Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugsėjo 20d. 20:27

Pirmadienio horoskopas – rugsėjo 21 d.

Šuo žaidžia
123RF.com nuotr. / Šuo žaidžia

Įdomus, įtemptas ir tuo pačiu pokyčius, sprendimo būdus atrasti ir įgyvendinti leidžiantis laikotarpis tęsiasi.

Pokyčiams ir vidinei transformacijai diena bus itin palanki, mat iki pat vėlaus vakaro Mėnulis keliaus savo santykį su pasauliu suvokti ir savo galias bei aistras suvaldyti mokančiu Skorpiono Zodiako ženklu, tad gali padaugėti įtarumo, žvilgsnių iš padilbų, gal net agresijos ar galingų emocijų protrūkių. Instinktus nugalėjus galima imtis vidinės galios ir valios reikalaujančių darbų ar reikalų, ypatingai susijusių su verslu, stambiais pinigais, valdžios struktūromis.

Diena palanki užsiimti ištvermės, kovos sportu, karyba. Žodis, informacija šiandien bus itin galingais, tad pasistenkite tuo naudotis itin atsakingai.

Geriausiai atliepsite aplinką apsirengę sodrios geltonos, šiltų pastelinių atspalvių turinčiais drabužiais, pasipuoškite rodonitu, geltonu agatu, vario dirbiniais. Šiandien bus itin svarbi maisto kokybė ir švara, venkite mėsos produktų, tačiau puikiai tiks varškė, pienas, duona, kepiniai, pieniškos košės su džiovintais vaisiais, kiti kruopų gaminiai, riešutai, sėklos, bulvės, ropės.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Kalbų su antrąją puse ar verslo partneriais, konsultacijų šiandien turėtų būti itin gausu – diena palanki pagalvoti apie ateitį, suplanuoti veiklas. Pavyks daug nuveikti, taip pat imtis finansinių, visų pirma susijusių su profesine veikla, reikalų tvarkymo, tačiau pasistenkite diplomatiškiau bendrauti su aukščiau stovinčiais bei suvaldyti savo aistras, azartą ar laisvalaikio silpnybes, pretenzijas mylimam žmogui.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Laukia aistringa ir aktyvi diena, kuomet su antrąja puse teks derinti daug įvairių, tikriausiai su mokslais, kelionėmis, užsieniu susijusių reikalų, visa tai trukdys jūsų darbams. Pasistenkite susivaldyti, vengti konfliktų su greta esančiais, o ypatingai namiškiais, kad ir kaip jūsų nuomonės išsiskirtų. Palanki diena tikrintis sveikatą ar investuoti į jos stiprinimą.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Itin kūrybinga ir palanki ieškoti perspektyviausių saviraiškos būdų diena. Tiesa, savo įžvalgas galite aptarti su draugais ar bičiuliais, tačiau jų realizaciją, juolab susijusią su finansavimu atidėkite. Verčiau imkitės jus užgriuvusių kasdienių darbų – jie neabejotinai padės jums sukaupti šiokių tokių kreditų.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Graži, kūrybinga diena, kuomet rasite būdų kaip save išreikšti, parodyti savo meilę artimiausiam žmogui, tik susilaikykite nuo pirkinių ar brangių pramogų. Taip pat pasistenkite būti labiau diplomatiški su namiškiais, susilaikykite nuo kalbų apie santykius su jumis ar jūsų antrąja puse, verčiau aptarkite darbo reikalus – galite sulaukti vertingų įžvalgų.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Rūpesčių, susijusių su namiškiais, tėvais šiandien gali būti daug, tačiau jūs viską įveiksite, nors tai pareikalaus išties gana daug jėgų, o laukiamo įvertinimo kažin ar sulauksite. Leiskite darbams kalbėti už jus, tiesiog pasidžiaukite rezultatu ir susilaikykite nuo komentarų. Bendravimas, skambučiai ar laiškai trikdys darbus, tačiau suteiks daug vertingų įžvalgų.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Diena itin tinkama spręsti daug smulkių reikalų, pavyks daug nuveikti, tačiau pasistenkite rasti nors truputį laiko atokvėpiui, antraip laukia krizė, mylimo žmogaus dėmesiui taip pat galite pritrūkti jėgų ir laiko. Surenkite nedidelę išvyką, nueikite į kiną kartu su šeima ar antrąja puse. Diena palanki su darbdaviu aptarti jūsų finansinius reikalus, darbo perspektyvą.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Laukia dviprasmiška diena – viena vertus, įtampos bendraujant, ypatingai su namiškiais daug, kadangi esate dar vis gana ryžtingai nusiteikę, tačiau nuveikti ir įvairių praktiškų reikalų išspręsti pavyks gana daug. Vis dėlto būkite atsargūs išlaidaudami, poreikiai ir galimybės gali labai greitai susikirsti, kritiškai vertinkite draugų pasiūlymus ir rekomendacijas.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Diena itin sėkminga, tačiau darbe pasistenkite elgtis itin korektiškai, venkite galimo flirto ar perdėto dėmesio sau. Mažiau kalbėkite, o daugiau dirbkite, rinkite reikalingą informaciją, mokykitės naujų komunikacijos būdų, domėkitės saviugdos galimybėmis. Vis dėlto dėmesio galite sulaukti, todėl pasistenkite išlikti pasiekiami, atsakykite į laiškus, skambučius.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Diena, itin tinkama į viską, kas vyksta pažiūrėti šiek tiek iš šalies, atsitraukti nuo kasdienos šurmulio. Tikėtina, kad jūsų reputacijai kyla grėsmių – senos meilės, ryšiai su užsieniu, likę skolos vers jus šiek tiek mažinti apsukas ir ieškoti išmintingų sprendimų. Jie tikrai yra, pasikliaukite savo sukaupta patirtimi ir patikimais partneriais.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Kylantys konfliktai darbe verčia jus ieškoti perspektyvių ir tuo pačiu praktiškų jų sprendimų būdų. Pasistenkite išklausyti namiškių patarimų, peržiūrėkite savo santykius su jais – tai taps jūsų stiprybės šaltiniu. Puiki diena susitikti su draugais, tačiau būkte atsargūs spręsdami finansinius arba širdies reikalus.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Kaip suderinti darbo, profesinius interesus, kuriems esate linkę atsiduoti visa širdimi, su asmeniniais santykiais? Išties pasistenkite šiandien būti atlaidesni ir atidesni partnerio (-ės) interesams ir šiek tiek lukterėti – krizė išsisems, o išlaidos ar mieli pirkiniai gali nebent jus pačius kiek sušildyti. Diena palanki ir mokytis, ieškoti jūsų tobulėjimui svarbios informacijos

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Diena itin romantiška ir dvasinga, kuomet būsite itin filosofiškai nusiteikę, linkę keliauti, plėsti savo pasaulėžiūrą, atsiduoti religinėms praktikoms. Itin palankūs kontaktai su užsieniu – pasistenkite visa tai kuo sklandžiau suderinti su būtinais atlikti darbais ir sulauksite didelės sėkmės bei palaikymo tiek iš draugų ar bičiulių, rėmėjų, tiek iš parnerio (-ės) ar tų, su kuriais jūs bendradarbiaujate, pusės. Palanku aptarti ir finansinius reikalus.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (jos paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Skanumėlis

Video

07:03
00:49
17:58

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką