Dabar populiaru
Publikuota: 2019 sausio 13d. 22:46

Pirmadienio horoskopas – sausio 14 d.

Moteris su šuniuku
„Fotolia“ nuotr. / Moteris su šuniuku

Darbingos savaitės pradžios!

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Pirmadienis bus įtemptas ir darbingas. Nerizikuokite ir neprovokuokite konfliktų, ypač su autoritetais. Šiandien norėsis daugiau, nei pavyks įgyvendinti, tai gali lemti nusivylimą, skatinti nepasitenkinimą savimi. Verčiau susikoncentruokite į darbo procesą, o ne į konkretų rezultatą. Tobulinkite savo profesinius įgūdžius, atmeskite nebeproduktyvius metodus. Vakare laukia malonios staigmenos.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Vargu ar šios dienos veiksmai bus tikslingi. Net turėdami griežčiausią dienotvarkę vis nukrypsite į šoną ir pasimesite nereikšmingose smulkmenose. Gera diena pradėti sportuoti, ieškoti kitų aktyvių pomėgių. Pirmadienį susidursite su situacijomis ar žmonėmis, kurie skatins jūsų pyktį, tačiau aplinkybės vers slėpti savo nepasitenkinimą. Tai palankus laikas romantikai, galimi slapti meilės santykiai.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Dvynių zodiako ženklo atstovams šiandien seksis. Nuolat atsidursite tinkamoje vietoje tinkamu laiku. Ypač palankus metas meninei raiškai, dvasiniam tobulėjimui, egzotiškoms kelionėms. Pirmadienį bendrausite su išskirtiniais žmonėmis. Galite pasisemti daug įdomių idėjų, išgirsti puikių patarimų iš aplinkos. Prisiminkite seniai matytus bičiulius, stiprinkite esamus ryšius. Diena nėra tinkama finansiniams reikalams tvarkyti, galimi nuostoliai, neplanuotos išlaidos.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Vėžių laukia sudėtinga savaitės pradžia. Pirmadienį gali persekioti keistas nerimas, sveikatos problemos, tikėtina, kad susidursite su psichologiniu spaudimu darbo aplinkoje. Konfliktai su autoritetingais ir galingais žmonėmis šią dieną gali smarkiai jums pakenkti, atnešti ilgalaikių nuostolių. Nors ambicijų netrūks, tai nėra tinkamas metas imtis ko nors naujo ar pernelyg rizikingo.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Sudėtinga situacija staiga gali pakrypti geresne linkme. Nors aplinkybės dėliosis jūsų naudai, vyraus slogi vidinė būsena. Bus sunku tinkamai įvertinti tai, ką turite, jaustis dėkingiems. Norėsis vis daugiau. Nepasiduokite pykčiui ir pavydo jausmui, mokėkite pasidžiaugti kitų pasiekimais ir laime. Vakaras puikiai tiks žaismingam flirtui ir romantiškiems pasimatymams. Šią dieną užsimezgę meilės ryšiai bus perspektyvūs.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Šiandien jūsų pastangos bus įvertintos. Tikėtini laimėjimai profesinėje veikloje, svarbūs susitarimai, dosnūs sandoriai. Ypač seksis meno atstovams, kūrybininkams. Gera diena dirbantiems prekybos sektoriuje. Paprastai praktiški ir pragmatiški Mergelės zodiako ženklo atstovai, pirmadienį taps pastebimai jautresni, norėsis skirti daugiau dėmesio vidiniams išgyvenimams, išsikalbėti.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Tai bus džiugi diena. Daug bendrausite, juoksitės, žavėsite aplinkinius. Pirmadienį lengvai slysite per gyvenimą. Tiesa, gali išryškėti tokios jums paprastai nebūdingos savybės kaip tiesmukiškumas ir kantrybės stoka. Palanku plėsti pažinčių ratą, ypač lengva bus plėtoti tarptautinius ryšius. Asmeninių santykių fronte nusimato daug romantikos. Svarstyklės maudysis dėmesio jūroje.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Regis, šiandien visi ir viskas skatins jūsų nepasitenkinimą. Kolegos atrodys per lėti, erzins vadovų priekabumas. Bus sunku rasti bendrą kalbą su darbo aplinkos žmonėmis. Vis dėlto susilaikykite nuo smerkimo ir kaltinimų, daugiau laiko skirkite savianalizei, ieškokite tikrųjų slogios vidinės būsenos priežasčių. Sveikata taip pat nedžiugins, gali kamuoti nemiga, varginti stipresni galvos skausmai.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Šauliai bus linkę į neapgalvotas rizikas ir pinigines avantiūras. Šiuo metu toks nusiteikimas bus itin pavojingas. Pirmadienis, o ir visa savaitė, išties nelengvas laikas, kai tikėtinos apgaulės ir nusivylimai. Viskas, kas šią dieną atrodys per gerai, kad būtų tiesa – taip ir bus. Daugiausia nesusipratimų laukia profesinėje sferoje. Imkitės tik to, ką gerai išmanote, nepervertinkite savo jėgų.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Nemažai laiko reikės skirti šeimyniniams reikalams, buitinėms problemoms spręsti. Tinkamas metas spręsti klausimus, susijusius su nekilnojamuoju turtu, gyvenamąja vieta. Palanku imtis remonto darbų, atsikratyti nereikalingų daiktų, daryti generalinę tvarką. Pirmadienį daug bendrausite, gali būti pasirašytos svarbios sutartys. Gera diena kanceliarinei veiklai, netolimoms komandiruotėms.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Vandenio zodiako ženklo atstovai gali jaustis kiek pasimetę ir išsibalansavę. Būkite itin atsargūs vairuodami, didelė traumų, susižeidimų tikimybė. Pirmadienį būsite linkę provokuoti konfliktus, pradėti beprasmes reformas, tai ypač pasakytina apie pirmąją dienos pusę. Dažniau pasitarkite, kreipkitės patarimo – bičiuliai mokės jus palaikyti. Geras metas seminarams, mokymams, lengvai įsisavinsite naują informaciją.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Pirmadienis bus labai aktyvi, kupina įvykių diena. Nebus kada ilsėtis, teks greitai veikti. Turėsite nemažai palankių progų, tačiau nesnauskite, kitaip šias galimybes išnaudos konkurentai. Reikia vengti pernelyg rizikingų pasiūlymų ar sumanymų. Verčiau imtis tik to, ką gerai žinote. Susilaikykite nuo didesnių investicijų, ypač susijusių su profesine veikla, tolesnėmis kelionėmis. Galimi didesni nesusipratimai darbo aplinkoje.

Horoskopą sudarė astrologė Viktorija Greviškienė („Astrologija ir gyvenimas“).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką