvilgtelėti sąmoningiau.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Nejaugi visas pasaulis susimokė prieš jus ir verčia imtis to, kas jums atrodo mažai perspektyvu? Išties jausitės apriboti tiek darbe, tiek namuose. Kad ir kaip atrodys sunku, teks skausmingai nugalėti save, pasistenkite išsakyti savo darbdaviams ar patys priimkite sprendimus, kurie atvers daugiau laisvės veiklai ir kūrybai darbe, galbūt teks dalį veiklos perkelti į namus ar susikurti sau atskirą darbo vietą.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Jūsų dėmesys po truputį krypsta nuo savęs ir savo įvaizdžio link kitų dalykų, gali tekti vis rimčiau imtis mokslų, dar vis sprendžiasi finansiniai reikalai, tačiau, ko gero, mažai kas jus tenkina, nes viduje jaučiate esminių pokyčių poreikį, norite pabėgti pats nuo savęs. Deja, teks vienaip ar kitaip keistis, keisti požiūrį į vertybes, vartojimo įpročius, netikėtoje šviesoje pamatyti savo poreikius.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Nepaisant sudėtingo laikotarpio, tikėtina, kad šiomis dienomis priimsite kad ir skausmingus, bet rimtus, jūsų finansinę padėtį ilgesniam laikui pagerinsiančius sprendimus. Emocijos sproginės, gali tekti nutraukti kai kurias draugystes, visuomeninius ryšius arba tiesiog atsisakyti priklausomybės nuo jų paramos.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Kad ir kaip nelengva bus atitrūkti nuo savo interesų, teks daugiau dėmesio skirti kitiems, savo partneriui(-ei). O dar noras iš esmės sumažinti darbe keliamus apribojimus – galite būti priverstas priimti rimtus su savo profesine veikla susijusius sprendimus. Nusiteikite, kad tai į gera, įgysite daugiau laisvės savo veiksmams.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Tikėtina, kad teks pasirūpinti, jei ne savo, tai kitų sveikata, užgrius įvairiausių netikėtų kasdienių reikalų, tačiau iš vidaus jus sprogdins laisvės poreikis, noras atsiriboti nuo visko ir pailsėti. Gali tekti gerokai pakeisti savo pasaulėžiūrą, atsisakyti kai kurių prietarų, išankstinių nuostatų, apmažinti poreikius. Puikus laikas rasti netikėtų efektyvesnių būdų veikti.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Ko gero, norėsite daugiau laiko skirti poilsiui, pabūti su vaikais, pasidžiaugti gyvenimu, tačiau bus nelengva atsiriboti nuo savo visuomeninių įsipareigojimų, pažadų draugams, o dar ir būtinybė imtis radikalių permainų finansų srityje. Galite pasijausti tai ant išsekimo ribos, tai pilni energijos. Kad ir kaip tai bus nelengva, pasistenkite daugiau valios atiduoti partneriui(-ei) – nustebsite, kaip viskas palengvės, ims spręstis.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Darbo, karjeros, namų, šeimos ir partnerystės temų Gordijaus mazgas atrodys neišrišamas – norisi laisvės saviraiškai, o aplinkybės jus riboja? Vis dėlto sprendimus priimti teks ir, ko gero, keisti požiūrį į žmones, savo santykį su kitais, įgyti daugiau laisvės nuo svetimų nuomonių, finansų.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Kaip suderinti jūsų norą bendrauti, keliauti, pažinti ir nenurimti su kasdienos rutina, būtinybe pasirūpinti savo kūnu, saugia aplinka ir kitais? Teks imtis radikalių priemonių, galinčių palengvinti materialių poreikių tenkinimą, o gal tiesiog gerokai juos sumažinti, atsisakyti įvairių baimių? Pasitelkite kūrybiškumą, pasimokykite iš vaikų.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Šiomis nelengvomis dienomis jums gali tekti imtis finansinių reikalų, jausite geroką įtampą tarp savo galimybių ir noro parodyti dėmesį vaikams, komfortiškai pailsėti, papramogauti. Pasistenkite mažiau išlaidauti – kad ir kaip bus nemalonu, pasitarkite su namiškiais, jie tikrai jums padės rasti visas puses tenkinantį sprendimą.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Būtų puikus laikas saviraiškai, tačiau jūsų dėmesys partnerio(-ės) pusėje, tenka daugiau dėmesio skirti sutartiems įsipareigojimams vykdyti, tačiau jausite išties didelius apribojimus namuose, sprendžiant šeimynykščių reikalus. Ko gero, permainų šioje srityje vyksta nemažai. Pasistenkite daugiau bendrauti, tartis su tais, su kuriais turite reikalų, – situacija tikrai palengvės.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Nors pastarasis laikotarpis jums gana sėkmingas, galite pasijausti išties nuvargę, norėsite pasislėpti nuo visų, pabūti su savimi, tačiau vargu, ar pavyks rasti ramybę, nes darbai nelauks, o dar nuolatiniai skambučiai, įvairiausi reikalai. Išlaidauti dabar tikrai ne laikas, tačiau pasidarykite sau ar kitam nedidelę dovanėlę – nuotaika praskaidrės.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (jos paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką